Автостанція АПОСТОЛОВЕ - розклад руху автобусів, час відправлення та прибуття на автовокзал, ціна.

Розклад руху автобусів



location_on
6233 автобусних зупинки
work
8681 рейс
call_split
97865 Км маршрутів


Автостанція АПОСТОЛОВЕ

search
Рейс Прибуття Відправлення Автобус Регулярність
Кривий Ріг Ас-1 - Запоріжжя Ас-1 07:40 07:45

99%
Кривий Ріг Ас-1 - Бахмут Ас 09:00 09:05 ЭТАЛОН (24) Ежеднев

99%
Жовті Води Ас - Генічеськ 09:55 10:00 ЭТАЛОН (29) ПнВтЧтСб

98%
Херсон - Кривий Ріг 1 11:10 11:15

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Кривий Ріг Ас-1 - Запоріжжя Ас-1 13:00 13:10

98%
Кривий Ріг Ас-1 - Херсон Ас 14:15 14:20 ЭТАЛОН (23) Пт

97%
Дніпро Авц - Зеленодольськ 15:50 15:55

97%
Кривий Ріг Ас-1 - Запоріжжя Ас-1 15:50 16:00

98%
П`Ятихатки Ас - Нікополь Ас 16:10 16:11

98%
Дніпро Авц - Апостолове Ас 19:10

97%
Дніпро Авц - Зеленодольськ 20:55 21:00

97%
Дніпро Авц - Зеленодольськ 20:50 21:00

97%
call_splitКривий Ріг Ас-1 - Запоріжжя Ас-1
swap_callsМЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
query_builder 07:40 - 07:45
today -
call_splitКривий Ріг Ас-1 - Бахмут Ас
swap_callsЭТАЛОН (24) Ежеднев
query_builder 09:00 - 09:05
today -
call_splitЖовті Води Ас - Генічеськ
swap_callsЭТАЛОН (29) ПнВтЧтСб
query_builder 09:55 - 10:00
today -
call_splitХерсон - Кривий Ріг 1
swap_callsЕТАЛОН 28
query_builder 11:10 - 11:15
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitКривий Ріг Ас-1 - Запоріжжя Ас-1
swap_callsМЕРСЕДЕС (17) Ежеднев
query_builder 13:00 - 13:10
today -
call_splitКривий Ріг Ас-1 - Херсон Ас
swap_callsЭТАЛОН (23) Пт
query_builder 14:15 - 14:20
today -
call_splitДніпро Авц - Зеленодольськ
swap_callsМЕРСЕДЕС (17) Ежеднев
query_builder 15:50 - 15:55
today -
call_splitКривий Ріг Ас-1 - Запоріжжя Ас-1
swap_callsМЕРСЕДЕС (17) Ежеднев
query_builder 15:50 - 16:00
today -
call_splitП`Ятихатки Ас - Нікополь Ас
swap_callsМЕРСЕДЕС (17) Ежеднев
query_builder 16:10 - 16:11
today -
call_splitДніпро Авц - Апостолове Ас
swap_callsМЕРСЕДЕС (17) Пт
query_builder 19:10 -
today -
call_splitДніпро Авц - Зеленодольськ
swap_callsМЕРСЕДЕС (17) Ежеднев
query_builder 20:55 - 21:00
today -
call_splitДніпро Авц - Зеленодольськ
swap_callsМЕРСЕДЕС (17) ПнВтСрЧтСбВс
query_builder 20:50 - 21:00
today -
Увага! У розкладі руху автобусів можуть відбуватись зміни, тому радимо завжди звіряти розклад у касах автовокзалу.