🏠 Колобжег - Черкаси
🚐 SETRA_49
🕑
01:10 -
01:15
🏠 Львів Ас8 - Черкаси 2
🚐 М3--ІІІ
🕑
01:10 -
01:15
🏠 Бонн - Кременчук
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50
🕑
02:10 -
02:15
🏠 Умань - Черкаси
🚐 ІВЕКО-18 -
🕑
05:30 -
05:35
🏠 Монастирище - Черкаси
🚐 БАЗ-26 -
🕑
06:15 -
06:20
🏠 Ватутіне - Одеса Ас"Привоз"
🚐 БАЗ-28
🕑
06:45 -
06:50
🏠 Умань - Черкаси
🚐 ІВЕКО-18
🕑
06:55 -
07:00
🏠 Умань - Черкаси
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑
07:20 -
07:25
🏠 Монастирище - Черкаси
🚐 МЕРСЕДЕС-28 -
🕑
08:18 -
08:20
🏠 Черкаси 2 - Каліш
🚐 М3--ІІІ
🕑
08:40 -
08:50
🏠 Умань - Криві Коліна
🚐 БАЗ-29
🕑
08:53 -
08:54
🏠 Умань - Черкаси
🚐 МЕРСЕДЕС-26
🕑
09:00 -
09:05
🏠 Звенигородка - Львів Ас-1(Стрийська)
🚐 ВАН-ХООЛ-49
🕑
09:30 -
09:35
🏠 Звенигородка - Щецин
🚐 ВАН-ХООЛ-49
🕑
09:30 -
09:35
🏠 Черкаси - Щецин
🚐 НЕОПЛАН-48
🕑
09:30 -
09:35
🏠 Черкаси Ас-2 - Умань
🚐 БОГДАН-24
🕑
09:30 -
09:35
🏠 Маріуполь - Свіноуйсце#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑
09:35 -
09:40
🏠 Черкаси - Хеб
🚐 М3--ІІІ
🕑
09:35 -
09:40
🏠 Черкаси Ас-2 - Хеб
🚐 НЕОПЛАН-45
🕑
09:35 -
09:40
🏠 Черкаси Ас-2 - Хеб#
🚐 ВОЛЬВО-50 С 26 .03 .22
🕑
09:35 -
09:40
🏠 Умань - Черкаси
🚐 БАЗ-29
🕑
09:45 -
09:50
🏠 Черкаси Ас-2 - Лодзь-Познань
🚐 ЕОС
🕑
09:55 -
10:00
🏠 Черкаси Ас-2 - Хеб
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50
🕑
09:50 -
10:00
🏠 Черкаси Ас-2 - Умань
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑
10:20 -
10:25
🏠 Каліш - Черкаси 2
🚐 М3--ІІІ
🕑
10:25 -
10:35
🏠 Черкаси - Щецин
🚐 НЕОПЛАН 48
🕑
10:30 -
10:35
🏠 Монастирище - Черкаси
🚐 БАЗ-26 -
🕑
10:45 -
10:50
🏠 Монастирище - Черкаси
🚐 БАЗ-29
🕑
10:50 -
10:55
🏠 Черкаси Ас-2 - Умань
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑
10:55 -
11:05
🏠 Кременчук - Ольденбург#
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
11:45 -
11:50
🏠 Черкаси Ас-2 - Умань
🚐 БАЗ-24
🕑
11:50 -
11:55
🏠 Умань - Черкаси Ас-2
🚐 БОГДАН-21
🕑
11:55 -
12:00
🏠 Черкаси Ас-2 - Умань
🚐 МЕРСЕДЕС-22
🕑
12:10 -
12:12
🏠 Кременчук - Бонн
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50 ( )С 01 .02 .24
🕑
12:15 -
12:20
🏠 Кременчук - Бонн#
🚐 СЕТРА 49
🕑
12:15 -
12:20
🏠 Кременчук - Карлсруе
🚐 СЕТРА 49
🕑
12:15 -
12:20
🏠 Кременчук - Львів Ас-1(Стрийська)
🚐 СЕТРА 49
🕑
12:15 -
12:20
🏠 Кременчук - Плзень
🚐 СЕТРА 49
🕑
12:15 -
12:20
🏠 Кременчук - Трір#
🚐 СЕТРА 49
🕑
12:15 -
12:20
🏠 Кременчук - Хеб#
🚐 СЕТРА 49
🕑
12:15 -
12:20
🏠 Черкаси 2 - Колобжег
🚐 М3--ІІІ
🕑
12:15 -
12:20
🏠 Вінниця 1 - Харків
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑
12:25 -
12:30
🏠 Запоріжжя - Вроцлав
🚐 ВАН-ХООЛ-50
🕑
12:35 -
12:40
🏠 Запоріжжя - Луцьк
🚐 ВАН-ХООЛ-50
🕑
12:35 -
12:40
🏠 Запоріжжя - Познань
🚐 ВАН-ХООЛ-50
🕑
12:35 -
12:40
🏠 Павлоград - Таллін
🚐 ВАН-ХООЛ-50
🕑
12:35 -
12:40
🏠 Черкаси - Умань
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑
12:40 -
12:45
🏠 Хеб - Черкаси Ас-2
🚐 НЕОПЛАН-45
🕑
12:50 -
13:00
🏠 Черкаси - Познань
🚐 М3-ІІІ
🕑
13:10 -
13:20
🏠 Черкаси - Познань
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50 ( )С 13 .11 .23
🕑
13:15 -
13:20
🏠 Умань - Черкаси Ас-2
🚐 БОГДАН-21
🕑
13:35 -
13:40
🏠 Черкаси - Умань
🚐 ІВЕКО-18 -
🕑
13:40 -
13:45
🏠 Умань - Корсунь
🚐 МЕРСЕДЕС 18
🕑
13:54 -
13:55
🏠 Запоріжжя - Вроцлав
🚐 НЕОПЛАН-50
🕑
14:35 -
14:40
🏠 Умань - Черкаси Ас-2
🚐 МЕРСЕДЕС 18
🕑
14:50 -
14:55
🏠 Черкаси - Умань
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑
15:00 -
15:05
🏠 Свіноуйсьце - Маріуполь
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
15:15 -
15:20
🏠 Слупськ - Запоріжжя
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50
🕑
15:15 -
15:20
🏠 Харків - Хмельницький
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑
15:55 -
16:00
🏠 Гожув Велькопольськи - Запоріжжя
🚐 М3--ІІІ -
🕑
16:00 -
16:05
🏠 Черкаси - Монастирище
🚐 БАЗ 26 -
🕑
16:00 -
16:05
🏠 Умань - Черкаси Ас-2
🚐 ЕТАЛОН-23
🕑
16:25 -
16:30
🏠 Черкаси - Умань
🚐 МЕРСЕДЕС-25
🕑
17:00 -
17:05
🏠 Умань - Черкаси
🚐 МЕРСЕДЕС-22
🕑
17:13 -
17:16
🏠 Черкаси - Монастирище
🚐 МЕРСЕДЕС-28 -
🕑
17:35 -
17:40
🏠 Умань - Черкаси
🚐 БАЗ-21
🕑
17:40 -
17:45
🏠 Черкаси - Умань
🚐 БАЗ 30
🕑
17:59 -
18:00
🏠 Черкаси - Монастирище
🚐 БАЗ 26
🕑
18:25 -
18:26
🏠 Черкаси - Монастирище
🚐 БАЗ-26 -
🕑
18:38 -
18:40
🏠 Умань - Криві Коліна
🚐 БАЗ-29
🕑
19:08 -
19:10
🏠 Черкаси - Монастирище
🚐 БАЗ 26
🕑
19:10 -
19:15
🏠 Черкаси - Монастирище
🚐 БАЗ-29
🕑
19:13 -
19:15
🏠 Черкаси - Новоархангельськ
🚐 МЕРСЕДЕС-27
🕑
19:30 -
19:35
🏠 Одеса Ас"Привоз" - Ватутіне
🚐 БАЗ А 079.23
🕑
22:07 -
22:08
🏠 Одеса Привоз - Ватутино
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑
22:07 -
22:08