Рейс: Гайльбронн - Мелітополь

Розклад руху автобусів



location_on
6233 автобусних зупинки
work
8681 рейс
call_split
97865 Км маршрутів

Автобусний рейс

Гайльбронн - Мелітополь

Деталі рейсу

Автобус: НЕОПЛАН 316SH

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 13%

Показати інші рейси в місті: Тернопіль

Телефон автостанції Тернопіль: 0352-236356

Станом на: 2019.07.14





Ввічливість водія: 0

Чистота: 0

Музика в салоні: 0

Комфортність: 0

Манера водіння: 0

search
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Гайльбронн 08:30 0
Мангейм 09:20 09:30 86
Франкфурт 10:20 10:30 168 location_on
Вюрцбург 11:50 12:00 286 location_on
Фульда 13:20 13:30 398
Бад Герсфельд 14:20 14:30 443
Айзенах 15:20 15:30 499 location_on
Ерфурт 16:20 16:30 569 location_on
Єна 17:20 17:30 627 location_on
Ґера 17:50 18:00 670 location_on
Лейпциг 18:50 19:00 772
КРАКОВЕЦЬ 07:30 08:00 1661 location_on
ЛЬВІВ 08:55 09:00 1731 location_on
ТЕРНОПІЛЬ 10:40 10:45 1858 1750 location_on
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 12:10 12:15 1970 location_on
ВІННИЦЯ 13:40 13:45 2089 location_on
УМАНЬ 15:55 16:00 2249 location_on
ОДЕСА 20:15 20:25 2524 location_on
МИКОЛАЇВ 22:25 22:30 2657 location_on
Херсон 23:35 23:40 2726
Кропивницький 03:45 03:50 2971 location_on
ОЛЕКСАНДРІЯ 04:55 05:00 3041 location_on
КРЕМЕНЧУК 05:55 06:00 3099 location_on
ПОЛТАВА 07:40 07:45 3212 location_on
Харків 09:45 09:55 3357
ДНІПРО 12:30 12:40 3574 location_on
ЗАПОРІЖЖЯ 13:55 14:00 3659 location_on
МЕЛІТОПОЛЬ 15:45 3785 location_on
store1. Гайльбронн
call_received08:30
0 км

store2. Мангейм
call_made09:20 call_received09:30
86 км

store3. Франкфурт
call_made10:20 call_received10:30
168 км

store4. Вюрцбург
call_made11:50 call_received12:00
286 км

store5. Фульда
call_made13:20 call_received13:30
398 км

store6. Бад Герсфельд
call_made14:20 call_received14:30
443 км

store7. Айзенах
call_made15:20 call_received15:30
499 км

store8. Ерфурт
call_made16:20 call_received16:30
569 км

store9. Єна
call_made17:20 call_received17:30
627 км

store10. Ґера
call_made17:50 call_received18:00
670 км

store11. Лейпциг
call_made18:50 call_received19:00
772 км

store12. КРАКОВЕЦЬ
call_made07:30 call_received08:00
1661 км

store13. ЛЬВІВ
call_made08:55 call_received09:00
1731 км

store14. ТЕРНОПІЛЬ
call_made10:40 call_received10:45
1858 км
1750.00 грн
store15. ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ
call_made12:10 call_received12:15
1970 км

store16. ВІННИЦЯ
call_made13:40 call_received13:45
2089 км

store17. УМАНЬ
call_made15:55 call_received16:00
2249 км

store18. ОДЕСА
call_made20:15 call_received20:25
2524 км

store19. МИКОЛАЇВ
call_made22:25 call_received22:30
2657 км

store20. Херсон
call_made23:35 call_received23:40
2726 км

store21. Кропивницький
call_made03:45 call_received03:50
2971 км

store22. ОЛЕКСАНДРІЯ
call_made04:55 call_received05:00
3041 км

store23. КРЕМЕНЧУК
call_made05:55 call_received06:00
3099 км

store24. ПОЛТАВА
call_made07:40 call_received07:45
3212 км

store25. Харків
call_made09:45 call_received09:55
3357 км

store26. ДНІПРО
call_made12:30 call_received12:40
3574 км

store27. ЗАПОРІЖЖЯ
call_made13:55 call_received14:00
3659 км

store28. МЕЛІТОПОЛЬ
call_made15:45
3785 км

Давайте збудуємо карту маршрутів разом. Якщо ви знайшли помилку і ваше містечко знаходиться в іншому місці, повідомте нас і ми виправимо помилку.