Автостанція АНДРІЇВКА - розклад руху автобусів, час відправлення та прибуття на автовокзал, ціна.

Розклад руху автобусів



location_on
6233 автобусних зупинки
work
8681 рейс
call_split
97865 Км маршрутів


Автостанція АНДРІЇВКА

search
Рейс Прибуття Відправлення Автобус Регулярність
Житомир - Ст.Чоповичі# 05:23 05:24 РУТА-19

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Житомир - Катеринiвка(В.В)# 06:46 06:47 YONYI

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
89%
Житомир - Малин 06:59 07:00 ФОЛЬКСВАГЕН

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Житомир - Малин 07:04 07:05 РУТА-18

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Житомир - Малин 07:23 07:24 РУТА-19

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Житомир - Малин 07:24 07:25 ФОЛЬКСВАГЕН

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Малин - Станишівка Обл.Дит.Лік# 07:32 07:33

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
70%
Житомир - Словечне 07:32 07:33 ЭТАЛОН-29

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Житомир - Ємільчине 07:44 07:45 YOUYI

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Житомир - Овруч 08:29 08:30

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Житомир - Серби# 09:39 09:40 YOUYI

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Житомир - Малин 09:44 09:45 ИВЕКО-18

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Житомир - Коростень 10:11 10:12 ЭТАЛОН-29

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Житомир - Малин 10:24 10:25

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Житомир - Гайки# 10:40 10:41

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Житомир - Словечне 10:48 10:50 ЭТАЛОН-29+10

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Житомир - Овруч 11:04 11:05

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Житомир - Велика Глумча# 11:12 11:13 YOUYI

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Житомир - Малин 11:52 11:53 ЭТАЛОН-30 -

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
92%
Житомир - Малин 12:24 12:25 ФОЛЬКСВАГЕН

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Житомир - Ст.Чоповичі# 12:43 12:44 РУТА-19

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Житомир - Овруч 12:57 12:58 БАЗ-29 -

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
96%
Житомир - Кропивня# 13:04 13:05

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Житомир - Словечне 13:32 13:33 БАЗ-А 079.23 -

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Житомир - Коростень 13:39 13:40

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
90%
Житомир - Ємільчине 13:49 13:50 YOUYI

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Житомир - Базар# 13:49 13:50

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Житомир - Овруч 14:07 14:08

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
92%
Станишівка Обл.Дит.Лік# - Малин 14:23 14:24

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
70%
Житомир - Миролюбів(Луг)# 14:43 14:44 ЭТАЛОН-29

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Житомир - Калинiвка(Луг)# 15:09 15:10 ЭТАЛОН-29 -

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Житомир - Бiгунь# 15:12 15:13 ЭТАЛОН-29

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Житомир - Катеринiвка(В.В)# 15:26 15:27 YONYI

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Житомир - Коростень 15:33 15:34 ПАЗ-672 -

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
95%
Житомир - Радча(Нр)# 15:37 15:38

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Житомир - Овруч 15:39 15:40

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Житомир - Листвин# 15:40 15:41 ЭТАЛОН-30

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Житомир - Малин 15:41 15:42 ФОЛЬКСВАГЕН18

100%
Житомир - Малин 16:14 16:15 ФОЛЬКСВАГЕН

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Житомир - Овруч 16:30 16:31 ПАЗ-4234

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Житомир - Савлуки# 16:43 16:44 РУТА-17

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Житомир - Вел.Цвiля# 17:29 17:30 YOUYI

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Житомир - Коростень 17:31 17:32

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Житомир - Словечне 17:34 17:35 ЭТАЛОН-29

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Житомир - Гайки# 18:06 18:07

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Житомир - Словечне 18:22 18:23 ЭТАЛОН-29

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Житомир - Рубежівка# 18:23 18:24

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Житомир - Малин 18:37 18:38 ЭТАЛОН-30

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
83%
Житомир - Кропивня# 18:39 18:40

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Житомир - Народичі 18:42 18:43

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
81%
Житомир - Велика Глумча# 18:44 18:45 YOUYI

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Житомир - Першотравневе(Ов) 19:17 19:18 РУТА-22

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
81%
Житомир - Хорошів 19:41 19:42 ШАОЛІНЬ29 -

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Житомир - Бiгунь# 20:15 20:16 ЭТАЛОН-29

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Житомир - Малин 20:37 20:38

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Житомир - Коростень 21:19 21:20

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
call_splitЖитомир - Ст.Чоповичі#
swap_callsРУТА-19
query_builder 05:23 - 05:24
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitЖитомир - Катеринiвка(В.В)#
swap_callsYONYI
query_builder 06:46 - 06:47
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitЖитомир - Малин
swap_callsФОЛЬКСВАГЕН
query_builder 06:59 - 07:00
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitЖитомир - Малин
swap_callsРУТА-18
query_builder 07:04 - 07:05
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitЖитомир - Малин
swap_callsРУТА-19
query_builder 07:23 - 07:24
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitЖитомир - Малин
swap_callsФОЛЬКСВАГЕН
query_builder 07:24 - 07:25
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitМалин - Станишівка Обл.Дит.Лік#
swap_callsМЕРСЕДЕС-18
query_builder 07:32 - 07:33
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitЖитомир - Словечне
swap_callsЭТАЛОН-29
query_builder 07:32 - 07:33
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitЖитомир - Ємільчине
swap_callsYOUYI
query_builder 07:44 - 07:45
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitЖитомир - Овруч
swap_callsМЕРСЕДЕС-18
query_builder 08:29 - 08:30
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitЖитомир - Серби#
swap_callsYOUYI
query_builder 09:39 - 09:40
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitЖитомир - Малин
swap_callsИВЕКО-18
query_builder 09:44 - 09:45
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitЖитомир - Коростень
swap_callsЭТАЛОН-29
query_builder 10:11 - 10:12
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitЖитомир - Малин
swap_callsМЕРСЕДЕС-18
query_builder 10:24 - 10:25
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitЖитомир - Гайки#
swap_callsМЕРСЕДЕС-18
query_builder 10:40 - 10:41
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitЖитомир - Словечне
swap_callsЭТАЛОН-29+10
query_builder 10:48 - 10:50
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitЖитомир - Овруч
swap_callsМЕРСЕДЕС-18
query_builder 11:04 - 11:05
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitЖитомир - Велика Глумча#
swap_callsYOUYI
query_builder 11:12 - 11:13
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitЖитомир - Малин
swap_callsЭТАЛОН-30 -
query_builder 11:52 - 11:53
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitЖитомир - Малин
swap_callsФОЛЬКСВАГЕН
query_builder 12:24 - 12:25
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitЖитомир - Ст.Чоповичі#
swap_callsРУТА-19
query_builder 12:43 - 12:44
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitЖитомир - Овруч
swap_callsБАЗ-29 -
query_builder 12:57 - 12:58
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitЖитомир - Кропивня#
swap_callsМЕРСЕДЕС-21
query_builder 13:04 - 13:05
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitЖитомир - Словечне
swap_callsБАЗ-А 079.23 -
query_builder 13:32 - 13:33
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitЖитомир - Коростень
swap_callsМЕРСЕДЕС-18
query_builder 13:39 - 13:40
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitЖитомир - Ємільчине
swap_callsYOUYI
query_builder 13:49 - 13:50
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitЖитомир - Базар#
swap_callsМЕРСЕДЕС-18
query_builder 13:49 - 13:50
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitЖитомир - Овруч
swap_callsМЕРСЕДЕС-18 -
query_builder 14:07 - 14:08
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitСтанишівка Обл.Дит.Лік# - Малин
swap_callsМЕРСЕДЕС-18
query_builder 14:23 - 14:24
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitЖитомир - Миролюбів(Луг)#
swap_callsЭТАЛОН-29
query_builder 14:43 - 14:44
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitЖитомир - Калинiвка(Луг)#
swap_callsЭТАЛОН-29 -
query_builder 15:09 - 15:10
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitЖитомир - Бiгунь#
swap_callsЭТАЛОН-29
query_builder 15:12 - 15:13
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitЖитомир - Катеринiвка(В.В)#
swap_callsYONYI
query_builder 15:26 - 15:27
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitЖитомир - Коростень
swap_callsПАЗ-672 -
query_builder 15:33 - 15:34
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitЖитомир - Радча(Нр)#
swap_callsМЕРСЕДЕС-29
query_builder 15:37 - 15:38
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitЖитомир - Овруч
swap_callsМЕРСЕДЕС-18
query_builder 15:39 - 15:40
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitЖитомир - Листвин#
swap_callsЭТАЛОН-30
query_builder 15:40 - 15:41
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitЖитомир - Малин
swap_callsФОЛЬКСВАГЕН18
query_builder 15:41 - 15:42
today -
call_splitЖитомир - Малин
swap_callsФОЛЬКСВАГЕН
query_builder 16:14 - 16:15
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitЖитомир - Овруч
swap_callsПАЗ-4234
query_builder 16:30 - 16:31
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitЖитомир - Савлуки#
swap_callsРУТА-17
query_builder 16:43 - 16:44
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitЖитомир - Вел.Цвiля#
swap_callsYOUYI
query_builder 17:29 - 17:30
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitЖитомир - Коростень
swap_callsМЕРСЕДЕС-18
query_builder 17:31 - 17:32
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitЖитомир - Словечне
swap_callsЭТАЛОН-29
query_builder 17:34 - 17:35
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitЖитомир - Гайки#
swap_callsМЕРСЕДЕС-18
query_builder 18:06 - 18:07
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitЖитомир - Словечне
swap_callsЭТАЛОН-29
query_builder 18:22 - 18:23
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitЖитомир - Рубежівка#
swap_callsМЕРСЕДЕС-18
query_builder 18:23 - 18:24
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitЖитомир - Малин
swap_callsЭТАЛОН-30
query_builder 18:37 - 18:38
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitЖитомир - Кропивня#
swap_callsМЕРСЕДЕС-21+10
query_builder 18:39 - 18:40
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitЖитомир - Народичі
swap_callsМЕРСЕДЕС-18 -
query_builder 18:42 - 18:43
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitЖитомир - Велика Глумча#
swap_callsYOUYI
query_builder 18:44 - 18:45
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitЖитомир - Першотравневе(Ов)
swap_callsРУТА-22
query_builder 19:17 - 19:18
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitЖитомир - Хорошів
swap_callsШАОЛІНЬ29 -
query_builder 19:41 - 19:42
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitЖитомир - Бiгунь#
swap_callsЭТАЛОН-29
query_builder 20:15 - 20:16
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitЖитомир - Малин
swap_callsМЕРСЕДЕС-18
query_builder 20:37 - 20:38
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitЖитомир - Коростень
swap_callsМЕРСЕДЕС-18
query_builder 21:19 - 21:20
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
Увага! У розкладі руху автобусів можуть відбуватись зміни, тому радимо завжди звіряти розклад у касах автовокзалу.