Рейс: Херсон - Карлсруе

Розклад руху автобусів



location_on
6233 автобусних зупинки
work
8681 рейс
call_split
97865 Км маршрутів

Автобусний рейс

Херсон - Карлсруе

Деталі рейсу

Автобус: М3--ІІІ

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 60%

Показати інші рейси в місті: Хмельницький

Телефон автостанції Хмельницький: 0382-789357,789355,79-93-55

Станом на: 2019.07.16





Ввічливість водія: 0

Чистота: 0

Музика в салоні: 0

Комфортність: 0

Манера водіння: 0

search
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
ХЕРСОН 20:00 0 location_on
МИКОЛАЇВ 21:20 21:30 63 location_on
ОДЕСА 02:10 02:20 188 location_on
УМАНЬ 03:50 04:00 462 location_on
ВІННИЦЯ 06:50 07:00 623 location_on
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 08:20 08:30 743 location_on
ТЕРНОПІЛЬ 11:20 11:30 868 location_on
ЛЬВІВ 14:30 15:00 1003 location_on
Герліц 03:50 04:00 1741 1800
Дрезден 04:50 05:00 1842 1800 location_on
Лейпциг 06:20 06:30 1962 1800
Ґера 07:20 07:30 1978 1900 location_on
Йена 07:50 08:00 2001 1900
Ерфурт 08:50 09:00 2058 2000 location_on
Айзенах 09:50 10:00 2108 2000 location_on
Бад Херсфельд 10:50 11:00 2158 2000
Фульда 11:50 12:00 2204 2000
Вюрцбург 13:20 13:30 2244 2100 location_on
Франкфурт 14:50 15:00 2271 2100 location_on
Маннхайм 15:50 16:00 2301 2100
Хальбронн 16:50 17:00 2351 2100
Пфорцхайм 17:50 18:00 2401 2100
Карлсруе 18:30 2431 2100 location_on
store1. ХЕРСОН
call_received20:00
0 км

store2. МИКОЛАЇВ
call_made21:20 call_received21:30
63 км

store3. ОДЕСА
call_made02:10 call_received02:20
188 км

store4. УМАНЬ
call_made03:50 call_received04:00
462 км

store5. ВІННИЦЯ
call_made06:50 call_received07:00
623 км

store6. ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ
call_made08:20 call_received08:30
743 км

store7. ТЕРНОПІЛЬ
call_made11:20 call_received11:30
868 км

store8. ЛЬВІВ
call_made14:30 call_received15:00
1003 км

store9. Герліц
call_made03:50 call_received04:00
1741 км
1800.00 грн
store10. Дрезден
call_made04:50 call_received05:00
1842 км
1800.00 грн
store11. Лейпциг
call_made06:20 call_received06:30
1962 км
1800.00 грн
store12. Ґера
call_made07:20 call_received07:30
1978 км
1900.00 грн
store13. Йена
call_made07:50 call_received08:00
2001 км
1900.00 грн
store14. Ерфурт
call_made08:50 call_received09:00
2058 км
2000.00 грн
store15. Айзенах
call_made09:50 call_received10:00
2108 км
2000.00 грн
store16. Бад Херсфельд
call_made10:50 call_received11:00
2158 км
2000.00 грн
store17. Фульда
call_made11:50 call_received12:00
2204 км
2000.00 грн
store18. Вюрцбург
call_made13:20 call_received13:30
2244 км
2100.00 грн
store19. Франкфурт
call_made14:50 call_received15:00
2271 км
2100.00 грн
store20. Маннхайм
call_made15:50 call_received16:00
2301 км
2100.00 грн
store21. Хальбронн
call_made16:50 call_received17:00
2351 км
2100.00 грн
store22. Пфорцхайм
call_made17:50 call_received18:00
2401 км
2100.00 грн
store23. Карлсруе
call_made18:30
2431 км
2100.00 грн
Давайте збудуємо карту маршрутів разом. Якщо ви знайшли помилку і ваше містечко знаходиться в іншому місці, повідомте нас і ми виправимо помилку.