Рейс: Штутгарт - Київ Ас-2(Зал.Вокз)

Розклад руху автобусів



location_on
6233 автобусних зупинки
work
8681 рейс
call_split
97865 Км маршрутів

Автобусний рейс

Штутгарт - Київ Ас-2(Зал.Вокз)

Деталі рейсу

Автобус: НЕОПЛАН-116

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 100%

Показати інші рейси в місті: Рівне

Телефон автостанції Рівне: 0362-636914, 642237, 637337

Станом на: 2019.07.15





Ввічливість водія: 0

Чистота: 0

Музика в салоні: 0

Комфортність: 0

Манера водіння: 0

search
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Штутґарт 08:00 0 location_on
Карлсруе 09:10 09:15 83 location_on
Манхайм 10:25 10:30 151
Франкфурт 11:55 12:00 231 location_on
Гіссен 12:55 13:00 295
Айзенах 14:50 15:00 434 location_on
Ерфурт 15:55 16:00 504 location_on
Єна 16:45 16:50 559 location_on
Лейпциг 18:20 18:30 711
Дрезден 19:50 20:00 811 location_on
РІВНЕ 12:50 13:00 1887 2060 location_on
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ 14:10 14:15 1986 location_on
ЖИТОМИР (ЖИТОМИР) 15:15 15:20 2075 location_on
КИЇВ 16:25 16:30 2196 location_on
КИЇВ (КИЇВ) 17:00 2208 location_on
store1. Штутґарт
call_received08:00
0 км

store2. Карлсруе
call_made09:10 call_received09:15
83 км

store3. Манхайм
call_made10:25 call_received10:30
151 км

store4. Франкфурт
call_made11:55 call_received12:00
231 км

store5. Гіссен
call_made12:55 call_received13:00
295 км

store6. Айзенах
call_made14:50 call_received15:00
434 км

store7. Ерфурт
call_made15:55 call_received16:00
504 км

store8. Єна
call_made16:45 call_received16:50
559 км

store9. Лейпциг
call_made18:20 call_received18:30
711 км

store10. Дрезден
call_made19:50 call_received20:00
811 км

store11. РІВНЕ
call_made12:50 call_received13:00
1887 км
2060.00 грн
store12. НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ
call_made14:10 call_received14:15
1986 км

store13. ЖИТОМИР
call_made15:15 call_received15:20
2075 км

store14. КИЇВ
call_made16:25 call_received16:30
2196 км

store15. КИЇВ
call_made17:00
2208 км

Давайте збудуємо карту маршрутів разом. Якщо ви знайшли помилку і ваше містечко знаходиться в іншому місці, повідомте нас і ми виправимо помилку.