🏠 Мелітополь Ас-1-Київ - Колобжег
🚐 BOVA
🕑
03:10 -
03:20
🏠 Запоріжжя - Вроцлав 1
🚐 М3--ІІІ
🕑
03:48 -
03:49
🏠 Маріуполь - Свіноуйсьце (PL)
🏢 Польща
🚐 МАН 50 Ч3
🕑
05:55 -
06:00
🏠 Запоріжжя - Вроцлав
🚐 МАН-50
🕑
06:00 -
06:05
🏠 Херсон - Гдиня
🚐 МЕРСЕДЕС 50 ( )С 01 .04 .24
🕑
06:05 -
06:10
🏠 Херсон - Гдиня
🚐 М3-ІІІ
🕑
06:00 -
06:10
🏠 Харкiв Ас-1 - Гдиня
🚐 СЕТРА (51) Через д
🕑
06:10 -
06:20
🏠 Харків - Гдиня
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑
07:20 -
07:30
🏠 Харків Ас'привокзальна' - Гдиня
🚐 СЕТРА С 02 .09 .23
🕑
07:20 -
07:30
🏠 Гдиня - Київ Ав(Центральний)
🚐 НЕОПЛАН
🕑
07:40 -
07:50
🏠 Одеса-Харків - Свіноуйсьце
🚐 НЕОПЛАН С 01 .04 .24
🕑
07:50 -
07:55
🏠 Гданськ - Суми
🚐 BOVA С 12 .11 .23
🕑
08:05
🏠 Тернопіль - Плзень
🚐 М3-ІІІ
🕑
08:14 -
08:15
🏠 Гдиня - Херсон
🚐 НЕОПЛАН 316SH
🕑
08:10 -
08:25
🏠 Запоріжжя - Слупськ
🚐 М3--ІІІ
🕑
08:20 -
08:30
🏠 Запоріжжя-Черкаси - Свіноуйсьце
🚐 VAN HOOL С 11 .03 .24
🕑
08:20 -
08:30
🏠 Херсон - Кошалін
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
08:25 -
08:30
🏠 Чернівці - Слупськ
🚐 СЕТРА
🕑
08:20 -
08:30
🏠 Херсон - Слупськ
🚐 М3-ІІІ
🕑
09:05 -
09:10
🏠 Хмельницький - Гдиня
🚐 СЕТРА НЕЧетныеПС
🕑
09:20 -
09:30
🏠 Гдиня - Днiпро
🚐 МЕРСЕДЕС-Б
🕑
09:45 -
10:00
🏠 Кам.Подільський - Колобжег
🚐 НЕОПЛАН
🕑
09:55 -
10:00
🏠 Камянець Подільський - Колобжег
🚐 НЕОПЛАН
🕑
09:55 -
10:00
🏠 Слупськ - Кривий Ріг-Нікополь
🚐 VAN HOOL 815 С 08 .02 .24
🕑
09:40 -
10:00
🏠 Слупськ - Нікополь
🚐 МЕРСЕДЕС-50 ( )С 08 .02 .24
🕑
09:55 -
10:00
🏠 Слупськ - Нікополь
🚐 НЕОПЛАН-45
🕑
09:40 -
10:00
🏠 Херсон - Гдиня
🚐 М3--ІІІ
🕑
10:10 -
10:20
🏠 Херсон - Гдиня
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
10:20 -
10:30
🏠 Херсон - Гдиня
🚐 EOS(25) С 01 .04 .24
🕑
10:30 -
10:40
🏠 Запоріжжя - Вроцлав
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
10:54 -
10:55
🏠 Кам.Подільський - Слупськ
🚐 М3-ІІІ
🕑
10:50 -
10:55
🏠 Кам.Подільський - Слупськ
🚐 НЕОПЛАН-50 С 12 .03 .24
🕑
10:45 -
10:55
🏠 Тячів - Слупськ
🚐 МЕРС SPRINTER
🕑
10:45 -
10:55
🏠 Умань - Слупськ
🚐 МЕРСЕДЕС-50 ( )С 01 .03 .24
🕑
10:50 -
10:55
🏠 Умань - Слупськ
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
10:45 -
10:55
🏠 Черкаси Ас-2 - Слупськ
🚐 НЕОПЛАН
🕑
10:45 -
10:55
🏠 Слупськ# - Нікополь
🚐 SCANIA-113
🕑
11:10 -
11:15
🏠 Колобжег - Київ-Мелітополь Ас-1
🚐 BOVA
🕑
11:10 -
11:20
🏠 Кошалін - Херсон
🚐 МАН-30
🕑
11:15 -
11:20
🏠 Кошалін - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
11:05 -
11:20
🏠 Слупськ - Запоріжжя
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50
🕑
11:30 -
11:45
🏠 Гданськ - Київ Ас'видубичі'
🚐 НЕОПЛАН С 09 .10 .23
🕑
12:00
🏠 Івано-Франківськ - Гдиня
🚐 ВАНХУЛ
🕑
11:50 -
12:00
🏠 Кам.Подільський - Колобжег
🚐 М3-ІІІ
🕑
11:55 -
12:00
🏠 Тернопіль - Плзень
🚐 НЕОПЛАН
🕑
11:59 -
12:00
🏠 Херсон - Гданськ
🚐 ВАН-ХООЛ Т815
🕑
12:00
🏠 Херсон - Гдиня
🚐 ВАНХУЛ 52
🕑
11:55 -
12:00
🏠 Херсон - Гдиня
🚐 РЕНО-48
🕑
11:50 -
12:00
🏠 Хмельницький - Вейхерово-Щецин
🚐 СЕТРА
🕑
11:50 -
12:00
🏠 Запоріжжя - Слупськ.
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50
🕑
12:20 -
12:25
🏠 Гдиня - Херсон
🚐 EOS(25) ( )С 01 .04 .24
🕑
12:20 -
12:30
🏠 Кам.Подільський - Гдиня
🚐 М3-ІІІ
🕑
12:30 -
12:40
🏠 Кам.Подільський - Гдиня
🚐 НЕОПЛАН-47 ( ) С 04 .07 .19
🕑
11:30 -
12:40
🏠 Кам.Подільський - Колобжег
🚐 НЕОПЛАН-50 ( ) С 02 .01 .23
🕑
12:35 -
12:40
🏠 Кам.Подільський - Колобжег
🚐 М3-ІІІ
🕑
12:40 -
12:45
🏠 Гдиня - Хмельницький
🚐 СЕТРА ЧетныеПС
🕑
12:40 -
13:00
🏠 Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Кельн-Херне
🚐 VAN HOOL С 07 .03 .24
🕑
13:00 -
13:05
🏠 Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Оснабрюк-Бонн
🚐 VAN HOOL С 05 .03 .24
🕑
13:00 -
13:05
🏠 Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Познань-Гданськ#
🚐 VAN HOOL ( - )С 05 .03 .24
🕑
13:00 -
13:05
🏠 Слупськ - Запоріжжя
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
13:00 -
13:10
🏠 Полтава - Щецин-Свіноуйсьце
🚐 VAN HOOL TX18
🕑
13:10 -
13:15
🏠 Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Колобжег
🚐 BOVA С 07 .02 .24
🕑
13:20 -
13:30
🏠 Харків - Гданськ
🚐 ВАНХУЛ
🕑
13:30
🏠 Харків Ас-1 - Гданськ
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑
13:30
🏠 Верховина - Слупськ
🚐 НЕОПЛАН-49 С 11 .03 .21
🕑
13:25 -
13:35
🏠 Запоріжжя-Дніпро - Гдиня
🚐 ЕОС
🕑
13:30 -
13:35
🏠 Кривий Ріг - Пардубіце#
🚐 VANHOOL 44
🕑
13:30 -
13:35
🏠 Гданськ - Херсон
🚐 РЕНО-48
🕑
13:40
🏠 Колобжег - Чернівці
🚐 СЕТРА
🕑
13:40 -
13:50
🏠 Кривий Ріг - Пардубіце#
🚐 SETRA
🕑
14:00 -
14:00
🏠 Суми - Гданськ
🚐 BOVA С 18 .01 .24
🕑
14:00
🏠 Херсон - Гдиня (PL)
🏢 Польща
🚐 НЕОПЛАН
🕑
13:50 -
14:00
🏠 Київ Ав(Центральний) - Гдиня
🚐 НЕОПЛАН
🕑
14:00 -
14:10
🏠 Одеса Привокзальна - Гдиня
🚐 СЕТРА 42
🕑
14:00 -
14:10
🏠 Харкiв Ас-1 - Гдиня
🚐 СЕТРА (51) Ежеднев
🕑
14:00 -
14:10
🏠 Свіноуйсьце - Черкаси-Запоріжжя
🚐 VAN HOOL С 12 .03 .24
🕑
15:10 -
15:20
🏠 Нікополь - Слупськ
🚐 МЕРСЕДЕС-50 ( )С 09 .02 .24
🕑
15:20 -
15:30
🏠 Нікополь - Слупськ
🚐 МЕРСЕДЕС 50
🕑
15:10 -
15:30
🏠 Нікополь - Слупськ#
🚐 SCANIA-113
🕑
15:25 -
15:30
🏠 Херсон - Гдиня (PL)
🏢 Польща
🚐 СЕТРА 49
🕑
15:40 -
15:50
🏠 Бонн-Оснабрюк - Київ Ас-2(Зал.Вокз)
🚐 VAN HOOL С 09 .03 .24
🕑
16:00 -
16:00
🏠 Гданськ - Одеса
🚐 ВАНХУЛ
🕑
16:00
🏠 Гданськ - Херсон
🚐 ВАНХОЛ
🕑
16:00
🏠 Гданськ-Познань# - Київ Ас-2(Зал.Вокз)
🚐 VAN HOOL ( - )С 09 .03 .24
🕑
16:00 -
16:00
🏠 Гданськ-Познань# - Київ Ас-2(Зал.Вокз)
🚐 VAN HOOL ( - )С 09 .03 .24
🕑
16:00
🏠 Херне-Кельн - Київ Ас-2(Зал.Вокз)
🚐 VAN HOOL С 11 .03 .24
🕑
16:00 -
16:00
🏠 Херсон - Кошалин
🚐 СЕТРА
🕑
16:00 -
16:05
🏠 Херсон - Кошалін
🚐 М3--ІІІ
🕑
16:00 -
16:05
🏠 Харків Ас-1 - Гдиня-Слупськ
🚐 VAN HOOL
🕑
16:00 -
16:10
🏠 Одеса - Гданськ
🚐 СКАНИЯ-49
🕑
16:30
🏠 Запоріжжя - Слупськ
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50
🕑
18:15 -
18:20
🏠 Запоріжжя - Слупськ
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
18:10 -
18:20
🏠 Запоріжжя Ас-4(Оріхівське Шоссе) - Слупськ
🚐 МАН-49
🕑
18:10 -
18:20
🏠 Херсон - Слупськ
🚐 SETRA 80
🕑
18:10 -
18:20
🏠 Полтава - Гдиня
🚐 МЕРСЕДЕС-12
🕑
18:15 -
18:25
🏠 Харкiв Ас-1 - Слупськ Ав
🚐 НЕОПЛАН (55) Через д
🕑
18:25 -
18:35
🏠 Херсон - Кошалін
🚐 МАН-30 ( )С 15 .10 .23
🕑
18:30 -
18:35
🏠 Чернівці 1 - Слупськ
🚐 НЕОПЛАН-50 С 17 .01 .24
🕑
18:25 -
18:35
🏠 Чернівці - Слупськ
🚐 НЕОПЛАН
🕑
19:05 -
19:15
🏠 Херсон - Щецин
🚐 М3--ІІІ
🕑
19:15 -
19:30
🏠 Запоріжжя - Гдиня
🚐 М3--ІІІ
🕑
20:05 -
20:20
🏠 Київ Ас'видубичі' - Гданськ
🚐 НЕОПЛАН С 07 .10 .23
🕑
21:00
🏠 Нікополь - Щецин
🚐 МЕРСЕДЕС-48
🕑
20:55 -
21:00
🏠 Харків Ас-1 - Щецин
🚐 BOVA MAGIQ
🕑
21:00 -
21:10
🏠 Херсон - Гдиня
🚐 НЕОПЛАН 316SH
🕑
21:00 -
21:15
🏠 Чернівці - Гдиня
🚐 НЕОПЛАН-50 С 11 .11 .21
🕑
21:00 -
21:15
🏠 Гдиня - Харків Ас "Привокзальна"
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑
22:20 -
22:30
🏠 Гдиня - Харків Ас'привокзальна'
🚐 СЕТРА С 01 .09 .23
🕑
22:20 -
22:30
🏠 Маріуполь - Свіноуйсьце
🚐 НЕОПЛАН-40 Ч3
🕑
23:45 -
23:50