🏠 Тернопіль - Розвадов
🚐 МЕРСЕДЕС-20
🕑
00:55 -
01:00
🏠 Одеса Привоз - Ужгород
🚐 СЕТРА
🕑
02:25 -
02:30
🏠 Маріуполь Ас - Ужгород Ас
🚐 СЕТРА (43) Щодня
🕑
02:55 -
03:00
🏠 Виноградів - Ужгород
🚐 БАЗ АО79.25 -
🕑
05:50
🏠 Виноградів - Ужгород
🚐 БАЗ АО79.23
🕑
06:40
🏠 Сан.Шаян# - Ужгород
🚐 МЕРСЕДЕС БЕНЦ
🕑
07:15 -
07:20
🏠 Виноградів - Ужгород
🚐 БАЗ АО79.09 -
🕑
08:25
🏠 Кладно - Тячів
🚐 НЕОПЛАН-55
🕑
08:55 -
09:00
🏠 Мукачеве - Коломия
🚐 БАЗ АО79-26
🕑
09:05 -
09:15
🏠 Ужгород - Виноградів
🚐 БАЗ АО79.09
🕑
09:20
🏠 Виноградів - Ужгород
🚐 БАЗ АО79.09
🕑
09:40
🏠 Тячів - Кладно
🚐 НЕОПЛАН-55
🕑
11:25 -
11:30
🏠 Ужгород - Чернівці
🚐 МЕРСЕДЕС 0303
🕑
11:35 -
11:45
🏠 Ужгород - Чернівці 1
🚐 ІКАРУС
🕑
11:35 -
11:45
🏠 Ужгород - Виноградів
🚐 БАЗ АО79.25 -
🕑
11:55
🏠 Виноградів - Ужгород
🚐 БАЗ АО79.25
🕑
12:40
🏠 Рахів - Плзень
🚐 НЕОПЛАН-55
🕑
12:40 -
12:45
🏠 Ясіня - Ужгород
🚐 ІКАРУС 45
🕑
12:50 -
12:55
🏠 Ужгород - Ів.Франківськ
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑
13:20 -
13:30
🏠 Одеса - Яблонець(Ч/З Словаччину)
🚐 МЕРСЕДЕС-51
🕑
13:30 -
13:35
🏠 Ужгород - Виноградів
🚐 БАЗ АО79.23 -
🕑
13:40
🏠 Тячів - Кладно
🚐 НЕОПЛАН-55 -
🕑
14:10 -
14:15
🏠 Ужгород - Виноградів
🚐 БАЗ АО79.09 -
🕑
14:15
🏠 Виноградів - Мукачеве
🚐 БАЗ АО79.23 -
🕑
14:30
🏠 Тячів - Прага(Ч/З Словаччину)
🚐 МЕРСЕДЕС-59 -
🕑
14:25 -
14:30
🏠 Маріуполь - Свіноуйсьце (PL)
🚐 МАН 50 Ч3
🕑
14:45 -
14:50
🏠 Ужгород - Ясіня
🚐 ІКАРУС 45
🕑
15:15 -
15:25
🏠 Ужгород - Виноградів
🚐 БАЗ АО79-29 -
🕑
15:35
🏠 Виноградів - Ужгород
🚐 БАЗ АО79-29 -
🕑
15:55
🏠 Мукачеве - Виноградів
🚐 БАЗ АО79-23
🕑
16:25
🏠 Ужгород - Сан.Шаян#
🚐 МЕРСЕДЕС БЕНЦ
🕑
16:45 -
16:50
🏠 Ужгород - Виноградів
🚐 БАЗ АО79-25
🕑
17:30
🏠 Ужгород - Виноградів
🚐 БАЗ АО79.09 -
🕑
17:40
🏠 Виноградів - Ужгород
🚐 БАЗ АО79.09
🕑
17:50
🏠 Львів - Ужгород
🚐 І-ВАН
🕑
17:45 -
17:50
🏠 Чернівці - Ужгород
🚐 МЕРСЕДЕС 0303
🕑
17:55 -
18:00
🏠 Ів.Франківськ - Ужгород
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑
18:00 -
18:05
🏠 Мукачеве - Виноградів
🚐 БАЗ АО79.23 -
🕑
18:05
🏠 Чернівці 1 - Ужгород
🚐 ІКАРУС
🕑
18:50 -
19:00
🏠 Ужгород - Виноградів
🚐 БАЗ АО79.23
🕑
19:10
🏠 Львів Ав Двірцевий - Виноградів
🚐 ЕТАЛОН
🕑
20:40
🏠 Розвадов - Тернопіль#
🚐 МЕРСЕДЕС-20
🕑
21:20 -
21:25
🏠 Запоріжжя - Ужгород
🏢 Автовокзал №1
🚐 МАН-42
🕑
22:40 -
22:45
🏠 Тернопіль Ав - Розвадов
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
22:40 -
22:45