🏠 Колобжег - Черкаси
🚐 НЕОПЛАН-48
🕑
01:10 -
01:15
🏠 Чернівці - Лодзь
🚐 М3--ІІІ
🕑
02:10 -
02:15
🏠 Кам.Подільський - Варшава
🏢 аеропорт
🚐 М3-ІІІ
🕑
02:30 -
02:40
🏠 Тернопіль Ав - Варшава-Модлін Аеропорт#
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
03:25 -
03:30
🏠 Тячів - Варшава (Заходня)
🚐 NEOPLAN N212
🕑
03:40 -
03:45
🏠 Херсон - Познань
🚐 М3-ІІІ
🕑
03:40 -
03:50
🏠 Одеса Привоз - Свиноуйсце
🚐 СЕТРА ДО 11 .03 .24
🕑
03:55 -
04:00
🏠 Кам.Подільський - Варшава
🚐 НЕОПЛАН 110
🕑
04:25 -
04:30
🏠 Кам.Подільський - Колобжег
🚐 М3-ІІІ
🕑
04:25 -
04:30
🏠 Кам.Подільський - Колобжег
🚐 МЕРСЕДЕС-50 С 12 .03 .24
🕑
04:20 -
04:30
🏠 Полтава - Щецин-Свіноуйсьце
🚐 VAN HOOL TX18
🕑
04:25 -
04:30
🏠 Тячів - Колобжег
🚐 МЕРС SPRINTER
🕑
04:20 -
04:30
🏠 Ужгород - Радимно
🚐 NEOPLAN N212
🕑
04:25 -
04:30
🏠 Умань - Колобжег
🚐 МЕРСЕДЕС-50 ( )С 01 .03 .24
🕑
04:25 -
04:30
🏠 Умань - Колобжег
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
04:20 -
04:30
🏠 Черкаси Ас-2 - Колобжег
🚐 НЕОПЛАН
🕑
04:20 -
04:30
🏠 Запоріжжя - Вроцлав
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
05:03 -
05:08
🏠 Запоріжжя-Черкаси - Свіноуйсьце
🚐 VAN HOOL С 11 .03 .24
🕑
05:00 -
05:10
🏠 Кам.Подільський - Варшава
🚐 МЕРСЕДЕС-50 С 12 .03 .24
🕑
05:00 -
05:10
🏠 Умань Ав - Варшава
🚐 М3--ІІІ
🕑
05:00 -
05:10
🏠 Херсон - Колобжег
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50
🕑
05:00 -
05:10
🏠 Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Варшава 'західна'
🚐 МАН С 21 .11 .23
🕑
05:45 -
05:55
🏠 Херсон - Гдиня (PL)
🏢 Польща
🚐 СЕТРА 49
🕑
06:10 -
06:15
🏠 Тернопіль Ав - Кутно
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
07:10 -
07:15
🏠 Черкаси Ас-2 - Варшава Ас"Західна"
🚐 МЕРСЕДЕС-23
🕑
07:50 -
08:00
🏠 Запоріжжя - Щецин
🚐 М3--ІІІ
🕑
08:00 -
08:05
🏠 Черкаси 2 - Колобжег
🚐 М3--ІІІ
🕑
08:45 -
08:50
🏠 Щецин - Херсон
🚐 ВАН ХОЛ 65
🕑
08:45 -
09:00
🏠 Запоріжжя - Вроцлав
🚐 М3--ІІІ
🕑
08:55 -
09:05
🏠 Нікополь - Щецин
🚐 МЕРСЕДЕС-48
🕑
09:45 -
09:50
🏠 Запоріжжя - Вроцлав
🚐 НЕОПЛАН-48 ( )С 01 .02 .24
🕑
09:55 -
10:00
🏠 Харків Ас-1 - Щецин
🚐 BOVA MAGIQ
🕑
09:50 -
10:00
🏠 Херсон - Ченстохова (PL)
🏢 Польща
🚐 НЕОПЛАН
🕑
09:50 -
10:00
🏠 Чернівці - Ченстохова
🚐 НЕОПЛАН-48 С 24 .09 .21
🕑
09:55 -
10:00
🏠 Херсон - Щецин
🚐 М3--ІІІ
🕑
10:00 -
10:10
🏠 Маріуполь - Свіноуйсьце (PL)
🏢 Польща
🚐 АЛЬПІНА
🕑
15:40 -
15:45
🏠 Вроцлав - Кривий Ріг
🚐 НЕОПЛАН-48 ( )С 01 .02 .24
🕑
16:30 -
16:35
🏠 Херсон - Гдиня (PL)
🏢 Польща
🚐 НЕОПЛАН
🕑
16:50 -
17:00
🏠 Херсон - Щецин
🚐 М3--ІІІ
🕑
17:20 -
17:25
🏠 Єленя Гура - Київ Ас-2(Зал.Вокз)
🚐 СЕТРА-315
🕑
18:20 -
18:30
🏠 Лодзь - Чернівці
🚐 М3--ІІІ
🕑
18:35 -
18:40
🏠 Маріуполь - Бартошіце
🚐 М3--ІІІ НЕЧетныеПС
🕑
19:35 -
19:40
🏠 Старий Самбір - Бидгощ
🚐 НЕОПЛАН
🕑
20:10 -
20:15
🏠 Вроцлав - Чернівці
🚐 М3--ІІІ
🕑
20:30 -
20:40
🏠 Колобжег - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
21:00 -
21:05
🏠 Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Єленя Гура
🚐 СЕТРА-315
🕑
22:50 -
23:00