Автостанція Аугсбург - розклад руху автобусів, час відправлення та прибуття на автовокзал, ціна.

Розклад руху автобусів



location_on
6233 автобусних зупинки
work
8681 рейс
call_split
97865 Км маршрутів


Автостанція Аугсбург

search
Рейс Прибуття Відправлення Автобус Регулярність
Карлсруе Ч/З Франф. - Київ Ас-2(Зал.Вокз) 08:55 09:00

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Фрайбург - Херсон 09:55 10:00

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
0%
Карлсруе - Мелітополь 10:20 10:30

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
0%
Херсон - Карлсруе 12:20 12:30

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Херсон - Карлсруе 13:20 13:30 М3--ІІІ

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
90%
Мелітополь - Карлсруе 13:20 13:30

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Карлсруе Ч/З Франф. 13:45 13:50

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Карлсруе (Пр+Зв) 13:45 13:50

100%
Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Карлсруе Ч/З Франф. 13:45 13:50

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Херсон - Фрайбург 16:15 16:20 М3-ІІІ

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Херсон - Фрайбург 17:50 17:55

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
33%
call_splitКарлсруе Ч/З Франф. - Київ Ас-2(Зал.Вокз)
swap_callsНЕОПЛАН
query_builder 08:55 - 09:00
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitФрайбург - Херсон
swap_callsНЕОПЛАН 116
query_builder 09:55 - 10:00
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitКарлсруе - Мелітополь
swap_callsНЕОПЛАН 316SH
query_builder 10:20 - 10:30
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХерсон - Карлсруе
swap_callsМАН-47
query_builder 12:20 - 12:30
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХерсон - Карлсруе
swap_callsМ3--ІІІ
query_builder 13:20 - 13:30
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitМелітополь - Карлсруе
swap_callsНЕОПЛАН 316SH
query_builder 13:20 - 13:30
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitКиїв Ас-2(Зал.Вокз) - Карлсруе Ч/З Франф.
swap_callsНЕОПЛАН
query_builder 13:45 - 13:50
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitКиїв Ас-2(Зал.Вокз) - Карлсруе (Пр+Зв)
swap_callsНЕОПЛАН
query_builder 13:45 - 13:50
today -
call_splitКиїв Ас-2(Зал.Вокз) - Карлсруе Ч/З Франф.
swap_callsНЕОПЛАН
query_builder 13:45 - 13:50
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХерсон - Фрайбург
swap_callsМ3-ІІІ
query_builder 16:15 - 16:20
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХерсон - Фрайбург
swap_callsМАН-50
query_builder 17:50 - 17:55
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
Увага! У розкладі руху автобусів можуть відбуватись зміни, тому радимо завжди звіряти розклад у касах автовокзалу.