Автостанція АНТОНІВЦІ - розклад руху автобусів, час відправлення та прибуття на автовокзал, ціна.

Розклад руху автобусів



location_on
6233 автобусних зупинки
work
8681 рейс
call_split
97865 Км маршрутів


Автостанція АНТОНІВЦІ

search
Рейс Прибуття Відправлення Автобус Регулярність
Хмельницький - Рудківці# 06:28 06:29 ФОЛК LT35

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Кам.Подільський - Стара Синява 06:47 06:48 ДРАЙМ.КР.-903

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Кам.Подільський - Ст.Синява 06:47 06:48 СПРІНТЕР

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Хмельницький - Н.Ушиця 07:08 07:09

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Хмельницький - Кам.Подільський 07:10 07:11

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Хмельницький - Чемерівці 07:34 07:35 YOUYI-

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Кам.Подільський - Хмельницький 07:40 07:41 ИВЕКО-18 -

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
87%
Хмельницький - Товтри# 08:02 08:03

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Хмельницький - Н.Ушиця 08:03 08:04 БАЗ-А079.20

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Хмельницький - Кам.Подільський 08:05 08:06

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Кам.Подільський - Хмельницький 08:20 08:21

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Хмельницький - Городок 08:45 08:46

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Волочиськ - Н.Ушиця 08:47 08:48 БАЗ А 079.23

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
84%
Кам.Подільський - Хмельницький 09:19 09:20

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Хмельницький - Кам.Подільський 09:50 09:51

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Хмельницький - Чемерівці 10:03 10:04 М3-ІІІ

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Хмельницький - Кам.Подільський 10:10 10:11 БАЗ-А 079 -

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Хмельницький - Кам.Подільський 10:20 10:21 БАЗ А 079.23

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Хмельницький - Гусятин 10:49 10:50

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Хмельницький - Кам.Подільський 10:56 10:57 БОГДАН 27

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Хмельницький - Н.Ушиця 11:13 11:14 ИВЕКО 19

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Понінка# - Кам.Подільський 11:28 11:29

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Хмельницький - Кам.Подільський 11:49 11:50 БОГДАН А-092 -

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
83%
Кам.Подільський - Хмельницький 12:04 12:05

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Хмельницький - Чемерівці 12:05 12:06 БОГДАН 27

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Кам.Подільський - Хмельницький 12:29 12:30 ФОЛЬКСФАГЕН

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Кам.Подільський - Хмельницький 12:35 12:36

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Теофіполь - Кам.Подільський 12:40 12:40

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Хмельницький - С.Смотрицька# 12:44 12:45

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Ст.Синява - Кам.Подільський 12:52 12:53 СПРІНТЕР

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Хмельницький - Песець# 12:57 12:58 ГАЗ-2705 -

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
96%
Хмельницький - Кам.Подільський 13:16 13:17 БАЗ А 079.19

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Хмельницький - Н.Ушиця 13:23 13:24

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Кам.Подільський - Хмельницький 13:37 13:38

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Хмельницький - Іванківці(Гор)# 13:38 13:39

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Хмельницький - Чемерівці 13:43 13:44 ЛАЗ-4202

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Хмельницький - Ст.Ушиця# 13:59 14:00 ФОЛК LT35

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Хмельницький - Рудківці# 14:13 14:14

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Хмельницький - Дубівка# 14:13 14:14 БОГДАН 27

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Хмельницький - Кам.Подільський 14:15 14:16

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Хмельницький - Чемерівці 14:20 14:21

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Хмельницький - Кам.Подільський 14:21 14:22

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Кам.Подільський - Хмельницький 14:25 14:26

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Хмельницький - Кам.Подільський 14:35 14:36

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
0%
Хмельницький - Березівка# 14:41 14:42

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Хмельницький - Городок 14:55 14:56

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Хмельницький - Глібів# 14:55 14:56 ОТОКАR 27 -

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Хмельницький - Гута(Він)# 14:55 14:56

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Хмельницький - Кам.Подільський 15:16 15:17 БАЗ а 079.23

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
94%
Хмельницький - Клинове# 15:22 15:23 М3-ІІІ

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Хмельницький - Чемерівці 15:28 15:29 БАЗ А 079.23

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Кам.Подільський - Хмельницький 15:34 15:35

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Хмельницький - Куражин# 15:35 15:36

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Кам.Подільський - Стара Синява 15:41 15:42

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
78%
Кам.Подільський - Хмельницький 15:46 15:47

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Кам.Подільський - Хмельницький 16:00 16:01

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Кам.Подільський - Теофіполь 16:13 16:13

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Кам.Подільський - Теофіполь 16:12 16:13

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
87%
Хмельницький - Хребтіїв# 16:22 16:23 ИВЕКО 18 -

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
88%
Хмельницький - Чемерівці 16:53 16:54 ЛАЗ-699

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Кам.Подільський - Хмельницький 16:56 16:57

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Хмельницький - Капустяни# 16:58 16:59 ИВЕКО 19 -

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
93%
Хмельницький - Говори# 17:03 17:04 ПАЗ-672М

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
55%
Хмельницький - Кам.Подільський 17:36 17:37

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Хмельницький - Тимків# 17:38 17:39

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
90%
Хмельницький - Гусятин 17:48 17:49

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Хмельницький - Городок 18:05 18:06

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
39%
Хмельницький - Кам.Подільський 18:05 18:06

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Кам.Подільський - Понінка# 18:09 18:10

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Хмельницький - Бучая# 18:11 18:12

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Хмельницький - Кам.Подільський 18:19 18:20 БАЗ а 079.23

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Хмельницький - Віньківці 18:31 18:32

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Хмельницький - Товтри# 18:31 18:32

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Кам.Подільський - Хмельницький 19:59 20:00 ФОЛЬКСФАГЕН

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
94%
Кам.Подільський - Хмельницький 20:14 20:15

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
94%
Кам.Подільський - Хмельницький 20:23 20:24 BAZ A079.25

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
11%
Хмельницький - Н.Ушиця 20:25 20:26 ФОЛК LT35 -

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Кам.Подільський - Хмельницький 22:54 22:55

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
call_splitХмельницький - Рудківці#
swap_callsФОЛК LT35
query_builder 06:28 - 06:29
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitКам.Подільський - Стара Синява
swap_callsДРАЙМ.КР.-903
query_builder 06:47 - 06:48
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitКам.Подільський - Ст.Синява
swap_callsСПРІНТЕР
query_builder 06:47 - 06:48
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХмельницький - Н.Ушиця
swap_callsМЕРСЕДЕС 21
query_builder 07:08 - 07:09
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХмельницький - Кам.Подільський
swap_callsМЕРСЕД
query_builder 07:10 - 07:11
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХмельницький - Чемерівці
swap_callsYOUYI-
query_builder 07:34 - 07:35
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitКам.Подільський - Хмельницький
swap_callsИВЕКО-18 -
query_builder 07:40 - 07:41
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХмельницький - Товтри#
swap_callsМЕРСЕД
query_builder 08:02 - 08:03
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХмельницький - Н.Ушиця
swap_callsБАЗ-А079.20
query_builder 08:03 - 08:04
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХмельницький - Кам.Подільський
swap_callsМЕРСЕДЕС15
query_builder 08:05 - 08:06
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitКам.Подільський - Хмельницький
swap_callsМЕРСЕДЕС Б.18
query_builder 08:20 - 08:21
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХмельницький - Городок
swap_callsМЕРСЕДЕС 21
query_builder 08:45 - 08:46
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitВолочиськ - Н.Ушиця
swap_callsБАЗ А 079.23
query_builder 08:47 - 08:48
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitКам.Подільський - Хмельницький
swap_callsМЕРСЕДЕС СПР.
query_builder 09:19 - 09:20
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХмельницький - Кам.Подільський
swap_callsМЕРСЕДЕС 22
query_builder 09:50 - 09:51
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХмельницький - Чемерівці
swap_callsМ3-ІІІ
query_builder 10:03 - 10:04
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХмельницький - Кам.Подільський
swap_callsБАЗ-А 079 -
query_builder 10:10 - 10:11
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХмельницький - Кам.Подільський
swap_callsБАЗ А 079.23
query_builder 10:20 - 10:21
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХмельницький - Гусятин
swap_callsМЕРСЕДЕС 18
query_builder 10:49 - 10:50
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХмельницький - Кам.Подільський
swap_callsБОГДАН 27
query_builder 10:56 - 10:57
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХмельницький - Н.Ушиця
swap_callsИВЕКО 19
query_builder 11:13 - 11:14
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitПонінка# - Кам.Подільський
swap_callsМЕРС-БЕНЦ 609
query_builder 11:28 - 11:29
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХмельницький - Кам.Подільський
swap_callsБОГДАН А-092 -
query_builder 11:49 - 11:50
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitКам.Подільський - Хмельницький
swap_callsМЕРСЕДЕ-Б0304
query_builder 12:04 - 12:05
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХмельницький - Чемерівці
swap_callsБОГДАН 27
query_builder 12:05 - 12:06
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitКам.Подільський - Хмельницький
swap_callsФОЛЬКСФАГЕН
query_builder 12:29 - 12:30
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitКам.Подільський - Хмельницький
swap_callsМЕРСЕДЕС СПР.
query_builder 12:35 - 12:36
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitТеофіполь - Кам.Подільський
swap_callsМЕРС-814
query_builder 12:40 - 12:40
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХмельницький - С.Смотрицька#
swap_callsМЕРС-18
query_builder 12:44 - 12:45
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitСт.Синява - Кам.Подільський
swap_callsСПРІНТЕР
query_builder 12:52 - 12:53
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХмельницький - Песець#
swap_callsГАЗ-2705 -
query_builder 12:57 - 12:58
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХмельницький - Кам.Подільський
swap_callsБАЗ А 079.19
query_builder 13:16 - 13:17
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХмельницький - Н.Ушиця
swap_callsМЕРСЕДЕС 21
query_builder 13:23 - 13:24
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitКам.Подільський - Хмельницький
swap_callsМЕРСЕДЕС Б.18
query_builder 13:37 - 13:38
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХмельницький - Іванківці(Гор)#
swap_callsАТАМАН -
query_builder 13:38 - 13:39
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХмельницький - Чемерівці
swap_callsЛАЗ-4202
query_builder 13:43 - 13:44
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХмельницький - Ст.Ушиця#
swap_callsФОЛК LT35
query_builder 13:59 - 14:00
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХмельницький - Рудківці#
swap_callsМЕРСЕДЕС 18
query_builder 14:13 - 14:14
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХмельницький - Дубівка#
swap_callsБОГДАН 27
query_builder 14:13 - 14:14
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХмельницький - Кам.Подільський
swap_callsМЕРСЕДЕС15
query_builder 14:15 - 14:16
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХмельницький - Чемерівці
swap_callsМЕРС-БЕНЦ 609
query_builder 14:20 - 14:21
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХмельницький - Кам.Подільський
swap_callsМЕРС.БЕНЦ 313
query_builder 14:21 - 14:22
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitКам.Подільський - Хмельницький
swap_callsI-VAN 25
query_builder 14:25 - 14:26
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХмельницький - Кам.Подільський
swap_callsМЕРСЕДЕС 22
query_builder 14:35 - 14:36
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХмельницький - Березівка#
swap_callsМЕРС-18
query_builder 14:41 - 14:42
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХмельницький - Городок
swap_callsМЕРСЕДЕС 21
query_builder 14:55 - 14:56
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХмельницький - Глібів#
swap_callsОТОКАR 27 -
query_builder 14:55 - 14:56
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХмельницький - Гута(Він)#
swap_callsВОЛЬВО
query_builder 14:55 - 14:56
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХмельницький - Кам.Подільський
swap_callsБАЗ а 079.23
query_builder 15:16 - 15:17
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХмельницький - Клинове#
swap_callsМ3-ІІІ
query_builder 15:22 - 15:23
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХмельницький - Чемерівці
swap_callsБАЗ А 079.23
query_builder 15:28 - 15:29
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitКам.Подільський - Хмельницький
swap_callsМЕРСЕДЕС Б.18
query_builder 15:34 - 15:35
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХмельницький - Куражин#
swap_callsМЕРС-18
query_builder 15:35 - 15:36
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitКам.Подільський - Стара Синява
swap_callsМАН 28
query_builder 15:41 - 15:42
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitКам.Подільський - Хмельницький
swap_callsМЕРСЕДЕС Б.18
query_builder 15:46 - 15:47
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitКам.Подільський - Хмельницький
swap_callsМЕРСЕДЕС Б.18
query_builder 16:00 - 16:01
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitКам.Подільський - Теофіполь
swap_callsМЕРС-БЕНЦ 609
query_builder 16:13 - 16:13
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitКам.Подільський - Теофіполь
swap_callsМЕРСЕДЕС Б.18
query_builder 16:12 - 16:13
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХмельницький - Хребтіїв#
swap_callsИВЕКО 18 -
query_builder 16:22 - 16:23
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХмельницький - Чемерівці
swap_callsЛАЗ-699
query_builder 16:53 - 16:54
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitКам.Подільський - Хмельницький
swap_callsМЕРСЕДЕС Б.19
query_builder 16:56 - 16:57
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХмельницький - Капустяни#
swap_callsИВЕКО 19 -
query_builder 16:58 - 16:59
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХмельницький - Говори#
swap_callsПАЗ-672М
query_builder 17:03 - 17:04
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХмельницький - Кам.Подільський
swap_callsМЕРС-18
query_builder 17:36 - 17:37
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХмельницький - Тимків#
swap_callsМЕРСЕДЕС 21
query_builder 17:38 - 17:39
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХмельницький - Гусятин
swap_callsМЕРСЕДЕС 22
query_builder 17:48 - 17:49
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХмельницький - Городок
swap_callsМЕРСЕДЕС 21
query_builder 18:05 - 18:06
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХмельницький - Кам.Подільський
swap_callsМЕРСЕД
query_builder 18:05 - 18:06
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitКам.Подільський - Понінка#
swap_callsМЕРСЕДЕС-24
query_builder 18:09 - 18:10
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХмельницький - Бучая#
swap_callsМЕРС.БЕНЦ 313
query_builder 18:11 - 18:12
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХмельницький - Кам.Подільський
swap_callsБАЗ а 079.23
query_builder 18:19 - 18:20
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХмельницький - Віньківці
swap_callsМЕРСЕДЕС 22
query_builder 18:31 - 18:32
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХмельницький - Товтри#
swap_callsМЕРСЕД
query_builder 18:31 - 18:32
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitКам.Подільський - Хмельницький
swap_callsФОЛЬКСФАГЕН
query_builder 19:59 - 20:00
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitКам.Подільський - Хмельницький
swap_callsМЕРСЕДЕС Б.18
query_builder 20:14 - 20:15
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitКам.Подільський - Хмельницький
swap_callsBAZ A079.25
query_builder 20:23 - 20:24
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХмельницький - Н.Ушиця
swap_callsФОЛК LT35 -
query_builder 20:25 - 20:26
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitКам.Подільський - Хмельницький
swap_callsМЕРСЕДЕ-Б0304
query_builder 22:54 - 22:55
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
Увага! У розкладі руху автобусів можуть відбуватись зміни, тому радимо завжди звіряти розклад у касах автовокзалу.