🏠 Ужгород - Липкани
🚐 СЕТРА-45
🕑
23:55 -
00:15
🏠 Розвадов - Тернопіль#
🚐 МЕРСЕДЕС-20
🕑
01:05 -
01:10
🏠 Одеса Привокзальна - Кошице
🚐 М3--ІІІ
🕑
02:35 -
02:40
🏠 Рахів - Ужгород
🚐 БАЗ АО79.23 -
🕑
03:00
🏠 Рахів - Ужгород
🚐 БАЗ АО79.24 -
🕑
04:35
🏠 Ясіня - Ужгород
🚐 МЕРСЕДЕС-18 -
🕑
04:15 -
04:35
🏠 Рахів - Ужгород
🚐 БАЗ АО79.23
🕑
05:05
🏠 Рахів - Ів.Франківськ-2
🚐 ІВЕКО 035-12D
🕑
05:10
🏠 Одеса Привокзальна - Хуст Ас
🚐 М3--ІІІ
🕑
05:35 -
05:40
🏠 Рахів - Ужгород
🚐 БАЗ АО79.19
🕑
05:55
🏠 Рахів - Ів.Франківськ-2
🚐 БАЗ АО79.30
🕑
06:10
🏠 Рахів - Водиця#
🚐 YOUYI ZGT 6710 -
🕑
06:20
🏠 Рахів - Ужгород
🚐 БАЗ АО79.23
🕑
06:40
🏠 Солотвино - Кам.Подільський
🚐 МЕРСЕДЕС Е330
🕑
07:20 -
07:25
🏠 Рахів - Стримба#
🚐 YOUYI ZGT 6710 -
🕑
07:40
🏠 Ясіня - Рахів
🚐 БАЗ АО79.23 -
🕑
07:45
🏠 Рахів - Костилівка#
🚐 YOUYI BUS ZGT -
🕑
08:00
🏠 Рахів - Ужгород
🚐 БАЗ АО79.24 -
🕑
08:00
🏠 Рахів - Ясіня
🚐 БАЗ АО79.23 -
🕑
08:10
🏠 Тячів - Ів.Франківськ
🚐 МЕРСЕДЕС 709D
🕑
08:13 -
08:14
🏠 Київ 1 - Рахів
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑
08:30
🏠 Одеса Зал. Вокзал - Будапешт
🚐 НЕОПЛАН-47 С 12 .01 .24
🕑
08:25 -
08:35
🏠 Одеса(Старосінна) - Хуст.
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑
08:25 -
08:35
🏠 Рахів - Богдан#
🚐 ПАЗ 4234 -
🕑
08:45
🏠 Рахів - Костилівка#
🚐 YOUYI BUS ZGT -
🕑
09:00
🏠 Ясіня - Ужгород
🚐 ІКАРУС 45
🕑
09:00 -
09:05
🏠 Солотвино# - Ів.Франківськ
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑
09:00 -
09:10
🏠 Коломия - Хуст
🚐 БАЗ-27
🕑
09:20 -
09:25
🏠 Хуст - Ів.Франківськ
🚐 БАЗ АО79-26
🕑
09:30 -
09:35
🏠 Плзень - Ясіня
🚐 НЕОПЛАН 116
🕑
09:45 -
09:55
🏠 Рахів - Косівська Поляна(Березів)#
🚐 ПАЗ 4234 -
🕑
10:00
🏠 Рахів - Костилівка#
🚐 YOUYI BUS ZGT -
🕑
10:00
🏠 Рахів - Луги#
🚐 ПАЗ 4234
🕑
10:00
🏠 Рахів - Плзень
🚐 НЕОПЛАН-55
🕑
10:00
🏠 Ів.Франківськ - Рахів
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑
10:10
🏠 Ясіня - Плзень
🚐 НЕОПЛАН-55
🕑
10:00 -
10:10
🏠 Рахів - Підволочиськ
🚐 БОГДАН АО9212
🕑
10:15
🏠 Чеський Крумлов - Залізний Порт
🚐 МЕРСЕДЕС 18
🕑
10:10 -
10:15
🏠 Рахів - Водиця#
🚐 ГАЗ-32213 -
🕑
10:20
🏠 Мукачеве - Рахів
🚐 БАЗ АО79.23
🕑
10:25
🏠 Одеса - Яблонець(Ч/З Словаччину)
🚐 МЕРСЕДЕС-51
🕑
10:20 -
10:30
🏠 Рахів - Богдан#
🚐 ПАЗ 4234 -
🕑
10:30
🏠 Рахів - Ліберець
🚐 ВОЛЬВО 62
🕑
10:45
🏠 Рахів - Ліберець(Ч/З Словаччину)
🚐 ВОЛЬВО 62 (С 01 .10 .23 )
🕑
10:45
🏠 Одеса - Яблонець(Ч/З Словаччину)
🚐 МЕРСЕДЕС-51
🕑
10:50 -
11:00
🏠 Рахів - Костилівка#
🚐 YOUYI BUS ZGT -
🕑
11:00
🏠 Рахів - Плаюц#
🚐 КАРОСА -
🕑
11:00
🏠 Ужгород - Липкани
🚐 НЕОПЛАН-48
🕑
10:40 -
11:00
🏠 Коломия - Мукачеве
🚐 БАЗ АО79-26
🕑
10:50 -
11:20
🏠 Коломия - Мукачево
🚐 БАЗ-23 ( ) С 12 .03 .22
🕑
10:50 -
11:20
🏠 Кошице - Одеса Привокзальна
🚐 М3--ІІІ
🕑
11:17 -
11:27
🏠 Рахів - Луги#
🚐 ПАЗ 4234
🕑
11:30
🏠 Рахів - Сер.Водяне#
🚐 МЕРСЕДЕС БЕНЦ -
🕑
11:30
🏠 Рахів - Чорна Тиса(Довжана)#
🚐 ПАЗ 4234 -
🕑
11:30
🏠 Ясіня - Рахів
🚐 БАЗ АО79.23 -
🕑
11:30
🏠 Чернівці - Ужгород
🚐 НЕОПЛАН-48 С 20 .07 .20
🕑
11:30 -
11:40
🏠 Маріуполь - Свіноуйсьце (PL)
🚐 МАН 50 Ч3
🕑
11:45 -
11:50
🏠 Бельці - Ужгород
🚐 МЕРС SPRINTER
🕑
11:35 -
11:55
🏠 Мукачеве - Ів.Франківськ
🚐 БАЗ АО79-26
🕑
11:11 -
11:55
🏠 Рахів - Великий Бичків
🚐 ПАЗ 4234 -
🕑
12:00
🏠 Рахів - Водиця#
🚐 YOUYI ZGT 6710 -
🕑
12:00
🏠 Рахів - Костилівка#
🚐 YOUYI BUS ZGT -
🕑
12:00
🏠 Рахів - Усть Говерла#
🚐 ПАЗ 4234 -
🕑
12:00
🏠 Рахів - Мукачеве
🚐 БАЗ АО79.23
🕑
12:20
🏠 Липкани - Ужгород
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑
12:15 -
12:25
🏠 Ужгород - Рахів
🚐 БАЗ АО79.23
🕑
12:25
🏠 Рахів - Богдан#
🚐 ПАЗ 4234
🕑
12:30
🏠 Рахів - Ліберець
🚐 МЕРСЕДЕС-51
🕑
12:30
🏠 Рахів - Сер.Водяне(Добрік)#
🚐 ІВАН -
🕑
12:30
🏠 Чески Крумлов - Вінниця
🚐 МЕРСЕДЕС-20
🕑
12:25 -
12:30
🏠 Чеськи Крумплов - Залізний Порт#
🚐 М3--ІІІ
🕑
12:25 -
12:30
🏠 Ужгород - Рахів
🚐 БАЗ АО79.19 -
🕑
12:35
🏠 Ів.Франківськ - Мукачеве
🚐 БАЗ АО79-26
🕑
12:45 -
12:50
🏠 Ів.Франківськ-2 - Мукачеве
🚐 БАЗ АО79.23
🕑
12:45 -
12:50
🏠 Мукачеве - Рахів
🚐 БАЗ АО79.19 -
🕑
13:00
🏠 Рахів - Костилівка#
🚐 YOUYI BUS ZGT -
🕑
13:00
🏠 Рахів - Луги#
🚐 ПАЗ 4234
🕑
13:00
🏠 Рахів - Ів.Франківськ
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑
13:05
🏠 Рахів - Ужгород
🚐 БАЗ АО79.23
🕑
13:20
🏠 Рахів - Косівська Поляна(Березів)#
🚐 ПАЗ 4234 -
🕑
13:40
🏠 Мукачеве - Коломия
🚐 БАЗ АО79-26
🕑
13:22 -
13:50
🏠 Ів.Франківськ - Ліберець(Ч/З Угорщину)
🚐 МАН-50
🕑
13:50 -
14:00
🏠 Рахів - Костилівка#
🚐 YOUYI BUS ZGT -
🕑
14:00
🏠 Рахів - Сер.Водяне(Добрік)#
🚐 ФОЛЬСКВ LT 46 -
🕑
14:01
🏠 Будапешт - Одеса Зал. Вокзал
🚐 НЕОПЛАН-47 С 11 .01 .24
🕑
13:55 -
14:05
🏠 Рахів - Ужгород
🚐 БАЗ АО79.19 -
🕑
14:10
🏠 Рахів - Богдан#
🚐 ПАЗ 4234
🕑
14:20
🏠 Рахів - Стримба#
🚐 YOUYI ZGT 6710 -
🕑
14:20
🏠 Рахів - Мукачеве
🚐 БАЗ АО79.19 -
🕑
14:25
🏠 Рахів - Ужгород
🚐 БАЗ АО79.19
🕑
14:25
🏠 Хуст Ас - Одеса Привокзальна
🚐 М3--ІІІ
🕑
14:17 -
14:27
🏠 Чернівці - Ужгород
🚐 МЕРСЕДЕС 0303
🕑
14:30 -
14:35
🏠 Чернівці 1 - Ужгород
🚐 ІКАРУС
🕑
14:30 -
14:35
🏠 Ужгород - Бельці
🚐 МЕРС SPRINTER
🕑
14:20 -
14:40
🏠 Ужгород - Чернівці
🚐 НЕОПЛАН-48
🕑
14:30 -
14:40
🏠 Чернівці - Ужгород
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑
14:35 -
14:40
🏠 Рахів - Костилівка#
🚐 YOUYI BUS ZGT -
🕑
15:00
🏠 Рахів - Усті-Над-Лабем
🚐 СКАНІЯ-55
🕑
15:00
🏠 Ів.Франківськ - Мукачеве
🚐 БАЗ АО79.23
🕑
15:00 -
15:10
🏠 Рахів - Ясіня
🚐 БАЗ АО79.23 -
🕑
15:20
🏠 Ужгород - Рахів
🚐 ІКАРУС 250
🕑
15:20
🏠 Львів - Ліберець(Ч/З Словаччину)
🚐 НЕОПЛАН-55
🕑
15:25 -
15:30
🏠 Рахів - Луги#
🚐 ПАЗ 4234
🕑
15:30
🏠 Рахів - Костилівка#
🚐 YOUYI BUS ZGT -
🕑
16:00
🏠 Ужгород - Чернівці
🚐 МЕРСЕДЕС 0303
🕑
16:00 -
16:05
🏠 Ужгород - Чернівці 1
🚐 ІКАРУС
🕑
16:00 -
16:05
🏠 Рахів - Ужгород
🚐 ІКАРУС 250
🕑
16:20
🏠 Рахів - Луги#
🚐 ПАЗ 4234 -
🕑
16:30
🏠 Хуст - Коломия
🚐 МЕРСЕДЕС 412D -
🕑
16:31 -
16:36
🏠 Підволочиськ - Рахів
🚐 БОГДАН АО9212
🕑
16:40
🏠 Вінниця 1 - Ужгород
🚐 НЕОПЛАН 48 ( )С 11 .10 .23
🕑
16:40 -
16:45
🏠 Залізний Порт - Чеський Крумлов
🚐 МЕРСЕДЕС 18
🕑
16:40 -
16:45
🏠 Ів.Франківськ - Хуст
🚐 БАЗ АО79-26
🕑
16:50 -
16:55
🏠 Рахів - Костилівка#
🚐 YOUYI BUS ZGT -
🕑
17:00
🏠 Рахів - Чорна Тиса(Довжана)#
🚐 ПАЗ 4234 -
🕑
17:00
🏠 Рахів - Ясіня
🚐 БАЗ АО79.23 -
🕑
17:00
🏠 Рахів - Богдан#
🚐 ПАЗ 4234 -
🕑
17:10
🏠 Рахів - Водиця#
🚐 ГАЗ-32213 -
🕑
17:10
🏠 Ужгород - Ясіня
🚐 МЕРСЕДЕС-18 -
🕑
16:50 -
17:10
🏠 Вінниця - Чески Крумлов
🚐 МЕРСЕДЕС-20
🕑
17:25 -
17:30
🏠 Залізний Порт# - Чеськи Крумплов
🚐 М3--ІІІ
🕑
16:40 -
17:30
🏠 Рахів - Кобилецька Поляна#
🚐 ПАЗ 4234 -
🕑
17:30
🏠 Рахів - Усть Говерла#
🚐 ПАЗ 4234 -
🕑
17:35
🏠 Ужгород - Рахів
🚐 БАЗ АО79.24 -
🕑
17:45
🏠 Ясіня - Рахів
🚐 БАЗ АО79.23 -
🕑
17:45
🏠 Рахів - Луги#
🚐 ПАЗ 4234
🕑
18:00
🏠 Рахів - Ясіня
🚐 БАЗ АО79.23 -
🕑
18:00
🏠 Ужгород - Рахів
🚐 БАЗ АО79.23 -
🕑
18:00
🏠 Ів.Франківськ - Рахів
🚐 БАЗ АО79.30
🕑
18:10
🏠 Мукачеве - Ів.Франківськ
🚐 БАЗ АО79.23
🕑
18:15 -
18:20
🏠 Ів.Франківськ - Солотвино
🚐 БАЗ АО79-26
🕑
18:40 -
18:45
🏠 Ужгород - Ясіня
🚐 ІКАРУС 45
🕑
18:59 -
19:04
🏠 Кам.Подільський - Солотвино
🚐 МЕРСЕДЕС-30
🕑
19:00 -
19:05
🏠 Кам.Подільський - Солотвино#
🚐 МЕРСЕДЕС Е330
🕑
19:00 -
19:05
🏠 Ужгород - Рахів
🚐 МЕРСЕДЕС-18 -
🕑
19:15
🏠 Ів.Франківськ - Тячів
🚐 МЕРСЕДЕС 709D
🕑
19:37 -
19:42
🏠 Запоріжжя - Ужгород
🚐 МАН-42
🕑
19:50 -
19:55
🏠 Тернопіль - Розвадов
🚐 МЕРСЕДЕС-20
🕑
19:50 -
19:55
🏠 Тернопіль Ав - Розвадов
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
19:50 -
19:55
🏠 Ів.Франківськ-2 - Рахів
🚐 ІВЕКО 035-12D
🕑
20:10
🏠 Ужгород - Рахів
🚐 МЕРС SPRINTER -
🕑
20:10
🏠 Ужгород - Рахів
🚐 БАЗ АО79.23 -
🕑
20:20
🏠 Усті-Над-Лабем - Рахів
🚐 СКАНІЯ-55
🕑
20:30
🏠 Київ 1 - Рахів
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑
20:40
🏠 Ів.Франківськ - Солотвино
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑
21:30 -
21:35
🏠 Ів.Франківськ - Солотвино#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑
21:30 -
21:35
🏠 Липкани - Ужгород
🚐 МЕРС SPRINTER
🕑
21:35 -
21:40
🏠 Ужгород - Рахів
🚐 БАЗ АО79.24 -
🕑
22:30
🏠 Запоріжжя - Вроцлав
🚐 NEOPLAN -
🕑
23:35 -
23:40