Рейс: Мелітополь - Гайльбронн

Розклад руху автобусів



location_on
6233 автобусних зупинки
work
8681 рейс
call_split
97865 Км маршрутів

Автобусний рейс

Мелітополь - Гайльбронн

Деталі рейсу

Автобус: НЕОПЛАН 316SH

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 25%

Показати інші рейси в місті: Тернопіль

Телефон автостанції Тернопіль: 0352-236356

Станом на: 2019.07.14





Ввічливість водія: 0

Чистота: 0

Музика в салоні: 0

Комфортність: 0

Манера водіння: 0

search
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
МЕЛІТОПОЛЬ 08:00 0 location_on
ЗАПОРІЖЖЯ 09:40 09:45 126 location_on
ДНІПРО 11:05 11:15 211 location_on
Харків 13:45 13:50 428
ПОЛТАВА 15:45 15:50 573 location_on
КРЕМЕНЧУК 17:15 17:20 686 location_on
ОЛЕКСАНДРІЯ 18:10 18:15 744 location_on
Кропивницький 19:20 19:30 814 location_on
Херсон 23:35 23:45 1059
МИКОЛАЇВ 00:50 01:00 1128 location_on
ОДЕСА 02:50 03:00 1261 location_on
УМАНЬ 07:15 07:20 1536 location_on
ВІННИЦЯ 09:30 09:40 1696 location_on
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 11:20 11:30 1815 location_on
ТЕРНОПІЛЬ 12:55 13:00 1927 location_on
ЛЬВІВ 14:35 14:45 2054 location_on
КРАКОВЕЦЬ 15:45 16:45 2124 location_on
Лейпциг 06:20 06:30 3013 1922
Ґера 07:20 07:30 3115 1977 location_on
Єна 07:50 08:00 3158 1977 location_on
Ерфурт 08:50 09:00 3216 2087 location_on
Айзенах 09:50 10:00 3286 2087 location_on
Бад Герсфельд 10:50 11:00 3342 2087
Фульда 11:50 12:00 3387 2087
Вюрцбург 13:20 13:30 3499 2197 location_on
Франкфурт 14:50 15:00 3617 2197 location_on
Мангейм 15:50 16:00 3699 2197
Гайльбронн 17:00 3785 2197
store1. МЕЛІТОПОЛЬ
call_received08:00
0 км

store2. ЗАПОРІЖЖЯ
call_made09:40 call_received09:45
126 км

store3. ДНІПРО
call_made11:05 call_received11:15
211 км

store4. Харків
call_made13:45 call_received13:50
428 км

store5. ПОЛТАВА
call_made15:45 call_received15:50
573 км

store6. КРЕМЕНЧУК
call_made17:15 call_received17:20
686 км

store7. ОЛЕКСАНДРІЯ
call_made18:10 call_received18:15
744 км

store8. Кропивницький
call_made19:20 call_received19:30
814 км

store9. Херсон
call_made23:35 call_received23:45
1059 км

store10. МИКОЛАЇВ
call_made00:50 call_received01:00
1128 км

store11. ОДЕСА
call_made02:50 call_received03:00
1261 км

store12. УМАНЬ
call_made07:15 call_received07:20
1536 км

store13. ВІННИЦЯ
call_made09:30 call_received09:40
1696 км

store14. ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ
call_made11:20 call_received11:30
1815 км

store15. ТЕРНОПІЛЬ
call_made12:55 call_received13:00
1927 км

store16. ЛЬВІВ
call_made14:35 call_received14:45
2054 км

store17. КРАКОВЕЦЬ
call_made15:45 call_received16:45
2124 км

store18. Лейпциг
call_made06:20 call_received06:30
3013 км
1921.57 грн
store19. Ґера
call_made07:20 call_received07:30
3115 км
1976.47 грн
store20. Єна
call_made07:50 call_received08:00
3158 км
1976.47 грн
store21. Ерфурт
call_made08:50 call_received09:00
3216 км
2086.27 грн
store22. Айзенах
call_made09:50 call_received10:00
3286 км
2086.27 грн
store23. Бад Герсфельд
call_made10:50 call_received11:00
3342 км
2086.27 грн
store24. Фульда
call_made11:50 call_received12:00
3387 км
2086.27 грн
store25. Вюрцбург
call_made13:20 call_received13:30
3499 км
2196.08 грн
store26. Франкфурт
call_made14:50 call_received15:00
3617 км
2196.08 грн
store27. Мангейм
call_made15:50 call_received16:00
3699 км
2196.08 грн
store28. Гайльбронн
call_made17:00
3785 км
2196.08 грн
Давайте збудуємо карту маршрутів разом. Якщо ви знайшли помилку і ваше містечко знаходиться в іншому місці, повідомте нас і ми виправимо помилку.