Рейс: Поляниця(Буковель Ас) - Мінськ

Розклад руху автобусів



location_on
6233 автобусних зупинки
work
8681 рейс
call_split
97865 Км маршрутів

Автобусний рейс

Поляниця(Буковель Ас) - Мінськ

Деталі рейсу

Автобус: МАН-33

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 100%

Показати інші рейси в місті: Житомир

Телефон автостанції Житомир: (0412) 412303

Станом на: 2019.09.15





Ввічливість водія: 0

Чистота: 0

Музика в салоні: 0

Комфортність: 0

Манера водіння: 0

search
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
ПОЛЯНИЦЯ 08:30 0 location_on
ЯРЕМЧЕ 09:10 09:20 29 location_on
НАДВІРНА 09:45 09:50 53 location_on
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК 10:30 10:40 92 location_on
РОГАТИН 11:40 11:45 148 location_on
ЛЬВІВ 13:00 13:10 224 location_on
РІВНЕ 16:50 17:00 385 location_on
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ 18:30 18:35 558 location_on
ЖИТОМИР 19:50 20:00 647 550 location_on
КИЇВ 22:00 22:10 780 location_on
КИЇВ (1) 22:30 22:50 788 100 location_on
АПОЛЯНКА 23:20 23:25 812 location_on
УМАНЬ 01:40 01:50 994 location_on
Одеса 05:25 05:30 1274
ЧЕРНІГІВ 01:35 01:40 1417 location_on
Гомель 05:30 05:40 1531 location_on
Бобруйськ 08:00 08:10 1692 location_on
Мінськ 10:30 1838 location_on
store1. ПОЛЯНИЦЯ
call_received08:30
0 км

store2. ЯРЕМЧЕ
call_made09:10 call_received09:20
29 км

store3. НАДВІРНА
call_made09:45 call_received09:50
53 км

store4. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
call_made10:30 call_received10:40
92 км

store5. РОГАТИН
call_made11:40 call_received11:45
148 км

store6. ЛЬВІВ
call_made13:00 call_received13:10
224 км

store7. РІВНЕ
call_made16:50 call_received17:00
385 км

store8. НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ
call_made18:30 call_received18:35
558 км

store9. ЖИТОМИР
call_made19:50 call_received20:00
647 км
550.00 грн
store10. КИЇВ
call_made22:00 call_received22:10
780 км

store11. КИЇВ (1)
call_made22:30 call_received22:50
788 км
100.00 грн
store12. АПОЛЯНКА
call_made23:20 call_received23:25
812 км

store13. УМАНЬ
call_made01:40 call_received01:50
994 км

store14. Одеса
call_made05:25 call_received05:30
1274 км

store15. ЧЕРНІГІВ
call_made01:35 call_received01:40
1417 км

store16. Гомель
call_made05:30 call_received05:40
1531 км

store17. Бобруйськ
call_made08:00 call_received08:10
1692 км

store18. Мінськ
call_made10:30
1838 км

Давайте збудуємо карту маршрутів разом. Якщо ви знайшли помилку і ваше містечко знаходиться в іншому місці, повідомте нас і ми виправимо помилку.