🏠 Запоріжжя Ас-1 - Львів Ас
🚐 СЕТРА (43) Щодня
🕑
01:10 -
01:15
🏠 Кропивницький - Франкфурт/Майні
🚐 СЕТРА-50
🕑
02:00 -
02:10
🏠 Кривий Ріг Ас-1 - Салерно
🚐 VAN HOOL 815
🕑
03:35 -
03:40
🏠 Колобжег - Черкаси
🚐 НЕОПЛАН-48
🕑
04:00 -
04:05
🏠 Львів Ас8 - Черкаси 2
🚐 М3--ІІІ
🕑
04:00 -
04:05
🏠 Бонн - Кременчук
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50
🕑
05:00 -
05:05
🏠 Черкаси 2 - Каліш
🚐 М3--ІІІ
🕑
06:30 -
06:40
🏠 Запоріжжя-Черкаси - Богатиня
🚐 СЕТРА
🕑
06:45 -
06:50
🏠 Черкаси Ас-2 - Умань
🚐 БОГДАН-24
🕑
07:15 -
07:20
🏠 Маріуполь - Свіноуйсце#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑
07:30 -
07:35
🏠 Черкаси Ас-3 - Монастирище
🚐 БАЗ 30
🕑
07:30 -
07:35
🏠 Черкаси - Щецин
🚐 НЕОПЛАН 48
🕑
07:35 -
07:40
🏠 Черкаси Ас-2 - Жашків
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑
07:35 -
07:40
🏠 Черкаси - Хеб
🚐 М3--ІІІ
🕑
07:40 -
07:50
🏠 Черкаси Ас-2 - Хеб
🚐 НЕОПЛАН-45
🕑
07:40 -
07:50
🏠 Черкаси Ас-2 - Хеб#
🚐 ВОЛЬВО-50 С 26 .03 .22
🕑
07:45 -
07:50
🏠 Черкаси Ас"Дашковича" - Комарівка#
🚐 БАЗ 29
🕑
07:50 -
07:55
🏠 Черкаси Ас-2 - Умань
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑
07:50 -
07:55
🏠 Монастирище - Черкаси
🚐 БАЗ-26 -
🕑
08:19 -
08:20
🏠 Черкаси Ас-2 - Лодзь-Познань
🚐 ЕОС
🕑
08:25 -
08:30
🏠 Черкаси Ас-2 - Умань
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑
08:35 -
08:40
🏠 Умань - Черкаси
🚐 ІВЕКО-18
🕑
08:57 -
09:00
🏠 Черкаси Ас-2 - Стеблев#
🚐 МЕРСЕДЕС-22
🕑
09:00 -
09:05
🏠 Черкаси - Миколаїв
🚐 БАЗ ЕТАЛОН
🕑
09:05 -
09:10
🏠 Черкаси - Херсон
🚐 БАЗАО79ЕТАЛОН
🕑
09:05 -
09:10
🏠 Черкаси Ас-2 - Миколаїв
🚐 МЕРСЕДЕС-18 С 28 .05 .22
🕑
09:05 -
09:10
🏠 Черкаси Ас-2 - Херсон
🚐 МЕРСЕДЕС-18 С 28 .05 .22
🕑
09:05 -
09:10
🏠 Черкаси Ас-2 - Умань
🚐 БАЗ-24
🕑
09:25 -
09:30
🏠 Умань - Черкаси Ас-2
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑
09:39 -
09:40
🏠 Кременчук - Ольденбург#
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
09:45 -
09:50
🏠 Умань - Черкаси
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑
09:54 -
09:55
🏠 Кременчук - Бонн
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50 ( )С 18 .04 .24
🕑
10:00 -
10:05
🏠 Кременчук - Бонн#
🚐 СЕТРА 49
🕑
10:00 -
10:05
🏠 Кременчук - Карлсруе
🚐 СЕТРА 49
🕑
10:00 -
10:05
🏠 Кременчук - Львів Ас-1(Стрийська)
🚐 СЕТРА 49
🕑
10:00 -
10:05
🏠 Кременчук - Плзень
🚐 СЕТРА 49
🕑
10:00 -
10:05
🏠 Кременчук - Трір#
🚐 СЕТРА 49
🕑
10:00 -
10:05
🏠 Кременчук - Хеб#
🚐 СЕТРА 49
🕑
10:00 -
10:05
🏠 Черкаси 2 - Колобжег
🚐 М3--ІІІ
🕑
10:00 -
10:05
🏠 Монастирище - Черкаси
🚐 МЕРСЕДЕС-28 -
🕑
09:59 -
10:10
🏠 Черкаси Ас-2 - Умань
🚐 МЕРСЕДЕС-22
🕑
10:10 -
10:13
🏠 Черкаси - Моринці
🚐 МИЦУБИСИ-27 -
🕑
10:25 -
10:30
🏠 Вроцлав - Херсон
🚐 VANHOOL 49
🕑
10:30 -
10:35
🏠 Запоріжжя - Вроцлав
🚐 ВАН-ХООЛ-50
🕑
10:40 -
10:50
🏠 Запоріжжя - Луцьк
🚐 ВАН-ХООЛ-50
🕑
10:40 -
10:50
🏠 Запоріжжя - Познань
🚐 ВАН-ХООЛ-50
🕑
10:40 -
10:50
🏠 Павлоград - Таллін
🚐 ВАН-ХООЛ-50
🕑
10:40 -
10:50
🏠 Херсон - Вроцлав
🚐 VANHOOL 49
🕑
10:45 -
10:50
🏠 Черкаси - Познань
🚐 НЕОПЛАН 42 ( )С 14 .11 .23
🕑
10:45 -
10:50
🏠 Черкаси - Познань
🚐 НЕОПЛАН 116
🕑
10:40 -
10:50
🏠 Вроцлав - Херсон
🚐 VAN HOOL С 05 .03 .24
🕑
10:55 -
11:00
🏠 Кривий Ріг - Пардубіце#
🚐 SETRA
🕑
10:55 -
11:00
🏠 Кривий Ріг Ас-1 - Щецин
🚐 ЕОС
🕑
10:55 -
11:00
🏠 Черкаси - Умань
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑
10:55 -
11:00
🏠 Черкаси - Кропивницький(Кіровоград)
🚐 БОГДАН-27
🕑
11:05 -
11:10
🏠 Умань - Черкаси
🚐 МЕРСЕДЕС-26
🕑
11:14 -
11:15
🏠 Черкаси Ас-2 - Корсунь
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑
11:21 -
11:22
🏠 Кривий Ріг - Пардубіце#
🚐 VANHOOL 44
🕑
11:20 -
11:25
🏠 Черкаси Ас-2 - Ватутіно
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑
11:30 -
11:32
🏠 Умань - Черкаси
🚐 БАЗ-29
🕑
11:59 -
12:00
🏠 Черкаси - Потоки
🚐 РУТА-20 -
🕑
12:00 -
12:05
🏠 Кривий Ріг Ас-1 - Львів Ас
🚐 СЕТРА (50) Через д
🕑
12:05 -
12:10
🏠 Черкаси - Звенигородка
🚐 МЕРСЕДЕС-18 -
🕑
12:05 -
12:10
🏠 Каліш - Черкаси 2
🚐 М3--ІІІ
🕑
12:35 -
12:40
🏠 Запоріжжя - Вроцлав
🚐 НЕОПЛАН-50
🕑
12:40 -
12:50
🏠 Щецин - Кривий Ріг Ас-1
🚐 ЕОС
🕑
12:45 -
12:50
🏠 Київ 1 - Херсон
🚐 МЕРСЕДЕС-0303
🕑
12:50 -
12:55
🏠 Черкаси - Умань
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑
12:58 -
13:00
🏠 Черкаси - Канів
🚐 ПАЗ-28
🕑
13:10 -
13:15
🏠 Черкаси - Звенигородка
🚐 БАЗ 28 -
🕑
13:45 -
13:48
🏠 Вінниця 1 - Харків
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑
13:55 -
14:00
🏠 Слов`Янськ - Київ Ас
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Щодня
🕑
13:55 -
14:00
🏠 Черкаси Ас"Дашковича" - Комарівка#
🚐 БАЗ 29
🕑
13:55 -
14:00
🏠 Черкаси - Монастирище
🚐 БАЗ-26 -
🕑
14:05 -
14:10
🏠 Черкаси - Лисянка
🚐 БАЗ 30
🕑
14:15 -
14:20
🏠 Харків - Хмельницький
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑
14:20 -
14:25
🏠 Умань - Черкаси Ас-2
🚐 БОГДАН-21
🕑
14:29 -
14:30
🏠 Миколаїв - Черкаси
🚐 НЕОПЛАН
🕑
14:30 -
14:35
🏠 Херсон - Київ 1
🚐 МЕРСЕДЕС-0303
🕑
14:40 -
14:45
🏠 Хеб - Черкаси Ас-2
🚐 НЕОПЛАН-45
🕑
14:40 -
14:50
🏠 Черкаси - Звенигородка
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑
15:20 -
15:25
🏠 Черкаси - Звенигородка
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑
15:30 -
15:35
🏠 Черкаси - Монастирище
🚐 МЕРСЕДЕС-28 -
🕑
15:35 -
15:40
🏠 Богатиня - Черкаси-Запоріжжя
🚐 СЕТРА
🕑
15:50 -
15:55
🏠 Черкаси - Умань
🚐 БАЗ 30
🕑
15:54 -
15:55
🏠 Умань - Черкаси Ас-2
🚐 БОГДАН-21
🕑
15:55 -
16:00
🏠 Черкаси - Звенигородка
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑
16:04 -
16:09
🏠 Черкаси Ас-2 - Маньківка
🚐 БАЗ 30
🕑
16:05 -
16:10
🏠 Черкаси - Монастирище
🚐 БАЗ 26
🕑
16:15 -
16:20
🏠 Черкаси - Монастирище
🚐 БАЗ 26 -
🕑
16:30 -
16:32
🏠 Черкаси - Монастирище
🚐 БАЗ 26
🕑
16:40 -
16:45
🏠 Черкаси Ас-2 - Стеблев#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑
16:40 -
16:45
🏠 Умань - Черкаси Ас-2
🚐 МЕРСЕДЕС 18
🕑
17:10 -
17:15
🏠 Черкаси - Новоархангельськ
🚐 МЕРСЕДЕС-27
🕑
17:15 -
17:20
🏠 Дніпро Авц - Черкаси
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Щодня
🕑
17:45 -
17:50
🏠 Кропивницький - Черкаси
🚐 БОГДАН 25
🕑
18:00 -
18:05
🏠 Гожув Велькопольськи - Запоріжжя
🚐 М3--ІІІ -
🕑
18:15 -
18:20
🏠 Умань - Черкаси Ас-2
🚐 ЕТАЛОН-23
🕑
18:50 -
18:55
🏠 Умань - Черкаси
🚐 МЕРСЕДЕС-22
🕑
19:15 -
19:20
🏠 Умань - Черкаси
🚐 БАЗ-21
🕑
20:00 -
20:05
🏠 Харкiвпрвокз - Одеса
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑
22:30 -
22:35