🏠 Колобжег - Черкаси
🚐 SETRA_49
🕑
02:00 -
02:05
🏠 Львів Ас8 - Черкаси 2
🚐 М3--ІІІ
🕑
02:00 -
02:05
🏠 Бонн - Кременчук
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50
🕑
03:00 -
03:05
🏠 Ватутіне - Одеса Ас"Привоз"
🚐 БАЗ-28
🕑
05:40 -
06:00
🏠 Монастирище - Черкаси
🚐 БАЗ-26 -
🕑
06:35 -
06:45
🏠 Умань - Черкаси
🚐 ІВЕКО-18
🕑
07:30 -
07:35
🏠 Черкаси 2 - Каліш
🚐 М3--ІІІ
🕑
08:00 -
08:10
🏠 Умань - Черкаси
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑
08:10 -
08:15
🏠 Черкаси Ас-2 - Умань
🚐 БОГДАН-24
🕑
08:50 -
08:55
🏠 Звенигородка - Львів Ас-1(Стрийська)
🚐 ВАН-ХООЛ-49
🕑
09:00
🏠 Звенигородка - Щецин
🚐 ВАН-ХООЛ-49
🕑
09:00
🏠 Маріуполь - Свіноуйсце#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑
08:55 -
09:00
🏠 Монастирище - Черкаси
🚐 МЕРСЕДЕС-28 -
🕑
08:55 -
09:00
🏠 Черкаси - Хеб
🚐 М3--ІІІ
🕑
08:50 -
09:00
🏠 Черкаси - Щецин
🚐 НЕОПЛАН-48
🕑
08:55 -
09:00
🏠 Черкаси Ас-2 - Хеб
🚐 НЕОПЛАН-45
🕑
08:50 -
09:00
🏠 Черкаси Ас-2 - Хеб#
🚐 ВОЛЬВО-50 С 26 .03 .22
🕑
08:55 -
09:00
🏠 Черкаси Ас-2 - Хеб
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50
🕑
09:10 -
09:20
🏠 Черкаси Ас-2 - Жашків
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑
09:15 -
09:25
🏠 Черкаси Ас-2 - Лодзь-Познань
🚐 ЕОС
🕑
09:25 -
09:30
🏠 Умань - Черкаси
🚐 МЕРСЕДЕС-26
🕑
09:40 -
09:45
🏠 Черкаси Ас-2 - Умань
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑
09:40 -
09:45
🏠 Черкаси - Щецин
🚐 НЕОПЛАН 48
🕑
09:55 -
10:00
🏠 Ас Київ Південна - Ас Катеринопіль
🚐 БАЗ-29
🕑
10:15 -
10:20
🏠 Черкаси Ас-2 - Умань
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑
10:10 -
10:25
🏠 Умань - Черкаси
🚐 БАЗ-29
🕑
10:30 -
10:35
🏠 Каліш - Черкаси 2
🚐 М3--ІІІ
🕑
11:05 -
11:15
🏠 Кременчук - Ольденбург#
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
11:10 -
11:15
🏠 Черкаси Ас-2 - Умань
🚐 БАЗ-24
🕑
11:10 -
11:15
🏠 Монастирище - Черкаси
🚐 БАЗ-26 -
🕑
11:25 -
11:30
🏠 Кременчук - Бонн
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50 ( )С 01 .02 .24
🕑
11:30 -
11:35
🏠 Кременчук - Бонн#
🚐 СЕТРА 49
🕑
11:30 -
11:35
🏠 Кременчук - Карлсруе
🚐 СЕТРА 49
🕑
11:30 -
11:35
🏠 Кременчук - Львів Ас-1(Стрийська)
🚐 СЕТРА 49
🕑
11:30 -
11:35
🏠 Кременчук - Плзень
🚐 СЕТРА 49
🕑
11:30 -
11:35
🏠 Кременчук - Трір#
🚐 СЕТРА 49
🕑
11:30 -
11:35
🏠 Кременчук - Хеб#
🚐 СЕТРА 49
🕑
11:30 -
11:35
🏠 Черкаси 2 - Колобжег
🚐 М3--ІІІ
🕑
11:30 -
11:35
🏠 Черкаси Ас-2 - Умань
🚐 МЕРСЕДЕС-22
🕑
11:33 -
11:36
🏠 Ас Київ Південна - Ас Кіровоград Ав
🚐 БОГДАН-21
🕑
11:35 -
11:40
🏠 Черкаси - Умань
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑
12:00 -
12:05
🏠 Запоріжжя - Вроцлав
🚐 ВАН-ХООЛ-50
🕑
12:05 -
12:10
🏠 Запоріжжя - Луцьк
🚐 ВАН-ХООЛ-50
🕑
12:05 -
12:10
🏠 Запоріжжя - Познань
🚐 ВАН-ХООЛ-50
🕑
12:05 -
12:10
🏠 Павлоград - Таллін
🚐 ВАН-ХООЛ-50
🕑
12:05 -
12:10
🏠 Ас Київ Південна - Ост Ватутіне#
🚐 БАЗ-30
🕑
12:25 -
12:30
🏠 Черкаси - Познань
🚐 М3-ІІІ
🕑
12:30 -
12:40
🏠 Черкаси - Познань
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50 ( )С 13 .11 .23
🕑
12:35 -
12:40
🏠 Ас Київ Південна - Ас Катеринопіль
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑
12:40 -
12:45
🏠 Умань - Черкаси Ас-2
🚐 БОГДАН-21
🕑
12:45 -
12:50
🏠 Вінниця 1 - Харків
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑
12:55 -
13:00
🏠 Черкаси - Умань
🚐 ІВЕКО-18 -
🕑
13:05 -
13:10
🏠 Ас Київ Південна - Ас Звенигородка
🚐 БАЗ-28
🕑
13:25
🏠 Хеб - Черкаси Ас-2
🚐 НЕОПЛАН-45
🕑
13:30 -
13:40
🏠 Ас Київ Південна - Ост Ватутіне#
🚐 БАЗ-30
🕑
13:47 -
13:57
🏠 Запоріжжя - Вроцлав
🚐 НЕОПЛАН-50
🕑
14:05 -
14:10
🏠 Умань - Черкаси Ас-2
🚐 БОГДАН-21
🕑
14:15 -
14:20
🏠 Черкаси - Умань
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑
14:20 -
14:25
🏠 Умань - Корсунь
🚐 МЕРСЕДЕС 18
🕑
14:39 -
14:40
🏠 Ас Київ Південна - Ост Ватутіне#
🚐 ЛАЗ-699
🕑
15:05 -
15:10
🏠 Ас Київ Південна - Ас Катеринопіль
🚐 МЕРСЕДЕС-30
🕑
15:12 -
15:15
🏠 Харків - Хмельницький
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑
15:20 -
15:25
🏠 Черкаси - Монастирище
🚐 БАЗ 26 -
🕑
15:20 -
15:30
🏠 Умань - Черкаси Ас-2
🚐 МЕРСЕДЕС 18
🕑
15:30 -
15:35
🏠 Свіноуйсьце - Маріуполь
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
15:40 -
15:45
🏠 Слупськ - Запоріжжя
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50
🕑
15:40 -
15:45
🏠 Черкаси - Умань
🚐 МЕРСЕДЕС-25
🕑
16:20 -
16:25
🏠 Гожув Велькопольськи - Запоріжжя
🚐 М3--ІІІ -
🕑
16:40 -
16:45
🏠 Черкаси - Монастирище
🚐 МЕРСЕДЕС-28 -
🕑
17:00 -
17:05
🏠 Умань - Черкаси Ас-2
🚐 ЕТАЛОН-23
🕑
17:10 -
17:15
🏠 Черкаси - Умань
🚐 БАЗ 30
🕑
17:10 -
17:15
🏠 Черкаси Ас-2 - Маньківка
🚐 БАЗ 30
🕑
17:25 -
17:30
🏠 Черкаси - Монастирище
🚐 БАЗ 26
🕑
17:45 -
17:50
🏠 Умань - Черкаси
🚐 МЕРСЕДЕС-22
🕑
17:50 -
17:53
🏠 Черкаси - Монастирище
🚐 БАЗ-26 -
🕑
17:55 -
18:00
🏠 Ас Київ Південна - Ост Ватутіне#
🚐 БАЗ-29
🕑
18:00 -
18:05
🏠 Черкаси - Звенигородка
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑
18:15
🏠 Черкаси - Монастирище
🚐 БАЗ 26
🕑
18:18 -
18:20
🏠 Умань - Черкаси
🚐 БАЗ-21
🕑
18:20 -
18:25
🏠 Ас Київ Південна - Ост Ватутіне#
🚐 БАЗ-29
🕑
18:25 -
18:30
🏠 Черкаси - Новоархангельськ
🚐 МЕРСЕДЕС-27
🕑
18:50 -
18:55
🏠 Ас Київ Південна - Ас Катеринопіль
🚐 БОГДАН-30
🕑
19:35 -
19:40
🏠 Ас Київ Південна - Ост Ватутіне#
🚐 БАЗ-21
🕑
19:50 -
19:55
🏠 Ас Київ Південна - Ас Катеринопіль
🚐 ЕТАЛОН 29
🕑
20:10 -
20:15
🏠 Ас Київ Південна - Ост Ватутіне#
🚐 ЕТАЛОН 29
🕑
20:40 -
20:45
🏠 Ас Київ Південна - Ост Ватутіне#
🚐 ЛАЗ-699
🕑
21:55 -
22:00
🏠 Ас Київ Південна - Ост Ватутіне#
🚐 БАЗ-29
🕑
22:05 -
22:10
🏠 Одеса Ас"Привоз" - Ватутіне
🚐 БАЗ А 079.23
🕑
22:41 -
22:42
🏠 Одеса Привоз - Ватутино
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑
22:41 -
22:42
🏠 Ас Київ Південна - Ас Катеринопіль
🚐 БАЗ-29
🕑
22:59 -
23:00
🏠 Ас Київ Південна - Ост Ватутіне#
🚐 БАЗ-28
🕑
23:15 -
23:20