Рейс: Одеса - Ананьїв

Розклад руху автобусів



location_on
6233 автобусних зупинки
work
8681 рейс
call_split
97865 Км маршрутів

Автобусний рейс

Одеса - Ананьїв

Деталі рейсу

Автобус: МЕРСЕДЕС-18

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 90%

Показати інші рейси в місті: Одеса

Телефон автостанції Одеса: 048-7335663, 048-7216354

Станом на: 2020.02.17





Ввічливість водія: 0

Чистота: 0

Музика в салоні: 0

Комфортність: 0

Манера водіння: 0

search
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
ОДЕСА 17:00 0 location_on
ІВАНІВКА 17:44 17:45 72 58 location_on
ЧЕРВОНОЗНАМ'ЯНКА 18:00 18:01 82 64 location_on
ЖОВТЕНЬ 18:24 18:25 115 90 location_on
СТАРІ МАЯКИ 18:32 18:33 119 90 location_on
ВІКТОРІВКА 18:44 18:45 133 106 location_on
МИКОЛАЇВКА 18:52 18:54 136 106 location_on
РОМАНІВКА 19:08 19:09 145 114 location_on
АМУРИ 19:19 19:20 148 114 location_on
ВЕРБОВЕ 19:32 19:33 157 122 location_on
Шимково 19:40 19:42 160 122
КОХАНІВКА 19:59 20:00 166 130 location_on
Благодатне 20:12 20:15 169 130
АНАНЬЇВ 20:45 187 145 location_on
store1. ОДЕСА
call_received17:00
0 км

store2. ІВАНІВКА
call_made17:44 call_received17:45
72 км
57.14 грн
store3. ЧЕРВОНОЗНАМ'ЯНКА
call_made18:00 call_received18:01
82 км
63.39 грн
store4. ЖОВТЕНЬ
call_made18:24 call_received18:25
115 км
90.00 грн
store5. СТАРІ МАЯКИ
call_made18:32 call_received18:33
119 км
90.00 грн
store6. ВІКТОРІВКА
call_made18:44 call_received18:45
133 км
105.66 грн
store7. МИКОЛАЇВКА
call_made18:52 call_received18:54
136 км
105.66 грн
store8. РОМАНІВКА
call_made19:08 call_received19:09
145 км
113.49 грн
store9. АМУРИ
call_made19:19 call_received19:20
148 км
113.49 грн
store10. ВЕРБОВЕ
call_made19:32 call_received19:33
157 км
121.31 грн
store11. Шимково
call_made19:40 call_received19:42
160 км
121.31 грн
store12. КОХАНІВКА
call_made19:59 call_received20:00
166 км
129.13 грн
store13. Благодатне
call_made20:12 call_received20:15
169 км
129.13 грн
store14. АНАНЬЇВ
call_made20:45
187 км
144.78 грн
Давайте збудуємо карту маршрутів разом. Якщо ви знайшли помилку і ваше містечко знаходиться в іншому місці, повідомте нас і ми виправимо помилку.