Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Автостанція: ШЕПЕТІВКА

(Хмельницька обл.)
Табло автовокзалу
Рейс Прибуття Відправлення Автобус
Брест - Кам.Подільський 02:50 02:55 МЕРС-БЕНЦ

Лодзь - Кам.Подільський 03:30 03:35 М3--ІІІ

Хмельницький - Рівне 07:05 07:10 БОГДАН 27

Лодзь - Чернівці 07:50 07:55 М3-ІІІ

Хмельницький - Рівне 08:00 08:05 MAN

Хмельницький - Шепетівка 08:50 МЕРС-18 -

Хмельницький - Рівне 09:30 09:40 М3-ІІІ

Нетішин - Тульчин 09:50 09:55 М3-ІІІ

Познань - Остріг 10:10 10:15 М3-ІІІ

Хмельницький - Луцьк 10:10 10:15 М3-ІІІ

Кам.Подільський - Нетішин 10:25 10:30 МЕРСЕДЕС 22 -

Хмельницький - Шепетівка 10:40 МЕРС-БЕНЦ19

Вроцлав - Чернівці 10:45 11:00 МЕРСЕДЕС Б.18

Волочиськ - Шепетівка 11:40 ЕНЕЙ

Хмельницький - Славута 11:30 11:45 МЕРС-БЕНЦ-811

Нетішин - Кам.Подільський 11:45 11:50 БАЗ А 079.23

Рівне - Кам.Подільський 11:58 12:03 БАЗ А 079,23

Хмельницький - Рівне 12:10 12:15 БАЗ А 079,23

Остріг - Познань 12:25 12:30 М3-ІІІ

Хмельницький - Вроцлав 12:35 12:40 СЕТРА НЕЧетныеПС С 22 .03 .22

Тульчин - Нетішин 12:40 12:45 YOUYI ZGT

Хмельницький - Шепетівка 13:25 МЕРС-БЕНЦ 609

Рівне - Кам.Подільський 13:30 13:35 БАЗ А 079,23

Хмельницький - Нетішин 13:40 13:45 БАЗ А 079.09

Кам.Подільський - Рівне 13:55 14:00 БАЗ-А079.23

Кам.Подільський - Лодзь 14:10 14:15 М3-ІІІ

Хмельницький - Славута 14:21 14:25 СЕТРА

Чернівці - Лодзь 14:40 14:45 М3-ІІІ

Кам.Подільський - Москва 14:55 15:00 М3-ІІІ

Чернівці - Вроцлав 15:25 15:30 МЕРСЕДЕС Б.18

Кам.Подільський - Нетішин 16:05 16:10 МЕРСЕДЕС Б.18

Чернівці - Прага 16:05 16:10 М3-ІІІ

Кам.Подільський - Рівне 16:15 16:20 БАЗ-А079.23

Нетішин - Кам.Подільський 16:25 16:30 НЕОПЛАН 117

Хмельницький - Варшава 16:20 16:30 М3--ІІІ

Хмельницький - Ягодин# 16:20 16:30 М3--ІІІ

Хмельницький - Берездів# 16:35 16:40 БАЗ А 079.19

Хмельницький - Славута 16:55 17:00 МЕРС-БЕНЦ19

Хмельницький - Нетішин 17:15 17:20 БОГДАН А-09212

Хмельницький - Рівне 17:30 17:35 МЕРС-18

Рівне - Хмельницький 17:45 17:50 ГАЛАЗ А075

Хмельницький - Славута 18:00 18:05 БАЗ А 079.23

Вінниця 1 - Варшава 18:25 18:30 НЕОПЛАН-48 ( )С 26 .10 .20

Хмельницький - Луцьк 18:30 18:35 ЕТАЛОН25

Хмельницький - Шепетівка 18:52 МЕРС-БЕНЦ 609

Рівне - Хмельницький 18:55 19:00 БАЗ А079.20

Хмельницький - Славута 19:11 19:15 МЕРСЕДЕС 22

Хмельницький - Шепетівка 19:20 МЕРСЕДЕС 18

Хмельницький - Нетішин 19:22 19:25 БОГДАН 27

Кам.Подільський - Славута 19:40 19:45 МЕРСЕДЕС Б.18

Кам.Подільський - Брест 20:05 20:10 МЕРСЕДЕС

🏠 Брест - Кам.Подільський
🚐 МЕРС-БЕНЦ
🕑 02:50 - 02:55
🏠 Лодзь - Кам.Подільський
🚐 М3--ІІІ
🕑 03:30 - 03:35
🏠 Хмельницький - Рівне
🚐 БОГДАН 27
🕑 07:05 - 07:10
🏠 Лодзь - Чернівці
🚐 М3-ІІІ
🕑 07:50 - 07:55
🏠 Хмельницький - Рівне
🚐 MAN
🕑 08:00 - 08:05
🏠 Хмельницький - Шепетівка
🚐 МЕРС-18 -
🕑 08:50
🏠 Хмельницький - Рівне
🚐 М3-ІІІ
🕑 09:30 - 09:40
🏠 Нетішин - Тульчин
🚐 М3-ІІІ
🕑 09:50 - 09:55
🏠 Познань - Остріг
🚐 М3-ІІІ
🕑 10:10 - 10:15
🏠 Хмельницький - Луцьк
🚐 М3-ІІІ
🕑 10:10 - 10:15
🏠 Кам.Подільський - Нетішин
🚐 МЕРСЕДЕС 22 -
🕑 10:25 - 10:30
🏠 Хмельницький - Шепетівка
🚐 МЕРС-БЕНЦ19
🕑 10:40
🏠 Вроцлав - Чернівці
🚐 МЕРСЕДЕС Б.18
🕑 10:45 - 11:00
🏠 Волочиськ - Шепетівка
🚐 ЕНЕЙ
🕑 11:40
🏠 Хмельницький - Славута
🚐 МЕРС-БЕНЦ-811
🕑 11:30 - 11:45
🏠 Нетішин - Кам.Подільський
🚐 БАЗ А 079.23
🕑 11:45 - 11:50
🏠 Рівне - Кам.Подільський
🚐 БАЗ А 079,23
🕑 11:58 - 12:03
🏠 Хмельницький - Рівне
🚐 БАЗ А 079,23
🕑 12:10 - 12:15
🏠 Остріг - Познань
🚐 М3-ІІІ
🕑 12:25 - 12:30
🏠 Хмельницький - Вроцлав
🚐 СЕТРА НЕЧетныеПС С 22 .03 .22
🕑 12:35 - 12:40
🏠 Тульчин - Нетішин
🚐 YOUYI ZGT
🕑 12:40 - 12:45
🏠 Хмельницький - Шепетівка
🚐 МЕРС-БЕНЦ 609
🕑 13:25
🏠 Рівне - Кам.Подільський
🚐 БАЗ А 079,23
🕑 13:30 - 13:35
🏠 Хмельницький - Нетішин
🚐 БАЗ А 079.09
🕑 13:40 - 13:45
🏠 Кам.Подільський - Рівне
🚐 БАЗ-А079.23
🕑 13:55 - 14:00
🏠 Кам.Подільський - Лодзь
🚐 М3-ІІІ
🕑 14:10 - 14:15
🏠 Хмельницький - Славута
🚐 СЕТРА
🕑 14:21 - 14:25
🏠 Чернівці - Лодзь
🚐 М3-ІІІ
🕑 14:40 - 14:45
🏠 Кам.Подільський - Москва
🚐 М3-ІІІ
🕑 14:55 - 15:00
🏠 Чернівці - Вроцлав
🚐 МЕРСЕДЕС Б.18
🕑 15:25 - 15:30
🏠 Кам.Подільський - Нетішин
🚐 МЕРСЕДЕС Б.18
🕑 16:05 - 16:10
🏠 Чернівці - Прага
🚐 М3-ІІІ
🕑 16:05 - 16:10
🏠 Кам.Подільський - Рівне
🚐 БАЗ-А079.23
🕑 16:15 - 16:20
🏠 Нетішин - Кам.Подільський
🚐 НЕОПЛАН 117
🕑 16:25 - 16:30
🏠 Хмельницький - Варшава
🚐 М3--ІІІ
🕑 16:20 - 16:30
🏠 Хмельницький - Ягодин#
🚐 М3--ІІІ
🕑 16:20 - 16:30
🏠 Хмельницький - Берездів#
🚐 БАЗ А 079.19
🕑 16:35 - 16:40
🏠 Хмельницький - Славута
🚐 МЕРС-БЕНЦ19
🕑 16:55 - 17:00
🏠 Хмельницький - Нетішин
🚐 БОГДАН А-09212
🕑 17:15 - 17:20
🏠 Хмельницький - Рівне
🚐 МЕРС-18
🕑 17:30 - 17:35
🏠 Рівне - Хмельницький
🚐 ГАЛАЗ А075
🕑 17:45 - 17:50
🏠 Хмельницький - Славута
🚐 БАЗ А 079.23
🕑 18:00 - 18:05
🏠 Вінниця 1 - Варшава
🚐 НЕОПЛАН-48 ( )С 26 .10 .20
🕑 18:25 - 18:30
🏠 Хмельницький - Луцьк
🚐 ЕТАЛОН25
🕑 18:30 - 18:35
🏠 Хмельницький - Шепетівка
🚐 МЕРС-БЕНЦ 609
🕑 18:52
🏠 Рівне - Хмельницький
🚐 БАЗ А079.20
🕑 18:55 - 19:00
🏠 Хмельницький - Славута
🚐 МЕРСЕДЕС 22
🕑 19:11 - 19:15
🏠 Хмельницький - Шепетівка
🚐 МЕРСЕДЕС 18
🕑 19:20
🏠 Хмельницький - Нетішин
🚐 БОГДАН 27
🕑 19:22 - 19:25
🏠 Кам.Подільський - Славута
🚐 МЕРСЕДЕС Б.18
🕑 19:40 - 19:45
🏠 Кам.Подільський - Брест
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑 20:05 - 20:10
Увага! У розкладі руху автобусів можуть відбуватись зміни, тому радимо завжди звіряти розклад у касах автовокзалу.