Рейс: Одеса Привоз - Ананьїв

Розклад руху автобусів



location_on
6233 автобусних зупинки
work
8681 рейс
call_split
97865 Км маршрутів

Автобусний рейс

Одеса Привоз - Ананьїв

Деталі рейсу

Автобус: МЕРСЕДЕС-29

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 78%

Показати інші рейси в місті: Одеса Привоз

Телефон автостанції Одеса Привоз: (048) 7777-481, 7777-482

Станом на: 2020.02.16





Ввічливість водія: 0

Чистота: 0

Музика в салоні: 0

Комфортність: 0

Манера водіння: 0

search
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
ОДЕСА 18:40 0 location_on
ІВАНІВКА 19:41 19:43 58 50 location_on
ЧЕРВОНОЗНАМ'ЯНКА 19:54 19:55 71 60 location_on
ЖОВТЕНЬ 20:18 20:19 94 81 location_on
СТАРІ МАЯКИ 20:32 20:33 107 93 location_on
ШИРЯЄВЕ 20:37 20:38 112 100 location_on
ВІКТОРІВКА 20:45 20:46 120 100 location_on
НОВОГРИГОРІВКА 20:56 20:57 130 109 location_on
ТРОЇЦЬКЕ 21:03 21:04 137 118 location_on
ТРОЇЦЬКЕ (центр) 21:06 21:07 140 118 location_on
Новоукраїнка 21:08 21:09 142 127
ШАЙТАНКА 21:12 21:13 145 127 location_on
Новоселівка 21:14 21:15 147 127
Бирки 21:18 21:19 151 135
ВЕЛИКОБОЯРКА 21:23 21:24 156 135 location_on
АНАНЬЇВ 21:40 171 153 location_on
store1. ОДЕСА
call_received18:40
0 км

store2. ІВАНІВКА
call_made19:41 call_received19:43
58 км
49.56 грн
store3. ЧЕРВОНОЗНАМ'ЯНКА
call_made19:54 call_received19:55
71 км
59.98 грн
store4. ЖОВТЕНЬ
call_made20:18 call_received20:19
94 км
80.84 грн
store5. СТАРІ МАЯКИ
call_made20:32 call_received20:33
107 км
92.56 грн
store6. ШИРЯЄВЕ
call_made20:37 call_received20:38
112 км
99.94 грн
store7. ВІКТОРІВКА
call_made20:45 call_received20:46
120 км
99.94 грн
store8. НОВОГРИГОРІВКА
call_made20:56 call_received20:57
130 км
108.61 грн
store9. ТРОЇЦЬКЕ
call_made21:03 call_received21:04
137 км
117.38 грн
store10. ТРОЇЦЬКЕ (центр)
call_made21:06 call_received21:07
140 км
117.38 грн
store11. Новоукраїнка
call_made21:08 call_received21:09
142 км
126.06 грн
store12. ШАЙТАНКА
call_made21:12 call_received21:13
145 км
126.06 грн
store13. Новоселівка
call_made21:14 call_received21:15
147 км
126.06 грн
store14. Бирки
call_made21:18 call_received21:19
151 км
134.73 грн
store15. ВЕЛИКОБОЯРКА
call_made21:23 call_received21:24
156 км
134.73 грн
store16. АНАНЬЇВ
call_made21:40
171 км
152.08 грн
Давайте збудуємо карту маршрутів разом. Якщо ви знайшли помилку і ваше містечко знаходиться в іншому місці, повідомте нас і ми виправимо помилку.