Автостанція Анкона - розклад руху автобусів, час відправлення та прибуття на автовокзал, ціна.

Розклад руху автобусів



location_on
6233 автобусних зупинки
work
8681 рейс
call_split
97865 Км маршрутів


Автостанція Анкона

search
Рейс Прибуття Відправлення Автобус Регулярність
Київ Ав - Неаполь 02:30 02:40 СКАНІЯ К 113

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
0%
Дніпро-Київ# - Салерно Ч/З Анкону 08:55 09:00 VAN HOOL

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Барі - Херсон 12:10 12:20

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
0%
Барі (Італія) - Херсон 12:10 12:20 СКАНІЯ К 113

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
0%
Чернівці - Пескара 12:20 12:30 ВАНХООЛ-50

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
0%
Барі (Італія) - Одеса 13:00 13:05 СКАНІЯ К 113

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
0%
Херсон - Барі 15:20 15:25 TOYTA

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
89%
Херсон - Барі (Італія) 15:20 15:25 СКАНІЯ К 113

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
0%
Херсон - Барі 15:20 15:25

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
78%
Барі - Київ (Юніверс)# 16:35 16:40

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
80%
Київ (Юніверс)# - Барі 18:05 18:10

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
75%
Одеса - Барі (Італія) 20:35 20:50 СКАНІЯ К 113

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
0%
call_splitКиїв Ав - Неаполь
swap_callsСКАНІЯ К 113
query_builder 02:30 - 02:40
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitДніпро-Київ# - Салерно Ч/З Анкону
swap_callsVAN HOOL
query_builder 08:55 - 09:00
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitБарі - Херсон
swap_callsНЕОПЛАН 116
query_builder 12:10 - 12:20
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitБарі (Італія) - Херсон
swap_callsСКАНІЯ К 113
query_builder 12:10 - 12:20
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitЧернівці - Пескара
swap_callsВАНХООЛ-50
query_builder 12:20 - 12:30
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitБарі (Італія) - Одеса
swap_callsСКАНІЯ К 113
query_builder 13:00 - 13:05
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХерсон - Барі
swap_callsTOYTA
query_builder 15:20 - 15:25
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХерсон - Барі (Італія)
swap_callsСКАНІЯ К 113
query_builder 15:20 - 15:25
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХерсон - Барі
swap_callsВОЛЬВО-50
query_builder 15:20 - 15:25
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitБарі - Київ (Юніверс)#
swap_callsМАН
query_builder 16:35 - 16:40
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitКиїв (Юніверс)# - Барі
swap_callsМАН
query_builder 18:05 - 18:10
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitОдеса - Барі (Італія)
swap_callsСКАНІЯ К 113
query_builder 20:35 - 20:50
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
Увага! У розкладі руху автобусів можуть відбуватись зміни, тому радимо завжди звіряти розклад у касах автовокзалу.