🏠 Тернопіль - Плзень
🚐 НЕОПЛАН
🕑
01:01
🏠 Ясіня - Плзень
🚐 НЕОПЛАН-55 (С 02 .03 .24 )
🕑
06:05
🏠 Плзень-Прага - Харків-Запоріжжя
🚐 МАН
🕑
07:00 -
07:00
🏠 Плзень-Прага - Харків-Запоріжжя
🚐 МАН
🕑
07:00
🏠 Рахів - Плзень
🚐 НЕОПЛАН-55
🕑
07:00
🏠 Тернопіль Ав - Карлові Вари
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
06:50 -
07:00
🏠 Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Плзень
🚐 НЕОПЛАН
🕑
07:55
🏠 Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Плзень Ч/З Гр.Кралове
🚐 НЕОПЛАН
🕑
08:00 -
08:00
🏠 Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Плзень Ч/З Гр.Кралове
🚐 НЕОПЛАН
🕑
08:00
🏠 Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Карлові Вари
🚐 НЕОПЛАН
🕑
08:00 -
08:10
🏠 Київ 1 - Карлові Вари
🚐 НЕОПЛАН
🕑
08:10 -
08:20
🏠 Київ Ав - Карлові Вари
🚐 МЕРСЕДЕС-51
🕑
08:10 -
08:20
🏠 Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Карлові Вари
🚐 МЕРСЕДЕС С 13 .03 .24
🕑
08:10 -
08:20
🏠 Одеса-Харків - Свіноуйсьце
🚐 НЕОПЛАН С 01 .04 .24
🕑
08:34 -
08:35
🏠 Плзень - Черкаси Ас-2
🚐 НЕОПЛАН -
🕑
08:40
🏠 Маріуполь - Плзень (Чехія)
🚐 МАН
🕑
09:00
🏠 Надвірна - Плзень
🚐 НЕОПЛАН_49
🕑
09:20
🏠 Кам.Подільський - Плзень
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑
09:30
🏠 Кам.Подільський - Плзень
🚐 НЕОПЛАН-50 ( ) С 15 .12 .23
🕑
09:50
🏠 Тернопіль - Плзень
🚐 М3-ІІІ
🕑
10:00
🏠 Хеб - Київ Ас-2(Зал.Вокз)
🚐 СКАНIЯ
🕑
09:40 -
10:00
🏠 Золочів - Карлові Вари
🚐 BOVA
🕑
10:00 -
10:10
🏠 Чеськи Крумплов - Залізний Порт#
🚐 М3--ІІІ
🕑
09:50 -
10:15
🏠 Чеський Крумлов - Залізний Порт
🚐 МЕРСЕДЕС 18
🕑
10:00 -
10:15
🏠 Коломия - Плзень
🚐 СЕТРА 50 С 12 .08 .20
🕑
10:35
🏠 Черкаси - Хеб
🚐 М3--ІІІ
🕑
10:25 -
10:40
🏠 Черкаси Ас-2 - Хеб
🚐 НЕОПЛАН-45
🕑
10:25 -
10:40
🏠 Черкаси Ас-2 - Хеб#
🚐 ВОЛЬВО-50 С 26 .03 .22
🕑
10:35 -
10:40
🏠 К.Вари - Херсон
🚐 М3--ІІІ
🕑
11:25 -
11:35
🏠 Залізний Порт - Чеський Крумлов
🚐 МЕРСЕДЕС 18
🕑
11:40 -
11:50
🏠 Залізний Порт# - Чеськи Крумплов
🚐 М3--ІІІ
🕑
11:40 -
11:50
🏠 Черкаси Ас-2 - Плзень
🚐 НЕОПЛАН -
🕑
12:00
🏠 Черкаси Ас-2 - Плзень#
🚐 НЕОПЛАН -
🕑
12:00
🏠 Київ Ас"Київ З/В" - Плзень
🚐 НЕОПЛАН -
🕑
12:15
🏠 Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Плзень
🚐 VAN HOOL -
🕑
12:15
🏠 Плзень# - Дніпро
🚐 MAN-SR280H
🕑
12:30
🏠 Одеса - Плзень
🚐 НЕОПЛАН 50
🕑
12:45
🏠 Хеб - Черкаси Ас-2
🚐 НЕОПЛАН-45
🕑
12:30 -
13:00
🏠 Тернопіль - Плзень
🚐 НЕОПЛАН
🕑
13:13
🏠 Карлові Вари - Київ Ав
🚐 МЕРСЕДЕС-51
🕑
13:10 -
13:20
🏠 Карлові Вари - Київ Ас-2(Зал.Вокз)
🚐 МЕРСЕДЕС С 12 .03 .24
🕑
13:10 -
13:20
🏠 Плзень - Ясіня
🚐 НЕОПЛАН 116
🕑
13:20
🏠 Карлові Вари - Київ Ас-2(Зал.Вокз)
🚐 НЕОПЛАН
🕑
13:50 -
14:00
🏠 Плзень - Київ Ас-2(Зал.Вокз)
🚐 НЕОПЛАН -
🕑
14:00
🏠 Чернівці - Плзень
🚐 НЕОПЛАН-47 С 21 .09 .22
🕑
14:05
🏠 Запоріжжя - Слупськ.
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50
🕑
14:20 -
14:25
🏠 Кам.Подільський - Плзень
🚐 МЕРСЕДЕС-50 С 12 .03 .24
🕑
14:30
🏠 Плзень-Прага - Полтава-Харків
🚐 ВОЛЬВО
🕑
15:00
🏠 Плзень - Київ Ас-2(Зал.Вокз)
🚐 VAN HOOL -
🕑
16:30
🏠 Одеса - Плзень
🚐 НЕОПЛАН-48 ( )С 29 .09 .21
🕑
16:50
🏠 Одеса Привоз - Плзень
🚐 СЕТРА
🕑
16:50
🏠 Аахен-Франкфурт - Харків Ас'привокзальна'
🚐 СЕТРА С 22 .01 .24
🕑
17:00 -
17:00
🏠 Плзень - Одеса
🚐 SETRA_49
🕑
17:00
🏠 Плзень - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-48
🕑
17:00
🏠 Хмельницький - Плзень
🚐 М3-ІІІ
🕑
17:10
🏠 Кременчук - Плзень
🚐 СЕТРА 49
🕑
17:15
🏠 Херсон - Плзень
🚐 НЕОПЛАН 50
🕑
17:15
🏠 Хмельницький - Плзень
🚐 НЕОПЛАН
🕑
17:15
🏠 Харкiв Ас-1 - Плзень
🚐 ВАН-ХОЛ (47) Ежеднев
🕑
17:20
🏠 Харків - Плзень#
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑
17:20
🏠 Маріуполь - Свіноуйсце#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑
17:20 -
17:25
🏠 Запоріжжя - Мілан
🚐 НЕОПЛАН 116
🕑
17:25 -
17:30
🏠 Запоріжжя - Мілан
🚐 МАН-50
🕑
17:20 -
17:30
🏠 Дніпро Авц - Плзень
🚐 СЕТРА (45) Щодня
🕑
17:35
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Плзень
🚐 НЕОПЛАН (49) Щодня
🕑
17:35
🏠 Одеса - Плзень
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
17:35
🏠 Херсон - Плзень
🚐 НЕОПЛАН
🕑
17:35
🏠 Запоріжжя-Харків - Прага-Плзень
🚐 МАН
🕑
17:30 -
17:40
🏠 Харків Ас'привокзальна' - Франкфурт-Аахен
🚐 СЕТРА С 22 .01 .24
🕑
17:45 -
17:45
🏠 Херсон - К.Вари
🚐 М3--ІІІ
🕑
17:40 -
17:45
🏠 Одеса - Мілан
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50 ( )С 10 .02 .23
🕑
17:55 -
18:00
🏠 Черкаси Ас-2 - Хеб
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50
🕑
17:50 -
18:00
🏠 Харків - Мілан
🚐 МЕРСЕДЕС-Б
🕑
18:20 -
18:30
🏠 Маріуполь - Плзень
🚐 МАН-50 -
🕑
19:00
🏠 Хмельницький - Плзень
🚐 НЕОПЛАН
🕑
19:00
🏠 Запорiжжя - Плзень#
🚐 МЕРСЕДЕС-Б
🕑
19:30
🏠 Запоріжжя - Плзень
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50
🕑
19:30
🏠 Харків - Плзень#
🚐 МЕРСЕДЕС-Б
🕑
19:30
🏠 Вінниця - Плзень
🚐 М3--ІІІ
🕑
20:35
🏠 Запоріжжя - Плзень
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50
🕑
21:25
🏠 Дніпро - Антверпен#
🚐 MAN-SR280H
🕑
21:25 -
21:30
🏠 Дніпро - Плзень#
🚐 MAN-SR280H
🕑
21:30
🏠 Запоріжжя - Антверпен
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50
🕑
21:25 -
21:30
🏠 Миколаїв - Антверпен
🚐 МАН-50
🕑
21:20 -
21:30
🏠 Миколаїв - Антверпен#
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
21:25 -
21:30
🏠 Запоріжжя-Харків - Прага-Плзень
🚐 МАН С 11 .01 .24
🕑
21:30 -
21:40
🏠 Харкiвпрвокз - Плзень
🚐 ВАН-ХОЛ (47) Ежеднев
🕑
21:50
🏠 Полтава Ас-1 - Мюнхен
🚐 НЕОПЛАН (61) Сб
🕑
22:55 -
23:00
🏠 Полтава Ас-1 - Плзень
🚐 НЕОПЛАН (61) Пн
🕑
23:00
🏠 Полтава - Мюнхен
🚐 BOVA
🕑
23:20 -
23:30
🏠 Полтава - Плзень#
🚐 BOVA
🕑
23:30