Рейс: Одеса Привоз - Ананьїв

Розклад руху автобусів



location_on
6233 автобусних зупинки
work
8681 рейс
call_split
97865 Км маршрутів

Автобусний рейс

Одеса Привоз - Ананьїв

Деталі рейсу

Автобус: МЕРСЕДЕС-21

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 97%

Показати інші рейси в місті: Одеса Привоз

Телефон автостанції Одеса Привоз: (048) 7777-481, 7777-482

Станом на: 2020.02.16





Ввічливість водія: 0

Чистота: 0

Музика в салоні: 0

Комфортність: 0

Манера водіння: 0

search
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
ОДЕСА 11:10 0 location_on
ІВАНІВКА 12:26 12:28 58 50 location_on
ЧЕРВОНОЗНАМ'ЯНКА 12:45 12:46 71 60 location_on
ЖОВТЕНЬ 13:16 13:17 94 81 location_on
СТАРІ МАЯКИ 13:34 13:35 107 93 location_on
ШИРЯЄВЕ 13:42 13:43 112 100 location_on
ВІКТОРІВКА 13:53 14:08 120 100 location_on
НОВОГРИГОРІВКА 14:22 14:23 130 109 location_on
ТРОЇЦЬКЕ 14:32 14:33 137 118 location_on
ТРОЇЦЬКЕ (центр) 14:37 14:38 140 118 location_on
Новоукраїнка 14:41 14:42 142 127
ШАЙТАНКА 14:46 14:47 145 127 location_on
Новоселівка 14:50 14:51 147 127
Бирки 14:56 14:57 151 135
ВЕЛИКОБОЯРКА 15:04 15:05 156 135 location_on
АНАНЬЇВ 15:25 171 153 location_on
store1. ОДЕСА
call_received11:10
0 км

store2. ІВАНІВКА
call_made12:26 call_received12:28
58 км
49.56 грн
store3. ЧЕРВОНОЗНАМ'ЯНКА
call_made12:45 call_received12:46
71 км
59.98 грн
store4. ЖОВТЕНЬ
call_made13:16 call_received13:17
94 км
80.84 грн
store5. СТАРІ МАЯКИ
call_made13:34 call_received13:35
107 км
92.56 грн
store6. ШИРЯЄВЕ
call_made13:42 call_received13:43
112 км
99.94 грн
store7. ВІКТОРІВКА
call_made13:53 call_received14:08
120 км
99.94 грн
store8. НОВОГРИГОРІВКА
call_made14:22 call_received14:23
130 км
108.61 грн
store9. ТРОЇЦЬКЕ
call_made14:32 call_received14:33
137 км
117.38 грн
store10. ТРОЇЦЬКЕ (центр)
call_made14:37 call_received14:38
140 км
117.38 грн
store11. Новоукраїнка
call_made14:41 call_received14:42
142 км
126.06 грн
store12. ШАЙТАНКА
call_made14:46 call_received14:47
145 км
126.06 грн
store13. Новоселівка
call_made14:50 call_received14:51
147 км
126.06 грн
store14. Бирки
call_made14:56 call_received14:57
151 км
134.73 грн
store15. ВЕЛИКОБОЯРКА
call_made15:04 call_received15:05
156 км
134.73 грн
store16. АНАНЬЇВ
call_made15:25
171 км
152.08 грн
Давайте збудуємо карту маршрутів разом. Якщо ви знайшли помилку і ваше містечко знаходиться в іншому місці, повідомте нас і ми виправимо помилку.