Автостанція АБАЗІВКА - розклад руху автобусів, час відправлення та прибуття на автовокзал, ціна.

Розклад руху автобусів



location_on
6233 автобусних зупинки
work
8681 рейс
call_split
97865 Км маршрутів


Автостанція АБАЗІВКА

search
Рейс Прибуття Відправлення Автобус Регулярність
Полтава Ас-1 - Пiщане Реш 05:33 05:34 РУТА (18) ПнВтСрЧтПт

98%
Полтава Ас-1 - Радивонiвка 05:39 05:39 РУТА (19) Пн

97%
Полтава Ас-1 - Шишаки Ас 06:01 06:02 БАЗ (30) Ежеднев

97%
Полтава Ас-1 - Пустовари 06:26 06:27 РУТА (19) Ежеднев

99%
Полтава Ас-1 - Федiiвка 06:50 06:51 РУТА (19) ВтЧтСб

97%
Полтава Ас-1 - Лиман-1 07:26 07:27 РУТА (19) Ежеднев

98%
Полтава Ас-1 - Баранiвка 07:52 07:53 РУТА (19) ПнПтСбВс

97%
Полтава Ас-1 - Глиб.Долина 08:44 08:45 РУТА (18) ПнВтСрЧтПтСб

97%
Полтава Ас-1 - Яреськи 08:47 08:48 БАЗ (29) Ежеднев

97%
Полтава Ас-1 - Решети-Ка Ас 09:23 09:23 РУТА (19) Ежеднев

97%
Полтава Ас-1 - Шишаки Ас 10:06 10:07 БАЗ (30) Ежеднев

98%
Полтава Ас-1 - Дружба 10:57 10:58 РУТА (19) Ежеднев

98%
Полтава Ас-1 - Березняки 11:34 11:35 РУТА (19) ПнСрПтВс

98%
Полтава Ас-1 - Решети-Ка Ас 11:48 11:48 РУТА (19) Ежеднев

97%
Полтава Ас-1 - Лиман-1 12:26 12:27 РУТА (19) Ежеднев

99%
Полтава Ас-1 - Пустовари 12:26 12:27 РУТА (19) ВтСрЧтПтСбВс

98%
Полтава Ас-1 - Федiiвка 12:50 12:51 РУТА (19) ВтЧтСб

99%
Полтава Ас-1 - Шилiвка Реш 12:53 12:54 РУТА (19) Ежеднев

97%
Полтава Ас-1 - Баранiвка 13:14 13:15 РУТА (19) ПнЧтПтСбВс

98%
Полтава Ас-1 - Яреськи 13:21 13:22 БАЗ (29) Ежеднев

97%
Полтава Ас-1 - Мушти 13:53 13:53 РУТА (18) ПнВтСрПт

97%
Полтава Ас-1 - В.Вакулiвка 14:16 14:17 РУТА (18) Вс

97%
Полтава Ас-1 - Решети-Ка Ас 14:48 14:48 РУТА (19) Ежеднев

98%
Полтава Ас-1 - Шишаки Ас 14:59 15:00 БАЗ (30) Ежеднев

99%
Полтава Ас-1 - Пiщане Реш 15:25 15:26 РУТА (18) ПнВтСрЧтПтВс

97%
Полтава Ас-1 - Решети-Ка Ас 15:47 15:48 РУТА (19) ПнВтСрЧтСб

98%
Полтава Ас-1 - Федiiвка 16:23 16:24

98%
Полтава Ас-1 - Березняки 16:36 16:37 РУТА (19) Пт

99%
Полтава Ас-1 - Пiщане Реш 16:44 16:45 РУТА (19) ПнВтСрЧтПтСб

99%
Полтава Ас-1 - Решети-Ка Ас 16:57 16:58 РУТА (19) ПтВс

99%
Полтава Ас-1 - Решети-Ка Ас 17:23 17:23 РУТА (18) Вс

98%
Полтава Ас-1 - Мушти 17:23 17:23 РУТА (18) Пт

97%
Полтава Ас-1 - Пустовари 17:26 17:27 РУТА (19) Ежеднев

97%
Полтава Ас-1 - Дружба 17:32 17:33 РУТА (19) ПнСрПтСб

97%
Полтава Ас-1 - Дружба 17:33 17:34 РУТА (19) ВтЧт

98%
Полтава Ас-1 - Шилiвка Реш 18:01 18:02 РУТА (19) Пт

98%
Полтава Ас-1 - Яреськи 18:16 18:17 РУТА (19) Ежеднев

98%
Полтава Ас-1 - Решети-Ка Ас 18:23 18:23 РУТА (19) Ежеднев

97%
Полтава Ас-1 - Решети-Ка Ас 19:36 19:37 РУТА (18) Ежеднев

98%
call_splitПолтава Ас-1 - Пiщане Реш
swap_callsРУТА (18) ПнВтСрЧтПт
query_builder 05:33 - 05:34
today -
call_splitПолтава Ас-1 - Радивонiвка
swap_callsРУТА (19) Пн
query_builder 05:39 - 05:39
today -
call_splitПолтава Ас-1 - Шишаки Ас
swap_callsБАЗ (30) Ежеднев
query_builder 06:01 - 06:02
today -
call_splitПолтава Ас-1 - Пустовари
swap_callsРУТА (19) Ежеднев
query_builder 06:26 - 06:27
today -
call_splitПолтава Ас-1 - Федiiвка
swap_callsРУТА (19) ВтЧтСб
query_builder 06:50 - 06:51
today -
call_splitПолтава Ас-1 - Лиман-1
swap_callsРУТА (19) Ежеднев
query_builder 07:26 - 07:27
today -
call_splitПолтава Ас-1 - Баранiвка
swap_callsРУТА (19) ПнПтСбВс
query_builder 07:52 - 07:53
today -
call_splitПолтава Ас-1 - Глиб.Долина
swap_callsРУТА (18) ПнВтСрЧтПтСб
query_builder 08:44 - 08:45
today -
call_splitПолтава Ас-1 - Яреськи
swap_callsБАЗ (29) Ежеднев
query_builder 08:47 - 08:48
today -
call_splitПолтава Ас-1 - Решети-Ка Ас
swap_callsРУТА (19) Ежеднев
query_builder 09:23 - 09:23
today -
call_splitПолтава Ас-1 - Шишаки Ас
swap_callsБАЗ (30) Ежеднев
query_builder 10:06 - 10:07
today -
call_splitПолтава Ас-1 - Дружба
swap_callsРУТА (19) Ежеднев
query_builder 10:57 - 10:58
today -
call_splitПолтава Ас-1 - Березняки
swap_callsРУТА (19) ПнСрПтВс
query_builder 11:34 - 11:35
today -
call_splitПолтава Ас-1 - Решети-Ка Ас
swap_callsРУТА (19) Ежеднев
query_builder 11:48 - 11:48
today -
call_splitПолтава Ас-1 - Лиман-1
swap_callsРУТА (19) Ежеднев
query_builder 12:26 - 12:27
today -
call_splitПолтава Ас-1 - Пустовари
swap_callsРУТА (19) ВтСрЧтПтСбВс
query_builder 12:26 - 12:27
today -
call_splitПолтава Ас-1 - Федiiвка
swap_callsРУТА (19) ВтЧтСб
query_builder 12:50 - 12:51
today -
call_splitПолтава Ас-1 - Шилiвка Реш
swap_callsРУТА (19) Ежеднев
query_builder 12:53 - 12:54
today -
call_splitПолтава Ас-1 - Баранiвка
swap_callsРУТА (19) ПнЧтПтСбВс
query_builder 13:14 - 13:15
today -
call_splitПолтава Ас-1 - Яреськи
swap_callsБАЗ (29) Ежеднев
query_builder 13:21 - 13:22
today -
call_splitПолтава Ас-1 - Мушти
swap_callsРУТА (18) ПнВтСрПт
query_builder 13:53 - 13:53
today -
call_splitПолтава Ас-1 - В.Вакулiвка
swap_callsРУТА (18) Вс
query_builder 14:16 - 14:17
today -
call_splitПолтава Ас-1 - Решети-Ка Ас
swap_callsРУТА (19) Ежеднев
query_builder 14:48 - 14:48
today -
call_splitПолтава Ас-1 - Шишаки Ас
swap_callsБАЗ (30) Ежеднев
query_builder 14:59 - 15:00
today -
call_splitПолтава Ас-1 - Пiщане Реш
swap_callsРУТА (18) ПнВтСрЧтПтВс
query_builder 15:25 - 15:26
today -
call_splitПолтава Ас-1 - Решети-Ка Ас
swap_callsРУТА (19) ПнВтСрЧтСб
query_builder 15:47 - 15:48
today -
call_splitПолтава Ас-1 - Федiiвка
swap_callsМЕРСЕДЕС (18) СрПтВс
query_builder 16:23 - 16:24
today -
call_splitПолтава Ас-1 - Березняки
swap_callsРУТА (19) Пт
query_builder 16:36 - 16:37
today -
call_splitПолтава Ас-1 - Пiщане Реш
swap_callsРУТА (19) ПнВтСрЧтПтСб
query_builder 16:44 - 16:45
today -
call_splitПолтава Ас-1 - Решети-Ка Ас
swap_callsРУТА (19) ПтВс
query_builder 16:57 - 16:58
today -
call_splitПолтава Ас-1 - Решети-Ка Ас
swap_callsРУТА (18) Вс
query_builder 17:23 - 17:23
today -
call_splitПолтава Ас-1 - Мушти
swap_callsРУТА (18) Пт
query_builder 17:23 - 17:23
today -
call_splitПолтава Ас-1 - Пустовари
swap_callsРУТА (19) Ежеднев
query_builder 17:26 - 17:27
today -
call_splitПолтава Ас-1 - Дружба
swap_callsРУТА (19) ПнСрПтСб
query_builder 17:32 - 17:33
today -
call_splitПолтава Ас-1 - Дружба
swap_callsРУТА (19) ВтЧт
query_builder 17:33 - 17:34
today -
call_splitПолтава Ас-1 - Шилiвка Реш
swap_callsРУТА (19) Пт
query_builder 18:01 - 18:02
today -
call_splitПолтава Ас-1 - Яреськи
swap_callsРУТА (19) Ежеднев
query_builder 18:16 - 18:17
today -
call_splitПолтава Ас-1 - Решети-Ка Ас
swap_callsРУТА (19) Ежеднев
query_builder 18:23 - 18:23
today -
call_splitПолтава Ас-1 - Решети-Ка Ас
swap_callsРУТА (18) Ежеднев
query_builder 19:36 - 19:37
today -
Увага! У розкладі руху автобусів можуть відбуватись зміни, тому радимо завжди звіряти розклад у касах автовокзалу.