Рейс: Херсон - Карлсруе

Розклад руху автобусів



location_on
6233 автобусних зупинки
work
8681 рейс
call_split
97865 Км маршрутів

Автобусний рейс

Херсон - Карлсруе

Деталі рейсу

Автобус: МАН-47

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 20%

Показати інші рейси в місті: Одеса

Телефон автостанції Одеса: 048-7335663, 048-7216354

Станом на: 2019.10.19





Ввічливість водія: 0

Чистота: 0

Музика в салоні: 0

Комфортність: 0

Манера водіння: 0

search
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
ХЕРСОН 19:30 0 location_on
ОДЕСА 22:50 23:00 197 location_on
Герліц 02:50 03:00 1731 1950
Дрезден 03:50 04:00 1832 1950 location_on
Лейпциг 05:20 05:30 1922 2000
Ґера 06:20 06:30 2067 2100 location_on
Єна 06:50 07:00 2101 2100 location_on
Ерфурт 07:50 08:00 2150 2200 location_on
Айзенах 08:50 09:00 2191 2200 location_on
Бад-Херсфельд 09:50 10:00 2269 2200
Фульда 10:50 11:00 2317 2200
Вюрцбург 12:20 12:30 2427 2300 location_on
Франкфурт 13:50 14:00 2564 2300 location_on
Маннхайм 14:50 15:00 2640 2300
Хальбронн 15:50 16:00 2697 2300
Пфорцхайм 16:50 17:00 2732 2300
Карлсруе 17:30 2763 2300 location_on
store1. ХЕРСОН
call_received19:30
0 км

store2. ОДЕСА
call_made22:50 call_received23:00
197 км

store3. Герліц
call_made02:50 call_received03:00
1731 км
1950.00 грн
store4. Дрезден
call_made03:50 call_received04:00
1832 км
1950.00 грн
store5. Лейпциг
call_made05:20 call_received05:30
1922 км
2000.00 грн
store6. Ґера
call_made06:20 call_received06:30
2067 км
2100.00 грн
store7. Єна
call_made06:50 call_received07:00
2101 км
2100.00 грн
store8. Ерфурт
call_made07:50 call_received08:00
2150 км
2200.00 грн
store9. Айзенах
call_made08:50 call_received09:00
2191 км
2200.00 грн
store10. Бад-Херсфельд
call_made09:50 call_received10:00
2269 км
2200.00 грн
store11. Фульда
call_made10:50 call_received11:00
2317 км
2200.00 грн
store12. Вюрцбург
call_made12:20 call_received12:30
2427 км
2300.00 грн
store13. Франкфурт
call_made13:50 call_received14:00
2564 км
2300.00 грн
store14. Маннхайм
call_made14:50 call_received15:00
2640 км
2300.00 грн
store15. Хальбронн
call_made15:50 call_received16:00
2697 км
2300.00 грн
store16. Пфорцхайм
call_made16:50 call_received17:00
2732 км
2300.00 грн
store17. Карлсруе
call_made17:30
2763 км
2300.00 грн
Давайте збудуємо карту маршрутів разом. Якщо ви знайшли помилку і ваше містечко знаходиться в іншому місці, повідомте нас і ми виправимо помилку.