🏠 Херсон - Свиноуйсьце
🚐 М3-ІІІ
🕑
00:15
🏠 Київ 1 - Лазурне#
🚐 СКАНІЯ С 04 .07 .17
🕑
00:20 -
00:25
🏠 Мелітополь - Щецин (PL)
🚐 НЕОПЛАН 50
🕑
00:50 -
00:55
🏠 Коблеве Лас - Бориспіль
🚐 НЕОПЛАН
🕑
01:10 -
01:15
🏠 Херсон - Кошалін
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
01:10 -
01:15
🏠 Херсон - Щецин
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
01:10 -
01:15
🏠 Хмільник - Скадовськ
🚐 МЕРСЕДЕС-0303 С 04 .07 .17
🕑
01:35 -
01:50
🏠 Плзень - Херсон
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50
🕑
02:45 -
02:50
🏠 Краків - Залізний Порт#
🚐 М3-ІІІ
🕑
03:50 -
03:55
🏠 Житомир - Херсон
🚐 ВОЛЬВО-50
🕑
03:55 -
04:00
🏠 Залізний Порт# - Щецин
🚐 М3--ІІІ
🕑
04:10 -
04:15
🏠 Херсон - Познань
🚐 М3-ІІІ
🕑
04:05 -
04:15
🏠 Херсон - Слупськ
🚐 М3-ІІІ
🕑
04:05 -
04:15
🏠 Херсон - Щецин
🚐 М3-ІІІ
🕑
04:05 -
04:15
🏠 Утена - Харків
🚐 EOS(25) С 25 .08 .23
🕑
04:50 -
05:00
🏠 Херсон - Прага
🚐 М3--ІІІ
🕑
06:05 -
06:10
🏠 Єдинці - Бердянськ
🚐 NEOPLAN 116
🕑
06:30 -
06:35
🏠 Херсон - Каліш
🚐 НЕОПЛАН 316SH
🕑
06:40 -
06:50
🏠 Миколаїв - Подільськ
🚐 БАЗ-А079(23)
🕑
07:10 -
07:15
🏠 Щецин - Херсон
🚐 ВАН ХОЛ 65
🕑
07:30 -
07:35
🏠 Миколаїв - Київ 1
🚐 МЕРСЕДЕС-0303
🕑
07:35 -
07:40
🏠 Каланчак Кпвв - Липкани
🚐 М3-ІІІ
🕑
08:10 -
08:15
🏠 Миколаїв - Сирове
🚐 БАЗ-А079(24)
🕑
08:10 -
08:15
🏠 Миколаїв - Кур.Лози(Од)#
🚐 БАЗ-А079
🕑
08:25 -
08:30
🏠 Херсон - Зелена Гура
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑
09:20 -
09:30
🏠 Миколаїв - Вінниця 1
🚐 ЕТАЛОН
🕑
09:30 -
09:40
🏠 Одеса Привоз - Вознесенськ
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑
09:50
🏠 Херсон - Зелена Гура
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
09:40 -
09:50
🏠 Херсон - Зелена-Гура
🚐 НЕОПЛАН-50 ( )С 19 .10 .23
🕑
09:45 -
09:50
🏠 Херсон - Луцьк
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
09:40 -
09:50
🏠 Херсон - Ченстохова
🚐 НЕОПЛАН-50 ( )С 01 .02 .24
🕑
09:45 -
09:50
🏠 Херсон - Ченстохова
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑
09:40 -
09:50
🏠 Херсон - Ченстохово
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
09:40 -
09:50
🏠 Херсон Ав - Луцьк
🚐 МЕРСЕДЕС 50
🕑
09:40 -
09:50
🏠 Херсон Ав - Ченстохова
🚐 МЕРСЕДЕС 50
🕑
09:40 -
09:50
🏠 Херсон Ас-2 - Познань-Зел.Гура#
🚐 VAN HOOL С 19 .10 .23
🕑
09:40 -
09:50
🏠 Миколаїв - Київ Ас"Київ"
🚐 МЕРСЕДЕС-33
🕑
09:50 -
09:55
🏠 Херсон - Колобжег
🚐 М3--ІІІ
🕑
09:50 -
09:55
🏠 Зелена Гура - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
10:00 -
10:05
🏠 Зелена Гура-Познань# - Херсон Ас-2
🚐 VAN HOOL С 19 .10 .23
🕑
10:00 -
10:05
🏠 Зелена-Гура - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-50 ( )С 22 .10 .23
🕑
10:00 -
10:05
🏠 Миколаїв - Київ 1
🚐 МЕРСЕДЕС-0303 С 16 .08 .15
🕑
10:00 -
10:05
🏠 Херсон - Клайпеда
🚐 НЕОПЛАН-50
🕑
10:00 -
10:05
🏠 Ченстохова - Маріуполь
🚐 НЕОПЛАН-50 ( )С 23 .10 .23
🕑
10:00 -
10:05
🏠 Ченстохова - Херсон
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑
10:00 -
10:05
🏠 Ченстохово - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
10:00 -
10:05
🏠 Миколаїв - Анівка(Бр)#
🚐 ИВЕКО-35
🕑
10:13 -
10:16
🏠 Миколаїв - Подільськ
🚐 БАЗ-А079(23)
🕑
10:15 -
10:20
🏠 Херсон - Москва (RU)
🚐 НЕОПЛАН 46
🕑
10:10 -
10:20
🏠 Херсон - Познань
🚐 МАН-30
🕑
10:20 -
10:30
🏠 Варшава "Заходня" - Херсон
🚐 НЕОПЛАН 116
🕑
10:25 -
10:35
🏠 Варшава Західна - Херсон
🚐 ВАН-ХООЛ-50
🕑
10:25 -
10:35
🏠 Маріуполь - Ченстохова (PL)
🚐 ВАНХУ 54
🕑
10:55 -
11:00
🏠 Херсон - Щецин
🚐 НЕОПЛАН-50
🕑
10:55 -
11:00
🏠 Ченстохова (PL) - Маріуполь
🚐 ВАНХУ 54
🕑
10:55 -
11:00
🏠 Одеса Привоз - Южноукраїнськ
🚐 МЕРСЕДЕС-19
🕑
11:10 -
11:15
🏠 Херсон - Кошалин
🚐 СЕТРА
🕑
11:10 -
11:15
🏠 Херсон - Кошалін
🚐 М3--ІІІ
🕑
11:10 -
11:15
🏠 Херсон - Львів Ас-8(Двірцева-1)
🚐 СЕТРА
🕑
11:10 -
11:15
🏠 Херсон - Кошалін
🚐 МАН-30 ( )С 15 .10 .23
🕑
11:15 -
11:20
🏠 Херсон - Щецин
🚐 НЕОПЛАН-50
🕑
11:15 -
11:20
🏠 Миколаїв - Умань
🚐 ИВЕКО-19 С 08 .09 .16
🕑
11:25 -
11:40
🏠 Миколаїв - Арбузинка
🚐 БАЗ-А079(23)
🕑
11:40 -
11:45
🏠 Херсон - К.Вари
🚐 М3--ІІІ
🕑
11:55 -
12:00
🏠 Миколаїв - Саврань
🚐 БАЗ-А079(23)
🕑
12:00 -
12:05
🏠 Миколаїв - Київ 1
🚐 МЕРСЕДЕС-33
🕑
12:10 -
12:15
🏠 Херсон - Варшава Західна
🚐 СЕТРА
🕑
12:10 -
12:15
🏠 Херсон - Ковель
🚐 СЕТРА
🕑
12:10 -
12:15
🏠 Херсон-Миколаїв - Варшава 'західна'
🚐 VAN HOOL С 08 .03 .24
🕑
12:10 -
12:15
🏠 Коблеве Лас - Київ 1
🚐 МЕРСЕДЕС-0303
🕑
12:10 -
12:20
🏠 Каліш - Херсон
🚐 НЕОПЛАН 316SH
🕑
12:25 -
12:30
🏠 Одеса Привоз - Кропивницький
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑
12:10 -
12:40
🏠 Одеса Привоз - Южноукраїнськ
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑
12:42 -
12:47
🏠 Скадовськ - Щецин
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50
🕑
12:40 -
12:50
🏠 Херсон - Щецин
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
12:40 -
12:50
🏠 Миколаїв - Соколівка(Бр)#
🚐 БАЗ-А079(19)
🕑
13:15 -
13:15
🏠 Кропивницький - Одеса Старосінна
🚐 MERCEDES-17
🕑
13:15 -
13:20
🏠 Одеса Привоз - Южноукраїнськ
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑
13:27 -
13:32
🏠 Херсон - Зелена Гура
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
13:25 -
13:35
🏠 Херсон - Варшава
🚐 М3--ІІІ
🕑
13:45 -
13:50
🏠 Херсон - Варшава "Заходня"
🚐 НЕОПЛАН 116
🕑
13:45 -
13:50
🏠 Херсон - Варшава Західна
🚐 ВАН-ХООЛ-50
🕑
13:45 -
13:50
🏠 Херсон - Львів Ас-8(Двірцева-1)
🚐 ВАН-ХООЛ-50
🕑
13:45 -
13:50
🏠 Херсон - Київ 1
🚐 МАН-51
🕑
13:55 -
14:00
🏠 Львів Ас-8(Двірцева-1) - Миколаїв
🚐 СЕТРА
🕑
14:00 -
14:05
🏠 Миколаїв - Красненьке(Кр.Оз)
🚐 БАЗ-А079(29)
🕑
14:00 -
14:05
🏠 Познань - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
14:00 -
14:05
🏠 Миколаїв - Антонівка(Бр)#
🚐 БАЗ-А079(23)
🕑
14:15 -
14:15
🏠 Одеса Привоз - Южноукраїнськ
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑
14:12 -
14:17
🏠 Київ 1 - Миколаїв
🚐 МЕРСЕДЕС-33
🕑
14:25 -
14:30
🏠 Миколаїв - Лиса Гора(Перв)#
🚐 БАЗ-А079
🕑
14:55 -
15:05
🏠 Одеса Привоз - Южноукраїнськ
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑
15:00 -
15:05
🏠 Миколаїв - Братське
🚐 МЕРСЕДЕС-609
🕑
15:25 -
15:25
🏠 Миколаїв - Львів Ас-8(Двірцева-1)
🚐 СЕТРА
🕑
15:20 -
15:25
🏠 Миколаїв - Познань
🚐 СЕТРА
🕑
15:20 -
15:25
🏠 Херсон - Познань
🚐 МАН-30 ( )С 19 .06 .20
🕑
15:20 -
15:25
🏠 Херсон - Познань (PL)
🚐 НЕОПЛАН
🕑
15:20 -
15:25
🏠 Миколаїв - Балта
🚐 БАЗ-А079(23)
🕑
15:20 -
15:30
🏠 Одеса Привоз - Южноукраїнськ
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑
16:27 -
16:32
🏠 Миколаїв - Воєводське(Арб)#
🚐 БАЗ-А079(20) С 11 .07 .14
🕑
16:50 -
16:55
🏠 Варшава Західна - Миколаїв
🚐 СЕТРА
🕑
17:05 -
17:10
🏠 Київ 1 - Миколаїв
🚐 МЕРСЕДЕС-33
🕑
17:05 -
17:10
🏠 Кошалін - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
17:15 -
17:20
🏠 Львів Ас-8(Двірцева-1) - Херсон
🚐 СЕТРА
🕑
17:15 -
17:20
🏠 Щецин - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
17:15 -
17:20
🏠 Миколаїв - Кримка(Перв)#
🚐 БАЗ-А079(23)
🕑
17:35 -
17:40
🏠 Миколаїв - Костувате(Бр)#
🚐 МЕРС_СПРИНТЕР
🕑
17:55 -
18:00
🏠 Миколаїв - Чернівці
🚐 МЕРСЕДЕС-0302 С 12 .04 .17
🕑
17:55 -
18:00
🏠 Колобжег - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
18:00 -
18:10
🏠 Львів Ас-1(Стрийська) - Генічеськ
🚐 МЕРСЕДЕС-49
🕑
18:05 -
18:10
🏠 Одеса Привоз - Вознесенськ
🚐 МЕРСЕДЕС-25
🕑
18:10
🏠 Розвадов - Тернопіль#
🚐 МЕРСЕДЕС-20
🕑
18:05 -
18:10
🏠 Устка - Генічеськ
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50
🕑
18:05 -
18:10
🏠 К.Вари - Херсон
🚐 М3--ІІІ
🕑
18:15 -
18:20
🏠 Щецин - Херсон
🚐 М3--ІІІ -
🕑
18:25 -
18:30
🏠 Миколаїв - Кур.Лози(Од)#
🚐 БАЗ-А079(23)
🕑
18:40 -
18:45
🏠 Харкiв Ас-1 - Первомайськ
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑
18:40 -
18:45
🏠 Одеса Привоз - Южноукраїнськ
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑
18:57 -
19:02
🏠 Тернопіль - Херсон
🚐 НЕОПЛАН
🕑
19:05 -
19:10
🏠 Київ 1 - Миколаїв
🚐 МЕРСЕДЕС-33
🕑
19:40 -
19:45
🏠 Кпп Каланчак# - Липкани (Молдова)
🚐 МЕРСЕДЕС-50
🕑
20:05 -
20:10
🏠 Щецин - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
20:10 -
20:20
🏠 Одеса Привоз - Братське
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑
20:22 -
20:25
🏠 Херсон - Щецин
🚐 М3-ІІІ
🕑
20:15 -
20:30
🏠 Клайпеда - Херсон
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50 ( )С 08 .02 .24
🕑
20:30 -
20:35
🏠 Коблеве Лас - Мінськ
🚐 НЕОПЛАН
🕑
22:00 -
22:05
🏠 Скадовськ - Хмільник
🚐 МЕРСЕДЕС-0303 С 02 .07 .17
🕑
22:15 -
22:20
🏠 Прага - Херсон
🚐 М3--ІІІ
🕑
22:25 -
22:30
🏠 Лазурне# - Київ 1
🚐 СКАНІЯ С 02 .07 .17
🕑
23:30 -
23:35
🏠 Липкани (Молдова) - Кпп Каланчак#
🚐 МЕРСЕДЕС-50
🕑
23:35 -
23:40