Рейс: Зiнькiв Ас - Кременчук Ас

Розклад руху автобусів



location_on
6233 автобусних зупинки
work
8681 рейс
call_split
97865 Км маршрутів

Автобусний рейс

Зiнькiв Ас - Кременчук Ас

Деталі рейсу

Автобус: EOC (30) ПтВс

Дні відправлення: інформація відсутня

Регулярність: 97%

Показати інші рейси в місті: Полтава-1

Телефон автостанції Полтава-1: 0532-68-10-71

Станом на: 2019.07.15





Ввічливість водія: 0

Чистота: 0

Музика в салоні: 0

Комфортність: 0

Манера водіння: 0

search
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
ЗІНЬКІВ 08:58 0 location_on
ПОЛТАВА (ПОЛТАВА) 10:15 10:25 83 location_on
МАЧУХИ 10:43 10:45 94 8 location_on
ШЕВЧЕНКИ 10:48 10:50 101 14 location_on
ЛЕЛЮХІВКА 11:11 11:13 116 24 location_on
М.кобелячок 11:39 11:40 123 30
ОЛІЙНИКИ 11:50 11:55 125 32 location_on
Дриж.гребля 11:58 12:00 132 36
КОБЕЛЯКИ 12:10 12:15 139 43 location_on
АНДРІЙКИ 12:21 12:22 153 52 location_on
КОЗЕЛЬЩИНА 12:25 12:27 160 58 location_on
ЩЕРБАКИ 12:33 12:35 181 73 location_on
ПОТОКИ (ПОТОКИ) 12:38 12:40 183 76 location_on
СОСНІВКА 12:46 12:48 188 80 location_on
КРЕМЕНЧУК 12:55 197 86 location_on
store1. ЗІНЬКІВ
call_received08:58
0 км

store2. ПОЛТАВА
call_made10:15 call_received10:25
83 км

store3. МАЧУХИ
call_made10:43 call_received10:45
94 км
7.47 грн
store4. ШЕВЧЕНКИ
call_made10:48 call_received10:50
101 км
13.45 грн
store5. ЛЕЛЮХІВКА
call_made11:11 call_received11:13
116 км
23.91 грн
store6. М.кобелячок
call_made11:39 call_received11:40
123 км
29.90 грн
store7. ОЛІЙНИКИ
call_made11:50 call_received11:55
125 км
31.39 грн
store8. Дриж.гребля
call_made11:58 call_received12:00
132 км
35.87 грн
store9. КОБЕЛЯКИ
call_made12:10 call_received12:15
139 км
42.60 грн
store10. АНДРІЙКИ
call_made12:21 call_received12:22
153 км
51.56 грн
store11. КОЗЕЛЬЩИНА
call_made12:25 call_received12:27
160 км
57.55 грн
store12. ЩЕРБАКИ
call_made12:33 call_received12:35
181 км
72.50 грн
store13. ПОТОКИ
call_made12:38 call_received12:40
183 км
75.49 грн
store14. СОСНІВКА
call_made12:46 call_received12:48
188 км
79.59 грн
store15. КРЕМЕНЧУК
call_made12:55
197 км
85.95 грн
Давайте збудуємо карту маршрутів разом. Якщо ви знайшли помилку і ваше містечко знаходиться в іншому місці, повідомте нас і ми виправимо помилку.