Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Автостанція: ПЕРВОМАЙСЬК

(Миколаївська обл.)
Табло автовокзалу
Рейс Прибуття Відправлення Автобус
Скадовськ - Хмільник 23:50 00:10 МЕРСЕДЕС-0303 С 02 .07 .17

Лазурне# - Київ 1 00:59 01:00 СКАНІЯ С 02 .07 .17

Плзень - Херсон 01:05 01:10 МЕРСЕДЕС Б.50

Херсон - Київ 1 01:55 02:00 МАН-51

Житомир - Херсон 02:00 02:05 ВОЛЬВО-50

Мелітополь - Щецин (PL) 02:15 02:20 НЕОПЛАН 50

Коблеве Лас - Бориспіль 02:40 02:45 НЕОПЛАН

Краків - Залізний Порт# 02:40 02:45 М3-ІІІ

Вінниця 1 - Миколаїв 03:05 03:10 МЕРСЕДЕС-18

Львів - Харків 03:00 03:10 МЕРСЕДЕС-СТ

Херсон - К.Вари 03:20 03:25 М3--ІІІ

Утена - Харків 05:10 05:20 EOS(25) С 25 .08 .23

Залізний Порт# - Щецин 06:00 06:10 М3--ІІІ

Каушани(Молдова) - Київ 1 06:35 06:45 БАЗ-21

Херсон - Прага 07:45 07:50 М3--ІІІ

Ченстохова - Маріуполь 08:00 08:05 НЕОПЛАН-50 ( )С 23 .10 .23

Ченстохова - Херсон 08:00 08:05 МЕРСЕДЕС

Ченстохово - Херсон 08:00 08:05 НЕОПЛАН-40

Зелена Гура - Херсон 08:05 08:10 НЕОПЛАН-40

Зелена Гура-Познань# - Херсон Ас-2 08:05 08:10 VAN HOOL С 19 .10 .23

Зелена-Гура - Херсон 08:05 08:10 НЕОПЛАН-50 ( )С 22 .10 .23

Херсон - Каліш 08:05 08:15 НЕОПЛАН 316SH

Плзень - Херсон 08:15 08:20 НЕОПЛАН-50 ( )С 22 .06 .24

Варшава "Заходня" - Херсон 08:50 09:00 НЕОПЛАН 116

Варшава Західна - Херсон 08:50 09:00 ВАН-ХООЛ-50

Миколаїв - Подільськ 09:05 09:10 БАЗ-А079(23)

Миколаїв - Київ 1 09:15 09:25 МЕРСЕДЕС-0303

Херсон - Львів Ас-8(Двірцева-1) 09:25 09:30 НЕОПЛАН-40

Херсон - Плзень 09:25 09:30 НЕОПЛАН-50 ( )С 25 .04 .24

Херсон - Плзень 09:36 09:40 НЕОПЛАН-40 ( ) С 22 .06 .24

Ченстохова (PL) - Маріуполь 09:30 09:40 ВАНХУ 54

Каланчак Кпвв - Липкани 09:45 09:50 М3-ІІІ

Херсон - Кошалін 09:50 09:55 М3--ІІІ

Миколаїв - Сирове 10:05 10:10 БАЗ-А079(24)

Херсон - Плзень 10:25 10:30 М3--ІІІ ( НЕЧетныеПС )С 22 .06 .24

Миколаїв - Кур.Лози(Од)# 10:25 10:35 БАЗ-А079

Херсон - Кошалин 10:30 10:35 СЕТРА

Херсон - Кошалін 10:30 10:35 НЕОПЛАН-40

Херсон - Львів Ас-8(Двірцева-1) 10:30 10:35 СЕТРА

Кропивницький - Одеса Старосінна 10:50 11:00 MERCEDES-17

Каліш - Херсон 11:10 11:15 НЕОПЛАН 316SH

Херсон - Зелена Гура 11:15 11:25 НЕОПЛАН-40

Херсон - Зелена-Гура 11:20 11:25 НЕОПЛАН-50 ( )С 19 .10 .23

Херсон - Колобжег 11:20 11:25 МЕРСЕДЕС Б.50

Херсон - Луцьк 11:15 11:25 НЕОПЛАН-40

Херсон - Ченстохова 11:20 11:25 НЕОПЛАН-50 ( )С 01 .02 .24

Херсон - Ченстохова 11:15 11:25 МЕРСЕДЕС

Херсон - Ченстохово 11:15 11:25 НЕОПЛАН-40

Херсон Ав - Ченстохова 11:15 11:25 МЕРСЕДЕС 50

Херсон Ас-2 - Познань-Зел.Гура# 11:15 11:25 VAN HOOL С 19 .10 .23

Миколаїв - Київ Ас"Київ" 11:30 11:35 МЕРСЕДЕС-33

Миколаїв - Вінниця 1 11:25 11:40 ЕТАЛОН

Херсон - Москва (RU) 11:50 11:55 НЕОПЛАН 46

Миколаїв - Київ 1 11:50 12:00 МЕРСЕДЕС-0303 С 16 .08 .15

Миколаїв - Подільськ 12:05 12:20 БАЗ-А079(23)

Маріуполь - Ченстохова (PL) 12:15 12:25 ВАНХУ 54

Познань - Херсон 12:30 12:35 НЕОПЛАН-40

Херсон - Щецин 12:40 12:45 НЕОПЛАН-50 ( )С 05 .06 .24

Київ 1 - Миколаїв 12:45 12:50 МЕРСЕДЕС-33

Херсон - Львів Ас-1(Стрийська) 13:05 13:15 НЕОПЛАН-50

Херсон - Щецин 13:05 13:15 НЕОПЛАН-50

Одеса Привоз - Первомайськ(Миколаїв) 13:45 ИВЕКО-18

Херсон - К.Вари 13:40 13:45 М3--ІІІ

Коблеве Лас - Київ 1 13:40 13:50 МЕРСЕДЕС-0303

Миколаїв - Умань 13:25 13:50 ИВЕКО-19 С 08 .09 .16

Миколаїв - Київ 1 14:05 14:15 МЕРСЕДЕС-33

Миколаїв - Саврань 13:55 14:15 БАЗ-А079(23)

Херсон - Варшава Західна 14:05 14:15 СЕТРА

Херсон - Ковель 14:05 14:15 СЕТРА

Херсон-Миколаїв - Варшава 'західна' 14:05 14:15 VAN HOOL С 08 .03 .24

Херсон - Щецин 14:20 14:30 НЕОПЛАН-40 ( ) С 01 .08 .24

Кошалін - Херсон 14:45 14:50 НЕОПЛАН-40

Херсон - Зелена Гура 15:15 15:20 НЕОПЛАН-40

Херсон - Київ 1 15:25 15:30 МАН-51

Херсон - Варшава 15:25 15:35 М3--ІІІ

Херсон - Варшава "Заходня" 15:25 15:35 НЕОПЛАН 116

Херсон - Варшава Західна 15:25 15:35 ВАН-ХООЛ-50

Херсон - Львів Ас-8(Двірцева-1) 15:25 15:35 ВАН-ХООЛ-50

Варшава 'західна' - Миколаїв-Херсон 15:35 15:40 VAN HOOL С 10 .03 .24

Варшава Західна - Миколаїв 15:35 15:40 СЕТРА

Київ 1 - Миколаїв 15:35 15:40 МЕРСЕДЕС-33

Щецин - Херсон 15:45 15:50 НЕОПЛАН-40 С 08 .06 .24

Кропивницький - Гайворон 15:50 15:55 MERCEDES17 -

Миколаїв - Красненьке(Кр.Оз) 15:45 15:55 БАЗ-А079(29)

Колобжег - Херсон 16:25 16:30 НЕОПЛАН-40

Львів Ас-1(Стрийська) - Генічеськ 16:35 16:40 МЕРСЕДЕС-49

Розвадов - Тернопіль# 16:35 16:40 МЕРСЕДЕС-20

Устка - Генічеськ 16:35 16:40 МЕРСЕДЕС Б.50

К.Вари - Херсон 16:45 16:50 М3--ІІІ

Миколаїв - Лиса Гора(Перв)# 16:55 17:00 БАЗ-А079

Щецин - Херсон 16:55 17:00 М3--ІІІ -

Миколаїв - Львів Ас-8(Двірцева-1) 17:05 17:15 СЕТРА

Миколаїв - Познань 17:05 17:15 СЕТРА

Херсон - Познань 17:05 17:15 МАН-30 ( )С 19 .06 .20

Херсон - Познань (PL) 17:05 17:15 НЕОПЛАН

Миколаїв - Балта 17:15 17:20 БАЗ-А079(23)

Тернопіль - Херсон 17:45 17:50 НЕОПЛАН

Київ 1 - Миколаїв 18:05 18:10 МЕРСЕДЕС-33

Київ Ас"Київ" - Южноукраїнськ 18:05 18:10 БАЗ-21

Щецин - Херсон 18:30 18:40 НЕОПЛАН-40 ( ) С 01 .08 .24

Миколаїв - Чернівці 19:30 19:40 МЕРСЕДЕС-0302 С 12 .04 .17

Харкiв Ас-1 - Первомайськ 19:50 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Миколаїв - Кур.Лози(Од)# 20:30 20:35 БАЗ-А079(23)

Кривий Ріг Ас-1 - Первомайськ 20:50 МЕРСЕДЕС (16) Щодня

Прага - Херсон 20:45 20:50 М3--ІІІ

Кпп Каланчак# - Липкани (Молдова) 21:40 21:45 МЕРСЕДЕС-50

Липкани (Молдова) - Кпп Каланчак# 22:05 22:10 МЕРСЕДЕС-50

Херсон - Щецин 21:55 22:10 М3-ІІІ

Київ 1 - Лазурне# 22:25 22:40 СКАНІЯ С 04 .07 .17

Коблеве Лас - Мінськ 23:45 23:50 НЕОПЛАН

Хмільник - Скадовськ 23:50 23:55 МЕРСЕДЕС-0303 С 04 .07 .17

🏠 Скадовськ - Хмільник
🚐 МЕРСЕДЕС-0303 С 02 .07 .17
🕑 23:50 - 00:10
🏠 Лазурне# - Київ 1
🚐 СКАНІЯ С 02 .07 .17
🕑 00:59 - 01:00
🏠 Плзень - Херсон
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50
🕑 01:05 - 01:10
🏠 Херсон - Київ 1
🚐 МАН-51
🕑 01:55 - 02:00
🏠 Житомир - Херсон
🚐 ВОЛЬВО-50
🕑 02:00 - 02:05
🏠 Мелітополь - Щецин (PL)
🚐 НЕОПЛАН 50
🕑 02:15 - 02:20
🏠 Коблеве Лас - Бориспіль
🚐 НЕОПЛАН
🕑 02:40 - 02:45
🏠 Краків - Залізний Порт#
🚐 М3-ІІІ
🕑 02:40 - 02:45
🏠 Вінниця 1 - Миколаїв
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 03:05 - 03:10
🏠 Львів - Харків
🚐 МЕРСЕДЕС-СТ
🕑 03:00 - 03:10
🏠 Херсон - К.Вари
🚐 М3--ІІІ
🕑 03:20 - 03:25
🏠 Утена - Харків
🚐 EOS(25) С 25 .08 .23
🕑 05:10 - 05:20
🏠 Залізний Порт# - Щецин
🚐 М3--ІІІ
🕑 06:00 - 06:10
🏠 Каушани(Молдова) - Київ 1
🚐 БАЗ-21
🕑 06:35 - 06:45
🏠 Херсон - Прага
🚐 М3--ІІІ
🕑 07:45 - 07:50
🏠 Ченстохова - Маріуполь
🚐 НЕОПЛАН-50 ( )С 23 .10 .23
🕑 08:00 - 08:05
🏠 Ченстохова - Херсон
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑 08:00 - 08:05
🏠 Ченстохово - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 08:00 - 08:05
🏠 Зелена Гура - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 08:05 - 08:10
🏠 Зелена Гура-Познань# - Херсон Ас-2
🚐 VAN HOOL С 19 .10 .23
🕑 08:05 - 08:10
🏠 Зелена-Гура - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-50 ( )С 22 .10 .23
🕑 08:05 - 08:10
🏠 Херсон - Каліш
🚐 НЕОПЛАН 316SH
🕑 08:05 - 08:15
🏠 Плзень - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-50 ( )С 22 .06 .24
🕑 08:15 - 08:20
🏠 Варшава "Заходня" - Херсон
🚐 НЕОПЛАН 116
🕑 08:50 - 09:00
🏠 Варшава Західна - Херсон
🚐 ВАН-ХООЛ-50
🕑 08:50 - 09:00
🏠 Миколаїв - Подільськ
🚐 БАЗ-А079(23)
🕑 09:05 - 09:10
🏠 Миколаїв - Київ 1
🚐 МЕРСЕДЕС-0303
🕑 09:15 - 09:25
🏠 Херсон - Львів Ас-8(Двірцева-1)
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 09:25 - 09:30
🏠 Херсон - Плзень
🚐 НЕОПЛАН-50 ( )С 25 .04 .24
🕑 09:25 - 09:30
🏠 Херсон - Плзень
🚐 НЕОПЛАН-40 ( ) С 22 .06 .24
🕑 09:36 - 09:40
🏠 Ченстохова (PL) - Маріуполь
🚐 ВАНХУ 54
🕑 09:30 - 09:40
🏠 Каланчак Кпвв - Липкани
🚐 М3-ІІІ
🕑 09:45 - 09:50
🏠 Херсон - Кошалін
🚐 М3--ІІІ
🕑 09:50 - 09:55
🏠 Миколаїв - Сирове
🚐 БАЗ-А079(24)
🕑 10:05 - 10:10
🏠 Херсон - Плзень
🚐 М3--ІІІ ( НЕЧетныеПС )С 22 .06 .24
🕑 10:25 - 10:30
🏠 Миколаїв - Кур.Лози(Од)#
🚐 БАЗ-А079
🕑 10:25 - 10:35
🏠 Херсон - Кошалин
🚐 СЕТРА
🕑 10:30 - 10:35
🏠 Херсон - Кошалін
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 10:30 - 10:35
🏠 Херсон - Львів Ас-8(Двірцева-1)
🚐 СЕТРА
🕑 10:30 - 10:35
🏠 Кропивницький - Одеса Старосінна
🚐 MERCEDES-17
🕑 10:50 - 11:00
🏠 Каліш - Херсон
🚐 НЕОПЛАН 316SH
🕑 11:10 - 11:15
🏠 Херсон - Зелена Гура
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 11:15 - 11:25
🏠 Херсон - Зелена-Гура
🚐 НЕОПЛАН-50 ( )С 19 .10 .23
🕑 11:20 - 11:25
🏠 Херсон - Колобжег
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50
🕑 11:20 - 11:25
🏠 Херсон - Луцьк
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 11:15 - 11:25
🏠 Херсон - Ченстохова
🚐 НЕОПЛАН-50 ( )С 01 .02 .24
🕑 11:20 - 11:25
🏠 Херсон - Ченстохова
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑 11:15 - 11:25
🏠 Херсон - Ченстохово
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 11:15 - 11:25
🏠 Херсон Ав - Ченстохова
🚐 МЕРСЕДЕС 50
🕑 11:15 - 11:25
🏠 Херсон Ас-2 - Познань-Зел.Гура#
🚐 VAN HOOL С 19 .10 .23
🕑 11:15 - 11:25
🏠 Миколаїв - Київ Ас"Київ"
🚐 МЕРСЕДЕС-33
🕑 11:30 - 11:35
🏠 Миколаїв - Вінниця 1
🚐 ЕТАЛОН
🕑 11:25 - 11:40
🏠 Херсон - Москва (RU)
🚐 НЕОПЛАН 46
🕑 11:50 - 11:55
🏠 Миколаїв - Київ 1
🚐 МЕРСЕДЕС-0303 С 16 .08 .15
🕑 11:50 - 12:00
🏠 Миколаїв - Подільськ
🚐 БАЗ-А079(23)
🕑 12:05 - 12:20
🏠 Маріуполь - Ченстохова (PL)
🚐 ВАНХУ 54
🕑 12:15 - 12:25
🏠 Познань - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 12:30 - 12:35
🏠 Херсон - Щецин
🚐 НЕОПЛАН-50 ( )С 05 .06 .24
🕑 12:40 - 12:45
🏠 Київ 1 - Миколаїв
🚐 МЕРСЕДЕС-33
🕑 12:45 - 12:50
🏠 Херсон - Львів Ас-1(Стрийська)
🚐 НЕОПЛАН-50
🕑 13:05 - 13:15
🏠 Херсон - Щецин
🚐 НЕОПЛАН-50
🕑 13:05 - 13:15
🏠 Одеса Привоз - Первомайськ(Миколаїв)
🚐 ИВЕКО-18
🕑 13:45
🏠 Херсон - К.Вари
🚐 М3--ІІІ
🕑 13:40 - 13:45
🏠 Коблеве Лас - Київ 1
🚐 МЕРСЕДЕС-0303
🕑 13:40 - 13:50
🏠 Миколаїв - Умань
🚐 ИВЕКО-19 С 08 .09 .16
🕑 13:25 - 13:50
🏠 Миколаїв - Київ 1
🚐 МЕРСЕДЕС-33
🕑 14:05 - 14:15
🏠 Миколаїв - Саврань
🚐 БАЗ-А079(23)
🕑 13:55 - 14:15
🏠 Херсон - Варшава Західна
🚐 СЕТРА
🕑 14:05 - 14:15
🏠 Херсон - Ковель
🚐 СЕТРА
🕑 14:05 - 14:15
🏠 Херсон-Миколаїв - Варшава 'західна'
🚐 VAN HOOL С 08 .03 .24
🕑 14:05 - 14:15
🏠 Херсон - Щецин
🚐 НЕОПЛАН-40 ( ) С 01 .08 .24
🕑 14:20 - 14:30
🏠 Кошалін - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 14:45 - 14:50
🏠 Херсон - Зелена Гура
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 15:15 - 15:20
🏠 Херсон - Київ 1
🚐 МАН-51
🕑 15:25 - 15:30
🏠 Херсон - Варшава
🚐 М3--ІІІ
🕑 15:25 - 15:35
🏠 Херсон - Варшава "Заходня"
🚐 НЕОПЛАН 116
🕑 15:25 - 15:35
🏠 Херсон - Варшава Західна
🚐 ВАН-ХООЛ-50
🕑 15:25 - 15:35
🏠 Херсон - Львів Ас-8(Двірцева-1)
🚐 ВАН-ХООЛ-50
🕑 15:25 - 15:35
🏠 Варшава 'західна' - Миколаїв-Херсон
🚐 VAN HOOL С 10 .03 .24
🕑 15:35 - 15:40
🏠 Варшава Західна - Миколаїв
🚐 СЕТРА
🕑 15:35 - 15:40
🏠 Київ 1 - Миколаїв
🚐 МЕРСЕДЕС-33
🕑 15:35 - 15:40
🏠 Щецин - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-40 С 08 .06 .24
🕑 15:45 - 15:50
🏠 Кропивницький - Гайворон
🚐 MERCEDES17 -
🕑 15:50 - 15:55
🏠 Миколаїв - Красненьке(Кр.Оз)
🚐 БАЗ-А079(29)
🕑 15:45 - 15:55
🏠 Колобжег - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 16:25 - 16:30
🏠 Львів Ас-1(Стрийська) - Генічеськ
🚐 МЕРСЕДЕС-49
🕑 16:35 - 16:40
🏠 Розвадов - Тернопіль#
🚐 МЕРСЕДЕС-20
🕑 16:35 - 16:40
🏠 Устка - Генічеськ
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50
🕑 16:35 - 16:40
🏠 К.Вари - Херсон
🚐 М3--ІІІ
🕑 16:45 - 16:50
🏠 Миколаїв - Лиса Гора(Перв)#
🚐 БАЗ-А079
🕑 16:55 - 17:00
🏠 Щецин - Херсон
🚐 М3--ІІІ -
🕑 16:55 - 17:00
🏠 Миколаїв - Львів Ас-8(Двірцева-1)
🚐 СЕТРА
🕑 17:05 - 17:15
🏠 Миколаїв - Познань
🚐 СЕТРА
🕑 17:05 - 17:15
🏠 Херсон - Познань
🚐 МАН-30 ( )С 19 .06 .20
🕑 17:05 - 17:15
🏠 Херсон - Познань (PL)
🚐 НЕОПЛАН
🕑 17:05 - 17:15
🏠 Миколаїв - Балта
🚐 БАЗ-А079(23)
🕑 17:15 - 17:20
🏠 Тернопіль - Херсон
🚐 НЕОПЛАН
🕑 17:45 - 17:50
🏠 Київ 1 - Миколаїв
🚐 МЕРСЕДЕС-33
🕑 18:05 - 18:10
🏠 Київ Ас"Київ" - Южноукраїнськ
🚐 БАЗ-21
🕑 18:05 - 18:10
🏠 Щецин - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-40 ( ) С 01 .08 .24
🕑 18:30 - 18:40
🏠 Миколаїв - Чернівці
🚐 МЕРСЕДЕС-0302 С 12 .04 .17
🕑 19:30 - 19:40
🏠 Харкiв Ас-1 - Первомайськ
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 19:50
🏠 Миколаїв - Кур.Лози(Од)#
🚐 БАЗ-А079(23)
🕑 20:30 - 20:35
🏠 Кривий Ріг Ас-1 - Первомайськ
🚐 МЕРСЕДЕС (16) Щодня
🕑 20:50
🏠 Прага - Херсон
🚐 М3--ІІІ
🕑 20:45 - 20:50
🏠 Кпп Каланчак# - Липкани (Молдова)
🚐 МЕРСЕДЕС-50
🕑 21:40 - 21:45
🏠 Липкани (Молдова) - Кпп Каланчак#
🚐 МЕРСЕДЕС-50
🕑 22:05 - 22:10
🏠 Херсон - Щецин
🚐 М3-ІІІ
🕑 21:55 - 22:10
🏠 Київ 1 - Лазурне#
🚐 СКАНІЯ С 04 .07 .17
🕑 22:25 - 22:40
🏠 Коблеве Лас - Мінськ
🚐 НЕОПЛАН
🕑 23:45 - 23:50
🏠 Хмільник - Скадовськ
🚐 МЕРСЕДЕС-0303 С 04 .07 .17
🕑 23:50 - 23:55
Увага! У розкладі руху автобусів можуть відбуватись зміни, тому радимо завжди звіряти розклад у касах автовокзалу.