Автостанція АЛТЕСТОВЕ - розклад руху автобусів, час відправлення та прибуття на автовокзал, ціна.

Розклад руху автобусів



location_on
6233 автобусних зупинки
work
8681 рейс
call_split
97865 Км маршрутів


Автостанція АЛТЕСТОВЕ

search
Рейс Прибуття Відправлення Автобус Регулярність
Одеса Привоз - Конопляне# 07:30 07:31 БОГДАН

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Одеса Привоз - Теплодар 08:11 08:12 БОГДАН А09202

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Одеса Привоз - Іванівка 08:18 08:20 ЭТАЛОН-29

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Одеса Привоз - Михайлопіль# 09:00 09:01

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Одеса Привоз - Теплодар 09:11 09:12 БОГДАН А09202

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Одеса Привоз - Роздільна 09:32 09:33 ЭТАЛОН-29

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Одеса Привоз - Конопляне# 10:30 10:31

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Одеса Привоз - Червонознам'янка 10:32 10:33 ЭТАЛОН-29

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Одеса Привоз - Великоплоське# 10:54 10:54

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Одеса Привоз - Катерино-Платонівка# 10:56 10:57 БАЗ-АО79

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Одеса Привоз - Михайлопіль# 11:37 11:38 ЭТАЛОН-25 -

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
88%
Одеса Привоз - Теплодар 12:16 12:17 БОГДАН А09202

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Одеса Привоз - Червонознам'янка 12:17 12:18 ЭТАЛОН-29

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
90%
Одеса Привоз - Роздільна 12:22 12:23 ЭТАЛОН-29

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Одеса Привоз - Конопляне# 13:00 13:01 БОГДАН

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Одеса Привоз - Червонознам'янка 13:52 13:53 ЭТАЛОН-29

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Одеса Привоз - Теплодар 15:01 15:02 БОГДАН А09202

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Одеса Привоз - Конопляне# 15:34 15:36

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Одеса Привоз - Іванівка 15:53 15:55 ЭТАЛОН-29 -

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
96%
Одеса Привоз - Роздільна 16:32 16:33 ЭТАЛОН-29

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Одеса Привоз - Михайлопіль# 17:17 17:18 ЭТАЛОН-25 -

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
88%
Одеса Привоз - Червонознам'янка 17:22 17:23 ЭТАЛОН-29

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Одеса Привоз - Гребеники# 17:34 17:34

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
92%
Одеса Привоз - Теплодар 18:16 18:17 БОГДАН А09202

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Одеса Привоз - Роздільна 18:22 18:23 ЭТАЛОН-29

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Одеса Привоз - Конопляне_# 18:23 18:24

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
94%
Одеса Привоз - Червонознам'янка 18:32 18:33 ЭТАЛОН-29

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Одеса Привоз - Великоплоське# 18:54 18:54

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Одеса Привоз - Катерино-Платонівка# 19:02 19:03 БАЗ-АО79

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Одеса Привоз - Червонознам'янка 19:17 19:18 ЭТАЛОН-29

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Одеса Привоз - Теплодар 19:51 19:52 БОГДАН А09202

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
call_splitОдеса Привоз - Конопляне#
swap_callsБОГДАН
query_builder 07:30 - 07:31
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitОдеса Привоз - Теплодар
swap_callsБОГДАН А09202
query_builder 08:11 - 08:12
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitОдеса Привоз - Іванівка
swap_callsЭТАЛОН-29
query_builder 08:18 - 08:20
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitОдеса Привоз - Михайлопіль#
swap_callsМЕРСЕДЕС-20
query_builder 09:00 - 09:01
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitОдеса Привоз - Теплодар
swap_callsБОГДАН А09202
query_builder 09:11 - 09:12
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitОдеса Привоз - Роздільна
swap_callsЭТАЛОН-29
query_builder 09:32 - 09:33
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitОдеса Привоз - Конопляне#
swap_callsМЕРСЕДЕС-21
query_builder 10:30 - 10:31
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitОдеса Привоз - Червонознам'янка
swap_callsЭТАЛОН-29
query_builder 10:32 - 10:33
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitОдеса Привоз - Великоплоське#
swap_callsМЕРСЕДЕС-21
query_builder 10:54 - 10:54
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitОдеса Привоз - Катерино-Платонівка#
swap_callsБАЗ-АО79
query_builder 10:56 - 10:57
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitОдеса Привоз - Михайлопіль#
swap_callsЭТАЛОН-25 -
query_builder 11:37 - 11:38
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitОдеса Привоз - Теплодар
swap_callsБОГДАН А09202
query_builder 12:16 - 12:17
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitОдеса Привоз - Червонознам'янка
swap_callsЭТАЛОН-29
query_builder 12:17 - 12:18
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitОдеса Привоз - Роздільна
swap_callsЭТАЛОН-29
query_builder 12:22 - 12:23
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitОдеса Привоз - Конопляне#
swap_callsБОГДАН
query_builder 13:00 - 13:01
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitОдеса Привоз - Червонознам'янка
swap_callsЭТАЛОН-29
query_builder 13:52 - 13:53
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitОдеса Привоз - Теплодар
swap_callsБОГДАН А09202
query_builder 15:01 - 15:02
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitОдеса Привоз - Конопляне#
swap_callsМЕРСЕДЕС-21
query_builder 15:34 - 15:36
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitОдеса Привоз - Іванівка
swap_callsЭТАЛОН-29 -
query_builder 15:53 - 15:55
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitОдеса Привоз - Роздільна
swap_callsЭТАЛОН-29
query_builder 16:32 - 16:33
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitОдеса Привоз - Михайлопіль#
swap_callsЭТАЛОН-25 -
query_builder 17:17 - 17:18
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitОдеса Привоз - Червонознам'янка
swap_callsЭТАЛОН-29
query_builder 17:22 - 17:23
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitОдеса Привоз - Гребеники#
swap_callsМЕРСЕДЕС-16 -
query_builder 17:34 - 17:34
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitОдеса Привоз - Теплодар
swap_callsБОГДАН А09202
query_builder 18:16 - 18:17
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitОдеса Привоз - Роздільна
swap_callsЭТАЛОН-29
query_builder 18:22 - 18:23
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitОдеса Привоз - Конопляне_#
swap_callsМЕРСЕДЕС-20
query_builder 18:23 - 18:24
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitОдеса Привоз - Червонознам'янка
swap_callsЭТАЛОН-29
query_builder 18:32 - 18:33
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitОдеса Привоз - Великоплоське#
swap_callsМЕРСЕДЕС-21
query_builder 18:54 - 18:54
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitОдеса Привоз - Катерино-Платонівка#
swap_callsБАЗ-АО79
query_builder 19:02 - 19:03
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitОдеса Привоз - Червонознам'янка
swap_callsЭТАЛОН-29
query_builder 19:17 - 19:18
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitОдеса Привоз - Теплодар
swap_callsБОГДАН А09202
query_builder 19:51 - 19:52
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
Увага! У розкладі руху автобусів можуть відбуватись зміни, тому радимо завжди звіряти розклад у касах автовокзалу.