🏠 Чернівці - Свіноуйсьце
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑
01:15 -
01:25
🏠 Чернівці 1 - Свіноуйсьце
🚐 НЕОПЛАН-50 С 01 .11 .23
🕑
01:15 -
01:25
🏠 Запоріжжя - Вроцлав
🚐 МАН-50
🕑
05:35 -
05:40
🏠 Одеса-Харків - Свіноуйсьце
🚐 НЕОПЛАН С 01 .04 .24
🕑
07:36 -
07:37
🏠 Кошалін - Запоріжжя
🚐 VAN HOOL 815
🕑
08:10 -
08:20
🏠 Слупськ# - Нікополь
🚐 SCANIA-113
🕑
08:40 -
08:50
🏠 Одеса Привоз - Свиноуйсце
🚐 СЕТРА С 12 .03 .24
🕑
09:05 -
09:15
🏠 Херсон - Свіноуйсьце
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50
🕑
09:20 -
09:25
🏠 Біла Церква - Свіноуйсьце
🚐 НЕОПЛАН
🕑
09:30 -
09:40
🏠 Свiноуйсьце - Днiпро
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑
09:40 -
09:50
🏠 Свіноуйсьце - Дніпро Ас-2
🚐 НЕОПЛАН
🕑
09:40 -
09:50
🏠 Одеса Привоз - Свиноуйсце
🚐 СЕТРА ДО 11 .03 .24
🕑
10:35 -
10:40
🏠 Ужгород - Радимно
🚐 NEOPLAN N212
🕑
11:05 -
11:10
🏠 Запоріжжя - Слупськ.
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50
🕑
11:30 -
11:35
🏠 Свіноуйсьце - Черкаси-Запоріжжя
🚐 VAN HOOL С 12 .03 .24
🕑
11:40 -
11:50
🏠 Верховина - Мендзиздроє
🚐 НЕОПЛАН-47 С 21 .03 .22
🕑
11:50 -
12:00
🏠 Кам.Подільський - Свиноуйсце
🚐 М3-ІІІ
🕑
11:50 -
12:00
🏠 Кам.Подільський - Свіноуйсьце
🚐 НЕОПЛАН-50
🕑
11:50 -
12:00
🏠 Кам.Подільський - Свіноуйсьце
🚐 СЕТРА
🕑
11:55 -
12:00
🏠 Кам.Подільський - Колобжег
🚐 НЕОПЛАН
🕑
12:05 -
12:10
🏠 Голенюв - Запоріжжя
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50
🕑
12:50
🏠 Запоріжжя-Черкаси - Свіноуйсьце
🚐 VAN HOOL С 11 .03 .24
🕑
13:40 -
13:50
🏠 Умань Ав - Свиноуйсьце
🚐 М3--ІІІ
🕑
13:40 -
13:50
🏠 Чернівці - Свіноуйсьце
🚐 СЕТРА
🕑
13:40 -
13:50
🏠 Голенюв - Запоріжжя
🚐 SETRA_49
🕑
14:00
🏠 Камянець Подільський - Свиноуйсьце
🚐 НЕОПЛАН
🕑
13:50 -
14:00
🏠 Умань - Свіноуйсьце
🚐 ВАН ХОЛ 55
🕑
14:00 -
14:10
🏠 Умань - Свіноуйсьце
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50 ( )С 01 .03 .24
🕑
14:05 -
14:10
🏠 Кам.Подільський - Свиноуйсце
🚐 М3-ІІІ
🕑
14:15 -
14:20
🏠 Кам.Подільський - Свіноуйсьце
🚐 НЕОПЛАН-48 С 12 .03 .24
🕑
14:10 -
14:20
🏠 Тячів - Щецин.#
🚐 МЕРС SPRINTER
🕑
14:10 -
14:20
🏠 Черкаси Ас-2 - Свiноуйсьце
🚐 НЕОПЛАН
🕑
14:10 -
14:20
🏠 Днiпро - Свiноуйсьце
🚐 НЕОПЛАН
🕑
14:30 -
14:40
🏠 Днiпро Ав - Свiноуйсьце
🚐 НЕОПЛАН (49) Ежеднев
🕑
14:30 -
14:40
🏠 Дніпро Ас-2 - Свіноуйсьце
🚐 НЕОПЛАН
🕑
14:30 -
14:40
🏠 Дніпро Авц - Свіноуйсьце
🚐 НЕОПЛАН (49) Щодня
🕑
16:05 -
16:15
🏠 Свіноуйсьце - Біла Церква
🚐 НЕОПЛАН
🕑
16:20 -
16:30
🏠 Запорiжжя - Кошалін
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑
17:50 -
18:00
🏠 Запоріжжя - Кошалін
🚐 VAN HOOL 815
🕑
17:50 -
18:00
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Кошалiн
🚐 МЕРСЕДЕС (49) Щодня
🕑
17:50 -
18:00
🏠 Нікополь - Слупськ
🚐 НЕОПЛАН-45
🕑
17:50 -
18:00
🏠 Нікополь - Слупськ#
🚐 SCANIA-113
🕑
17:50 -
18:00
🏠 Запоріжжя - Кошалін
🚐 МЕРСЕДЕС 50
🕑
17:55 -
18:10
🏠 Запорiжжя Ав - Кошалiн Ав
🚐 ВАН-ХОЛЛ (51) Ежеднев
🕑
18:10 -
18:20
🏠 Харків - Свiноуйсьце
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑
19:20 -
19:30
🏠 Харків Ас-1 - Гдиня-Слупськ
🚐 VAN HOOL
🕑
21:40 -
21:50
🏠 Запоріжжя - Щецин Ав
🚐 SETRA
🕑
22:20 -
22:21