Автостанція Анкона - розклад руху автобусів, час відправлення та прибуття на автовокзал, ціна.

Розклад руху автобусів



location_on
6233 автобусних зупинки
work
8681 рейс
call_split
97865 Км маршрутів


Автостанція Анкона

search
Рейс Прибуття Відправлення Автобус Регулярність
Київ Ав - Неаполь 02:30 02:40 СКАНІЯ К 113

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
0%
Днiпро - Салерно 08:50 08:55

100%
Дніпро-Київ# - Салерно Ч/З Анкону 08:55 09:00 VAN HOOL

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Чернівці - Пескара 12:20 12:30 ВАНХООЛ-50

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
0%
Барі - Одеса 13:00 13:05

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
0%
Барі (Італія) - Одеса 13:00 13:05 СКАНІЯ К 113

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
11%
Одеса - Барі 14:20 14:25

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Київ Ас'дачна' - Генуя-Неаполь 15:30 15:40 VAN HOOL

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Барі - Київ Ас-2(Зал.Вокз) 19:35 19:40

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Одеса - Барі (Італія) 20:35 20:50 СКАНІЯ К 113

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
0%
Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Барі 21:05 21:10

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
call_splitКиїв Ав - Неаполь
swap_callsСКАНІЯ К 113
query_builder 02:30 - 02:40
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitДнiпро - Салерно
swap_callsМЕРСЕДЕС
query_builder 08:50 - 08:55
today -
call_splitДніпро-Київ# - Салерно Ч/З Анкону
swap_callsVAN HOOL
query_builder 08:55 - 09:00
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitЧернівці - Пескара
swap_callsВАНХООЛ-50
query_builder 12:20 - 12:30
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitБарі - Одеса
swap_callsНЕОПЛАН 116
query_builder 13:00 - 13:05
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitБарі (Італія) - Одеса
swap_callsСКАНІЯ К 113
query_builder 13:00 - 13:05
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitОдеса - Барі
swap_callsВОЛЬВО-50
query_builder 14:20 - 14:25
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitКиїв Ас'дачна' - Генуя-Неаполь
swap_callsVAN HOOL
query_builder 15:30 - 15:40
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitБарі - Київ Ас-2(Зал.Вокз)
swap_callsМАН
query_builder 19:35 - 19:40
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitОдеса - Барі (Італія)
swap_callsСКАНІЯ К 113
query_builder 20:35 - 20:50
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitКиїв Ас-2(Зал.Вокз) - Барі
swap_callsМАН
query_builder 21:05 - 21:10
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
Увага! У розкладі руху автобусів можуть відбуватись зміни, тому радимо завжди звіряти розклад у касах автовокзалу.