🏠 Ужгород - Липкани
🚐 СЕТРА-45
🕑
04:40 -
04:45
🏠 Київ Ав - Верховина
🚐 М3--ІІІ
🕑
05:10 -
05:15
🏠 Стецева# - Буковель#
🚐 НЕОПЛАН-20
🕑
05:50 -
05:55
🏠 Варшава - Чернівці 1
🚐 СЕТРА 45 С 18 .03 .24
🕑
05:50 -
06:00
🏠 Флорешти - Буковель С.Поляниця
🚐 MERSEDES 18
🕑
06:00 -
06:05
🏠 Одеса - Косів
🚐 НЕОПЛАН 116 ЧетныеПС
🕑
06:25 -
06:30
🏠 Молодятин# - Чернівці 1
🚐 ІВЕКО-18
🕑
06:40 -
06:45
🏠 Коломия - Чернівці
🚐 ІВАН-25
🕑
06:55 -
07:00
🏠 Коломия - Чернівці
🚐 БОГДАН-27
🕑
07:13 -
07:15
🏠 Коломия - Чернівці
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑
07:15 -
07:20
🏠 Чернівці - Дауговпилс
🚐 НЕОПЛАН
🕑
07:25 -
07:30
🏠 Чернівці - Коломия
🚐 МЕРС 711
🕑
07:35 -
07:40
🏠 Бельці - Ужгород
🚐 МЕРС SPRINTER
🕑
07:40 -
07:45
🏠 Коломия - Чернівці
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑
07:43 -
07:45
🏠 Харків - Прага
🚐 М3--ІІІ
🕑
07:40 -
07:45
🏠 Чернівці - Ужгород
🚐 НЕОПЛАН-48 С 20 .07 .20
🕑
07:40 -
07:45
🏠 Верховина - Чернівці
🚐 МЕРСЕДЕС-21
🕑
07:40 -
07:50
🏠 Коломия - Чернівці
🚐 БОГДАН-27 С 06 .02 .24
🕑
07:55 -
08:00
🏠 Липкани - Ужгород
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑
07:55 -
08:00
🏠 Харків - Утена
🚐 М3--ІІІ
🕑
07:55 -
08:00
🏠 Харків - Утена#
🚐 MAN
🕑
07:55 -
08:00
🏠 Щецин - Чернівці
🚐 НЕОПЛАН-50 С 01 .01 .20
🕑
08:20 -
08:25
🏠 Чернівці - Коломия
🚐 МЕРС213
🕑
08:25 -
08:30
🏠 Чернівці - Коломия
🚐 I-VAN
🕑
08:30 -
08:40
🏠 Тренчин - Старокостянтинів
🚐 М3-ІІІ
🕑
08:40 -
08:45
🏠 Харків - Прага Ав Флоренс
🚐 НЕОПЛАН-50
🕑
08:40 -
08:45
🏠 Херсон - Прага
🚐 ВАНХУЛ 52 ( )С 01 .04 .24
🕑
08:40 -
08:45
🏠 Чернівці - Неаполь
🚐 MERSEDES 18
🕑
08:40 -
08:50
🏠 Харків Ас-1 - Прага
🚐 НЕОПЛАН
🕑
08:55 -
09:00
🏠 Чернівці - Львів Ас-8
🚐 МАН
🕑
09:10 -
09:15
🏠 Щецин - Кам.Подільський
🚐 МАН-50 С 01 .01 .24
🕑
09:10 -
09:15
🏠 Коломия - Чернівці 1
🚐 МАН-29
🕑
09:10 -
09:20
🏠 Чернівці - Львів 8
🚐 БАЗ-10 ( ) С 16 .01 .17
🕑
09:20 -
09:25
🏠 Кам.Подільський - Плзень
🚐 НЕОПЛАН-50 ( ) С 15 .12 .23
🕑
09:25 -
09:30
🏠 Коломия - Чернівці 4
🚐 МЕРСЕДЕС-17
🕑
09:20 -
09:30
🏠 Чернівці - Ужгород
🚐 МЕРСЕДЕС 0303
🕑
09:35 -
09:40
🏠 Чернівці 1 - Ужгород
🚐 ІКАРУС
🕑
09:35 -
09:40
🏠 Калуш - Чернівці
🚐 БАЗ-15 С 16 .10 .23
🕑
09:40 -
09:50
🏠 Київ Ас (В.С.Пет.) - Мадрид (IS)
🚐 БОВА-50
🕑
09:55 -
10:00
🏠 Яремче - Хмельницький
🚐 БАЗ-25 ( ) С 19 .04 .17
🕑
09:55 -
10:00
🏠 Коломия - Чернівці 1
🚐 МЕРСЕДЕС-15
🕑
10:00 -
10:05
🏠 Яремча - Хмельницький
🚐 БАЗ-28 ( ) С 18 .01 .17
🕑
09:55 -
10:05
🏠 Братіслава - Чернівці
🚐 МЕРСЕДЕС-51
🕑
10:20 -
10:25
🏠 Коломия - Чернівці 1
🚐 МЕРСЕДЕС-15
🕑
10:20 -
10:25
🏠 Херсон - Гдиня
🚐 МЕРСЕДЕС 50 ( )С 01 .04 .24
🕑
10:35 -
10:40
🏠 Кам.Подільський - Карлови Вари
🚐 МЕРСЕДЕС-47 С 01 .11 .23
🕑
10:45 -
10:50
🏠 Кам.Подільський - Карлові Вари
🚐 М3-ІІІ
🕑
10:45 -
10:50
🏠 Коломия - Чернівці 1
🚐 ІВАН-25
🕑
10:50 -
10:55
🏠 Кам.Подільський - Карлові Вари
🚐 МЕРСЕДЕС Ч2
🕑
10:55 -
11:00
🏠 Київ - Брюссель
🚐 МЕРСЕДЕС-47 С 24 .08 .22
🕑
10:55 -
11:00
🏠 Київ Зл/В - Амстердам
🚐 МЕРСЕДЕС-47 С 01 .04 .24
🕑
10:55 -
11:00
🏠 Чернівці - Щецин
🚐 НЕОПЛАН-50 С 01 .01 .20
🕑
11:25 -
11:30
🏠 Варшава - Чернівці 1
🚐 СЕТРА 45 С 18 .03 .24
🕑
11:50 -
12:00
🏠 Кам.Подільський - Свебодзин
🚐 НЕОПЛАН-50 С 24 .04 .24
🕑
11:50 -
12:00
🏠 Кам.Подільський - Свебодзін
🚐 М3-ІІІ ( )С 24 .04 .24
🕑
11:50 -
12:00
🏠 Кам.Подільський - Свиноуйсце
🚐 М3-ІІІ
🕑
11:50 -
12:00
🏠 Кам.Подільський - Свіноуйсьце
🚐 НЕОПЛАН-50 С 24 .12 .23
🕑
11:50 -
12:00
🏠 Коломия - Чернівці
🚐 БОГДАН-27 С 06 .02 .24
🕑
11:55 -
12:00
🏠 Утена (LT) - Харків
🚐 НЕОПЛАН
🕑
12:30 -
12:35
🏠 Ів.Франківськ-1 - Снятин
🚐 МЕРСЕДЕС-19 -
🕑
12:45
🏠 Коломия - Чернівці
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑
12:58 -
13:00
🏠 Молодятин# - Чернівці 1
🚐 ІВЕКО-18
🕑
13:10 -
13:15
🏠 Тернопіль - Плзень
🚐 НЕОПЛАН
🕑
13:15 -
13:20
🏠 Прага Ав Флоренс - Харків
🚐 НЕОПЛАН-50 С 19 .10 .23
🕑
13:20 -
13:25
🏠 Ів.Франківськ-1 - Снятин
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑
13:30
🏠 Кам.Подільський - Варшава
🚐 МЕРСЕДЕС-50 С 12 .03 .24
🕑
13:20 -
13:30
🏠 Кам.Подільський - Колобжег
🚐 М3-ІІІ
🕑
13:20 -
13:30
🏠 Кам.Подільський - Свиноуйсце
🚐 М3-ІІІ
🕑
13:20 -
13:30
🏠 Кам.Подільський - Свіноуйсьце
🚐 НЕОПЛАН-48 С 12 .03 .24
🕑
13:20 -
13:30
🏠 Кам.Подільський - Слупськ
🚐 М3-ІІІ
🕑
13:20 -
13:30
🏠 Кам.Подільський - Слупськ
🚐 НЕОПЛАН-50 С 12 .03 .24
🕑
13:10 -
13:30
🏠 Ів.Франківськ-2 - Чернівці 1
🚐 МЕРСЕДЕС-21
🕑
13:30 -
13:35
🏠 Чернівці - Чеське Будєйовіце
🚐 НЕОПЛАН-50
🕑
13:30 -
13:35
🏠 Кам.Подільський - Колобжег
🚐 МЕРСЕДЕС-50 С 12 .03 .24
🕑
13:30 -
13:40
🏠 Кам.Подільський - Плзень
🚐 МЕРСЕДЕС-50 С 12 .03 .24
🕑
13:30 -
13:40
🏠 Коломия - Чернівці
🚐 БОГДАН-27
🕑
13:48 -
13:50
🏠 Кам.Подільський - Щецин
🚐 МАН-50 С 01 .01 .24
🕑
14:05 -
14:10
🏠 Старокостянтинів - Тренчин
🚐 М3-ІІІ
🕑
14:05 -
14:10
🏠 Чернівці - Зелена Гура
🚐 НЕОПЛАН -
🕑
13:55 -
14:10
🏠 Чернівці - Варшава
🚐 СЕТРА 45 С 17 .03 .24
🕑
14:05 -
14:15
🏠 Чернівці - Варшава
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑
14:30 -
14:35
🏠 Коломия - Чернівці
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑
14:35 -
14:40
🏠 Хмельницький - Яремча
🚐 БАЗ-28 ( ) С 16 .01 .17
🕑
14:30 -
14:40
🏠 Хмельницький - Яремче
🚐 М3-ІІІ НЕЧетныеПС
🕑
14:30 -
14:40
🏠 Хмельницький - Лешно
🚐 М3-ІІІ
🕑
14:50 -
15:00
🏠 Кам.Подільський - Гдиня
🚐 НЕОПЛАН-47 ( ) С 04 .07 .19
🕑
15:00 -
15:10
🏠 Кам.Подільський - Колобжег
🚐 НЕОПЛАН-50 ( ) С 02 .01 .23
🕑
15:00 -
15:10
🏠 Камянець Подільський - Колобжег
🚐 НЕОПЛАН
🕑
15:00 -
15:10
🏠 Коломия - Чернівці
🚐 МАН-28
🕑
15:05 -
15:15
🏠 Ужгород - Липкани
🚐 НЕОПЛАН-48
🕑
15:15 -
15:20
🏠 Чернівці - Калуш
🚐 БАЗ-15 С 16 .10 .23
🕑
15:25 -
15:30
🏠 Чернівці - Плзень
🚐 НЕОПЛАН-47 С 21 .09 .22
🕑
15:20 -
15:30
🏠 Ів.Франківськ-1 - Снятин
🚐 МЕРСЕДЕС-27
🕑
15:50
🏠 Коломия - Чернівці 4
🚐 ІВАН-25
🕑
15:50 -
15:55
🏠 Кам.Подільський - Зелена Гура
🚐 М3-ІІІ
🕑
15:55 -
16:00
🏠 Львів Ав Двірцевий - Чернівці
🚐 І-ВАН_26
🕑
16:10 -
16:15
🏠 Львів 8 - Чернівці
🚐 БАЗ-10 ( ) С 17 .01 .17
🕑
16:20 -
16:25
🏠 Львів Ас-8 - Чернівці
🚐 МАН
🕑
16:20 -
16:25
🏠 Чернівці - Братислава
🚐 НЕОПЛАН-50 С 02 .08 .23
🕑
16:20 -
16:30
🏠 Чернівці - Братіслава
🚐 МЕРСЕДЕС-51
🕑
16:20 -
16:30
🏠 Хмельницький - Плзень
🚐 М3-ІІІ
🕑
16:45 -
16:50
🏠 Косів - Одеса
🚐 НЕОПЛАН 116 НЕЧетныеПС
🕑
16:50 -
17:00
🏠 Кам.Подільський - Колобжег
🚐 М3-ІІІ
🕑
17:00 -
17:05
🏠 Коломия - Чернівці 4
🚐 МЕРСЕДЕС-15
🕑
17:04 -
17:05
🏠 Липкани - Ужгород
🚐 МЕРС SPRINTER
🕑
17:05 -
17:10
🏠 Чернівці 1 - Ів.Франківськ-2
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑
17:05 -
17:10
🏠 Буковель# - Кишинів
🚐 НЕОПЛАН-30 С 02 .09 .23
🕑
17:10 -
17:20
🏠 Чернівці - Варшава
🚐 СЕТРА 45
🕑
17:10 -
17:20
🏠 Буковель# - Стецева#
🚐 НЕОПЛАН-20
🕑
17:25 -
17:30
🏠 Маріуполь - Фрайберг
🚐 НЕОПЛАН-50 С 04 .03 .24
🕑
17:30 -
17:40
🏠 Харків - Аахен
🚐 НЕОПЛАН-50 С 04 .03 .24
🕑
17:30 -
17:40
🏠 Хмельницький - Бонн
🚐 НЕОПЛАН-50 С 04 .03 .24
🕑
17:35 -
17:40
🏠 Хмельницький - Плзень
🚐 НЕОПЛАН-50 С 04 .03 .24
🕑
17:35 -
17:40
🏠 Хмельницький - Плзень
🚐 НЕОПЛАН
🕑
17:30 -
17:40
🏠 Коломия - Чернівці 4
🚐 МЕРСЕДЕС-15
🕑
17:50 -
17:55
🏠 Ів.Франківськ-1 - Снятин
🚐 МЕРСЕДЕС-19 -
🕑
18:15
🏠 Буковель# - Флорешти
🚐 НЕОПЛАН-30 С 03 .09 .23
🕑
18:10 -
18:20
🏠 Ів.Франківськ-1 - Снятин
🚐 МЕРСЕДЕС-19 -
🕑
18:45
🏠 Ужгород - Бельці
🚐 МЕРС SPRINTER
🕑
18:45 -
18:50
🏠 Ужгород - Чернівці
🚐 НЕОПЛАН-48
🕑
18:40 -
18:50
🏠 Ів.Франківськ-1 - Снятин
🚐 МЕРСЕДЕС-19 С 19 .10 .20
🕑
19:25
🏠 Верховина - Київ Ав
🚐 МАН
🕑
19:20 -
19:30
🏠 Ужгород - Чернівці
🚐 МЕРСЕДЕС 0303
🕑
20:55 -
21:00
🏠 Ужгород - Чернівці 1
🚐 ІКАРУС
🕑
20:55 -
21:00
🏠 Чернівці - Колобжег
🚐 МЕРСЕДЕС-47 С 17 .01 .24
🕑
20:50 -
21:00
🏠 Чернівці - Щецин
🚐 MERSEDES 18
🕑
20:50 -
21:00
🏠 Чернівці 1 - Свіноуйсьце
🚐 НЕОПЛАН-50 С 01 .11 .23
🕑
20:50 -
21:00
🏠 Чернівці 1 - Слупськ
🚐 НЕОПЛАН-50 С 17 .01 .24
🕑
20:50 -
21:00
🏠 Чернівці 1 - Щецин
🚐 НЕОПЛАН-50 С 17 .01 .24
🕑
20:50 -
21:00
🏠 Ів.Франківськ-1 - Снятин
🚐 МЕРСЕДЕС-27
🕑
21:50