Автостанція АРЦИЗ - розклад руху автобусів, час відправлення та прибуття на автовокзал, ціна.

Розклад руху автобусів



location_on
6233 автобусних зупинки
work
8681 рейс
call_split
97865 Км маршрутів


Автостанція АРЦИЗ

search
Рейс Прибуття Відправлення Автобус Регулярність
Одеса Привоз - Лужанка# 09:00 09:05

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
90%
Одеса Привоз - Дмитрівка(Бол)# 09:26 09:36 ФОЛЬЦВАГ-18

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Одеса Привоз - Петрівка(Тар)# 10:11 10:16 БАЗ-АО79

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Одеса Привоз - Холмське# 11:47 11:57

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Одеса Привоз - Малоярославець1# 12:35 12:36 БАЗ-АО79

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Одеса Привоз - Виноградне(Бол)# 13:09 13:15

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
94%
Одеса Привоз - Височанське# 13:27 13:32

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Южне(Ком) - Арциз(Військ.Міст.)# 14:02 14:17

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
10%
Южне(Ком) - Арциз(Військ.Міст.)# 14:25

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
10%
Одеса Привоз - Вільне(Тар)# 14:16 14:26 БАЗ-АО79

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Одеса Привоз - Височанське# 15:00 15:05

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Одеса Привоз - Петрівка(Тар)# 16:53 16:58

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Одеса Привоз - Лісне# 16:45 17:00

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Одеса Привоз - Холмське# 16:55 17:05

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
94%
Одеса Привоз - Дмитрівка(Бол)# 17:24 17:29 ЭТАЛОН-28

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Одеса Привоз - Петрівськ# 17:29 17:34

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
94%
Одеса Привоз - Задунаївка# 17:00 17:40

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Одеса Привоз - Мирнопілля(Арц)# 18:12 18:20

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
78%
Одеса Привоз - Мирнопілля(Арц)# 18:27 18:28

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
78%
Одеса Привоз - Бородіно# 18:50 19:05 БАЗ-АО79

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
90%
Одеса Привоз - Кам'янське# 19:20 19:25

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
94%
Одеса Привоз - Арциз 19:52 ФОЛЬЦВАГ-18

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
94%
Одеса Привоз - Серпневе# 20:07 20:20

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Одеса Привоз - Малоярославець1# 19:35 20:26 БАЗ-АО79

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
94%
Одеса Привоз - Нова Іванівка# 20:42 20:52

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
94%
Одеса Привоз - Задунаївка# 21:50 22:00

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
94%
Одеса Привоз - Вільне(Тар)# 22:45 22:55

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Одеса Привоз - Надрічне# 23:17 23:20

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Одеса Привоз - Мирнопілля(Арц)# 23:28 23:33

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
0%
Одеса Привоз - Мирнопілля(Арц)# 23:38 23:39

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
0%
call_splitОдеса Привоз - Лужанка#
swap_callsМЕРСЕДЕС-18
query_builder 09:00 - 09:05
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitОдеса Привоз - Дмитрівка(Бол)#
swap_callsФОЛЬЦВАГ-18
query_builder 09:26 - 09:36
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitОдеса Привоз - Петрівка(Тар)#
swap_callsБАЗ-АО79
query_builder 10:11 - 10:16
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitОдеса Привоз - Холмське#
swap_callsМЕРСЕДЕС-18
query_builder 11:47 - 11:57
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitОдеса Привоз - Малоярославець1#
swap_callsБАЗ-АО79
query_builder 12:35 - 12:36
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitОдеса Привоз - Виноградне(Бол)#
swap_callsМЕРСЕДЕС-18
query_builder 13:09 - 13:15
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitОдеса Привоз - Височанське#
swap_callsМЕРСЕДЕС-18
query_builder 13:27 - 13:32
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitЮжне(Ком) - Арциз(Військ.Міст.)#
swap_callsМЕРСЕДЕС-18
query_builder 14:02 - 14:17
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitЮжне(Ком) - Арциз(Військ.Міст.)#
swap_callsМЕРСЕДЕС-18
query_builder 14:25 -
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitОдеса Привоз - Вільне(Тар)#
swap_callsБАЗ-АО79
query_builder 14:16 - 14:26
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitОдеса Привоз - Височанське#
swap_callsМЕРСЕДЕС-17
query_builder 15:00 - 15:05
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitОдеса Привоз - Петрівка(Тар)#
swap_callsМЕРСЕДЕС-20
query_builder 16:53 - 16:58
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitОдеса Привоз - Лісне#
swap_callsМЕРСЕДЕС-18
query_builder 16:45 - 17:00
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitОдеса Привоз - Холмське#
swap_callsМЕРСЕДЕС-21
query_builder 16:55 - 17:05
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitОдеса Привоз - Дмитрівка(Бол)#
swap_callsЭТАЛОН-28
query_builder 17:24 - 17:29
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitОдеса Привоз - Петрівськ#
swap_callsМЕРСЕДЕС-18
query_builder 17:29 - 17:34
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitОдеса Привоз - Задунаївка#
swap_callsМЕРСЕДЕС-20
query_builder 17:00 - 17:40
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitОдеса Привоз - Мирнопілля(Арц)#
swap_callsМЕРСЕДЕС-17 -
query_builder 18:12 - 18:20
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitОдеса Привоз - Мирнопілля(Арц)#
swap_callsМЕРСЕДЕС-17 -
query_builder 18:27 - 18:28
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitОдеса Привоз - Бородіно#
swap_callsБАЗ-АО79
query_builder 18:50 - 19:05
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitОдеса Привоз - Кам'янське#
swap_callsМЕРСЕДЕС-18
query_builder 19:20 - 19:25
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitОдеса Привоз - Арциз
swap_callsФОЛЬЦВАГ-18
query_builder 19:52 -
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitОдеса Привоз - Серпневе#
swap_callsМЕРСЕДЕС-18
query_builder 20:07 - 20:20
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitОдеса Привоз - Малоярославець1#
swap_callsБАЗ-АО79
query_builder 19:35 - 20:26
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitОдеса Привоз - Нова Іванівка#
swap_callsМЕРСЕДЕС-18
query_builder 20:42 - 20:52
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitОдеса Привоз - Задунаївка#
swap_callsМЕРСЕДЕС-20
query_builder 21:50 - 22:00
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitОдеса Привоз - Вільне(Тар)#
swap_callsМЕРСЕДЕС-18
query_builder 22:45 - 22:55
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitОдеса Привоз - Надрічне#
swap_callsМЕРСЕДЕС-23
query_builder 23:17 - 23:20
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitОдеса Привоз - Мирнопілля(Арц)#
swap_callsМЕРСЕДЕС-17
query_builder 23:28 - 23:33
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitОдеса Привоз - Мирнопілля(Арц)#
swap_callsМЕРСЕДЕС-17
query_builder 23:38 - 23:39
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
Увага! У розкладі руху автобусів можуть відбуватись зміни, тому радимо завжди звіряти розклад у касах автовокзалу.