Рейс: Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Штутгарт

Розклад руху автобусів



location_on
6233 автобусних зупинки
work
8681 рейс
call_split
97865 Км маршрутів

Автобусний рейс

Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Штутгарт

Деталі рейсу

Автобус: НЕОПЛАН-116

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 78%

Показати інші рейси в місті: Рівне

Телефон автостанції Рівне: 0362-636914, 642237, 637337

Станом на: 2019.10.13





Ввічливість водія: 0

Чистота: 0

Музика в салоні: 0

Комфортність: 0

Манера водіння: 0

search
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
КИЇВ (2) 08:45 0 location_on
КИЇВ 09:45 10:00 12 location_on
ЖИТОМИР (1) 11:50 12:00 133 location_on
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ 12:50 13:00 222 location_on
Рівне 13:50 14:00 321
ЯГОДИНКА (Польща) 17:00 18:00 577 location_on
Дрезден 07:50 08:00 1363 1660 location_on
Лейпциг 09:20 09:30 1463 2360
Єна 11:00 11:10 1615 1860 location_on
Ерфурт 11:55 12:00 1670 1860 location_on
Айзенах 12:55 13:00 1740 1860 location_on
Гіссен 14:50 15:00 1879 1860
Франкфурт 15:55 16:00 1943 1860 location_on
Манхайм 17:25 17:30 2023 1860
Карлсруе 18:40 18:45 2091 2060 location_on
Штутґарт 20:00 2174 2060 location_on
store1. КИЇВ (2)
call_received08:45
0 км

store2. КИЇВ
call_made09:45 call_received10:00
12 км

store3. ЖИТОМИР (1)
call_made11:50 call_received12:00
133 км

store4. НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ
call_made12:50 call_received13:00
222 км

store5. Рівне
call_made13:50 call_received14:00
321 км

store6. ЯГОДИНКА (Польща)
call_made17:00 call_received18:00
577 км

store7. Дрезден
call_made07:50 call_received08:00
1363 км
1660.00 грн
store8. Лейпциг
call_made09:20 call_received09:30
1463 км
2360.00 грн
store9. Єна
call_made11:00 call_received11:10
1615 км
1860.00 грн
store10. Ерфурт
call_made11:55 call_received12:00
1670 км
1860.00 грн
store11. Айзенах
call_made12:55 call_received13:00
1740 км
1860.00 грн
store12. Гіссен
call_made14:50 call_received15:00
1879 км
1860.00 грн
store13. Франкфурт
call_made15:55 call_received16:00
1943 км
1860.00 грн
store14. Манхайм
call_made17:25 call_received17:30
2023 км
1860.00 грн
store15. Карлсруе
call_made18:40 call_received18:45
2091 км
2060.00 грн
store16. Штутґарт
call_made20:00
2174 км
2060.00 грн
Давайте збудуємо карту маршрутів разом. Якщо ви знайшли помилку і ваше містечко знаходиться в іншому місці, повідомте нас і ми виправимо помилку.