🏠 Верховина - Познань
🚐 НЕОПЛАН-49
🕑
23:30 -
00:10
🏠 Чернівці - Познань
🚐 МЕРСЕДЕС 50 С 01 .04 .24
🕑
23:30 -
00:10
🏠 Кам.Подільський - Варшава
🚐 НЕОПЛАН 110
🕑
23:30 -
00:30
🏠 Чернівці - Варшава
🚐 СЕТРА 45
🕑
00:30
🏠 Одеса - Гданськ
🚐 СКАНИЯ-49
🕑
00:20 -
00:45
🏠 Кам.Подільський - Колобжег
🚐 НЕОПЛАН-50 С 23 .12 .23
🕑
23:50 -
00:50
🏠 Одеса - Варшава
🚐 М3--ІІІ
🕑
22:50 -
00:50
🏠 Одеса Ас"Привоз" - Варшава
🚐 МЕРСЕДЕС-22
🕑
22:50 -
00:50
🏠 Одеса Привоз - Варшава
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
22:50 -
00:50
🏠 Одеса(Привоз) - Варшава Ав Заходня
🏢 кпп
🚐 МЕРСЕДЕС-50
🕑
23:50 -
00:50
🏠 Одеса"Привокзальна" - Вільнюс
🚐 МАН-50
🕑
01:00
🏠 Одеса"Привокзальна" - Прага Ав Флоренс
🚐 МАН-30
🕑
01:00
🏠 Херсон - Колобжег
🚐 М3--ІІІ
🕑
01:00
🏠 Одеса Привокзальна - Вільнюс
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
23:20 -
01:20
🏠 Кам.Подільський - Щецин
🚐 М3-ІІІ
🕑
00:40 -
01:25
🏠 Кам.Подільський - Гдиня
🚐 НЕОПЛАН-47 ( ) С 04 .07 .19
🕑
00:30 -
01:30
🏠 Кам.Подільський - Колобжег
🚐 НЕОПЛАН-50 ( ) С 02 .01 .23
🕑
00:30 -
01:30
🏠 Одеса - Бонн
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
00:30 -
01:30
🏠 Херсон - Рава-Руська(UA)Кпп#
🚐 НЕОПЛАН-45
🕑
01:30
🏠 Хмельницький - Бонн
🚐 НЕОПЛАН-50 С 04 .03 .24
🕑
00:30 -
01:30
🏠 Одеса - Вільнюс
🚐 МАН-51
🕑
00:50 -
01:50
🏠 Одеса - Прага
🚐 МАН-51
🕑
00:50 -
01:50
🏠 Одеса Привокзальна - Вільнюс
🚐 М3--ІІІ
🕑
23:50 -
01:50
🏠 Одеса Привокзальна - Прага
🚐 М3--ІІІ
🕑
23:50 -
01:50
🏠 Одеса Привокзальна - Прага Ав Флоренс
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
23:50 -
01:50
🏠 Тернопіль Ав - Кутно
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
00:10 -
01:50
🏠 Щецин - Чернівці
🚐 НЕОПЛАН-50 С 01 .01 .20
🕑
00:50 -
01:50
🏠 Київ Ав(Центральний) - Вільнюс
🏢 Польща
🚐 НЕОПЛАН
🕑
23:10 -
02:15
🏠 Херсон - Клайпеда
🚐 НЕОПЛАН-50
🕑
01:20 -
02:20
🏠 Одеса - Бонн
🚐 М3--ІІІ
🕑
01:30 -
02:30
🏠 Херсон - Кошалін
🚐 М3--ІІІ
🕑
02:00 -
02:30
🏠 Херсон - Познань
🚐 МАН-51
🕑
01:50 -
02:50
🏠 Познань - Чернівці
🚐 МЕРСЕДЕС 50 С 03 .04 .24
🕑
02:15 -
02:55
🏠 Херсон - Зелена Гура
🚐 М3--ІІІ
🕑
01:55 -
02:55
🏠 Херсон - Варшава
🚐 М3--ІІІ
🕑
01:30 -
03:00
🏠 Херсон - Варшава "Заходня"
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
01:30 -
03:00
🏠 Херсон - Варшава Ав "Заходня"
🚐 НЕОПЛАН 50
🕑
02:00 -
03:00
🏠 Херсон - Варшава Ав Заходня
🏢 кпп
🚐 НЕОПЛАН 41
🕑
01:30 -
03:00
🏠 Херсон - Варшава Західна
🚐 НЕОПЛАН-45
🕑
01:30 -
03:00
🏠 Херсон - Познань
🚐 МАН-30
🕑
02:15 -
03:00
🏠 Херсон - Кошалін
🚐 МАН-30 ( )С 15 .10 .23
🕑
02:10 -
03:10
🏠 Херсон - Щецин
🚐 М3--ІІІ
🕑
02:15 -
03:15
🏠 Колобжег - Б.-Дністровський
🚐 М3--ІІІ -
🕑
02:50 -
03:50
🏠 Колобжег - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
02:50 -
03:50
🏠 Кошалін - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
03:10 -
03:55
🏠 Кошалін - Херсон
🚐 МАН-30
🕑
02:55 -
03:55
🏠 Щецин - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
03:30 -
04:15
🏠 Запоріжжя - Познань
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50 ( )С 03 .01 .24
🕑
03:30 -
04:30
🏠 Варшава - Чернівці 1
🚐 СЕТРА 45 С 18 .03 .24
🕑
04:15 -
04:55
🏠 Утена - Харків
🚐 М3--ІІІ
🕑
03:00 -
05:00
🏠 Утена - Харків
🏢 кпп
🚐 НЕОПЛАН-50 ( )С 01 .06 .23
🕑
04:25 -
05:05
🏠 Херсон - Варшава
🚐 М3--ІІІ
🕑
04:35 -
05:20
🏠 Херсон - Варшава "Заходня"
🚐 НЕОПЛАН 116
🕑
04:35 -
05:20
🏠 Херсон - Варшава Західна
🚐 ВАН-ХООЛ-50
🕑
04:35 -
05:20
🏠 Херсон - Щецин
🚐 М3--ІІІ
🕑
04:20 -
05:20
🏠 Клайпеда - Херсон
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50 ( )С 08 .02 .24
🕑
04:25 -
05:25
🏠 Познань - Генічеськ
🚐 М3--ІІІ ЧетныеПС
🕑
04:00 -
05:30
🏠 Херсон - Варшава Ав "Заходня"
🚐 МАН-51
🕑
04:35 -
05:35
🏠 Варшава Ав Заходня - Одеса(Привоз)
🏢 кпп
🚐 МЕРСЕДЕС-50 ( )С 16 .12 .22
🕑
05:15 -
05:55
🏠 Щецин - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
09:55 -
10:30
🏠 Херсон - Познань
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
10:30 -
11:15
🏠 Одеса - Познань
🚐 М3--ІІІ
🕑
10:20 -
11:20
🏠 Одеса "Старосінна" - Лодзь
🚐 НЕОПЛАН 50
🕑
10:45 -
11:45
🏠 Одеса(Старосінна) - Вроцлав
🚐 ВАН-ХООЛ Т815
🕑
11:05 -
11:45
🏠 Херсон - Щецин
🚐 ВАН ХОЛ 65
🕑
12:45 -
13:15
🏠 Маріуполь - Бартошіце
🚐 М3-ІІІ
🕑
14:00 -
15:00
🏠 Вінниця - Вільнюс
🚐 М3--ІІІ
🕑
14:10 -
15:10
🏠 Запоріжжя - Вроцлав 1
🚐 М3--ІІІ
🕑
15:40 -
16:40
🏠 Щецин - Херсон
🚐 ВАН ХОЛ 65
🕑
15:40 -
16:40
🏠 Херсон - Кошалін
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
16:05 -
17:05
🏠 Херсон - Щецин
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
16:10 -
17:10
🏠 Харків - Утена
🚐 М3-ІІІ
🕑
15:40 -
17:30
🏠 Дніпро-Київ - Прага Ав'флоренц'
🏢 Польща
🚐 VAN HOOL 815
🕑
16:40 -
17:40
🏠 Херсон - Щецин
🚐 НЕОПЛАН-50
🕑
17:55 -
18:00
🏠 Херсон - Щецин
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
17:20 -
18:00
🏠 Одеса-Харків - Свіноуйсьце
🏢 Польща
🚐 НЕОПЛАН С 01 .04 .24
🕑
17:00 -
18:05
🏠 Чернівці - Щецин
🚐 НЕОПЛАН-50 С 01 .01 .20
🕑
18:00 -
19:00
🏠 Коломия - Плзень
🚐 СЕТРА 50 С 12 .08 .20
🕑
18:40 -
19:20
🏠 Варшава "Заходня" - Херсон
🚐 НЕОПЛАН 116
🕑
18:40 -
19:25
🏠 Варшава Західна - Херсон
🚐 ВАН-ХООЛ-50
🕑
18:40 -
19:25
🏠 Варшава "Заходня" - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
19:15 -
20:15
🏠 Варшава - Херсон
🚐 М3--ІІІ
🕑
19:15 -
20:15
🏠 Вроцлав - Одеса(Старосінна)
🚐 ВАН-ХООЛ Т815
🕑
20:10 -
20:50
🏠 Херсон - Гдиня
🚐 М3--ІІІ
🕑
20:40 -
20:50
🏠 Херсон - Гдиня
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
19:50 -
20:50
🏠 Харків - Утена
🏢 кпп
🚐 НЕОПЛАН-50 ( )С 01 .04 .24
🕑
20:55 -
21:10
🏠 Варшава Ав Заходня - Херсон
🏢 кпп
🚐 НЕОПЛАН 41
🕑
20:15 -
21:15
🏠 Запоріжжя - Слупськ
🚐 М3--ІІІ
🕑
20:30 -
21:30
🏠 Тернопіль - Плзень
🚐 М3-ІІІ
🕑
20:30 -
21:30
🏠 Умань - Слупськ
🚐 ВАН ХОЛ 55
🕑
20:30 -
21:30
🏠 Херсон - Каліш
🚐 НЕОПЛАН 316SH
🕑
20:30 -
21:30
🏠 Черкаси 2 - Каліш
🚐 М3--ІІІ
🕑
20:30 -
21:30
🏠 Херсон - Слупськ
🚐 М3-ІІІ
🕑
20:10 -
21:40
🏠 Чернівці - Бидгощ
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
21:10 -
21:40
🏠 Чернівці - Варшава
🚐 СЕТРА 45 С 17 .03 .24
🕑
21:10 -
21:50
🏠 Кам.Подільський - Свебодзин
🚐 НЕОПЛАН-50 С 24 .04 .24
🕑
21:00 -
22:00
🏠 Кам.Подільський - Свиноуйсце
🚐 М3-ІІІ
🕑
21:00 -
22:00
🏠 Кам.Подільський - Свіноуйсьце
🚐 НЕОПЛАН-50 С 24 .12 .23
🕑
21:00 -
22:00
🏠 Одеса - Щецин
🚐 МЕРСЕДЕС 50
🕑
21:00 -
22:00
🏠 Познань - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
21:20 -
22:05
🏠 Звенигородка - Щецин
🚐 ВАН-ХООЛ-49
🕑
21:00 -
22:30
🏠 Черкаси - Щецин
🚐 НЕОПЛАН-48
🕑
21:30 -
22:30
🏠 Заліщики - Париж
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
21:40 -
22:40
🏠 Кам.Подільський - Варшава
🚐 М3-ІІІ
🕑
22:00 -
22:40
🏠 Тернопіль Ав - Варшава-Модлін Аеропорт#
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
22:00 -
22:40
🏠 Ямпіль - Варшава
🚐 М3-ІІІ
🕑
21:40 -
22:40
🏠 Ямпіль/Він/ - Варшава "Заходня"
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
21:40 -
22:40
🏠 Варшава - Чернівці 1
🚐 СЕТРА 45 С 18 .03 .24
🕑
22:15 -
22:55
🏠 Каліш - Херсон
🚐 НЕОПЛАН 316SH
🕑
22:30 -
23:00
🏠 Каліш - Черкаси 2
🚐 М3--ІІІ
🕑
22:30 -
23:00
🏠 Одеса Привокзальна - Вільнюс(Литва)
🚐 СЕТРА 45
🕑
22:00 -
23:00
🏠 Познань - Запоріжжя
🚐 М3-ІІІ
🕑
22:00 -
23:00
🏠 Харків - Гданськ
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
22:20 -
23:20
🏠 Кам.Подільський - Щецин
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
22:40 -
23:25
🏠 Чернівці Ас-4 - Варшава
🚐 НЕОПЛАН-40 -
🕑
22:25 -
23:25
🏠 Мог.Подільський - Варшава
🚐 НЕОПЛАН 116
🕑
22:45 -
23:30
🏠 Одеса - Бонн
🚐 НЕОПЛАН 50
🕑
23:05 -
23:30
🏠 Одеса - Карлсруе
🚐 НЕОПЛАН 50
🕑
23:05 -
23:30
🏠 Одеса - Ольденбург
🚐 НЕОПЛАН 50
🕑
23:05 -
23:30
🏠 Херсон - Бонн
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50
🕑
22:30 -
23:30
🏠 Кам.Подільський - Каліш
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
22:40 -
23:40