Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Автостанція: ТРУСКАВЕЦЬ

(Львівська обл.)
Табло автовокзалу
Рейс Прибуття Відправлення Автобус
Трускавець - Хмельницький 07:10 МЕРСЕДЕС 18 -

Східниця - Сучава 08:20 08:30 МЕРСЕДЕС 24

Косів - Трускавець 13:00 БАЗ-15

Трускавець - Луцьк 14:50 БАЗ 'ЕТАЛОН'

Хмельницький - Трускавець 15:55 М3-ІІІ

Дрогобич - Варшава Аеропорт Шопен 16:35 16:40 SETRA_49

Ужгород - Радимно 17:00 17:05 NEOPLAN N212

Сучава - Східниця 17:15 17:20 МЕРСЕДЕС

Коломия - Трускавець 17:30 БАЗ-26 ( ) С 16 .01 .17

Львів - Краків Аеропорт 18:00 18:10 НЕОПЛАН

🏠 Трускавець - Хмельницький
🚐 МЕРСЕДЕС 18 -
🕑 07:10
🏠 Східниця - Сучава
🚐 МЕРСЕДЕС 24
🕑 08:20 - 08:30
🏠 Косів - Трускавець
🚐 БАЗ-15
🕑 13:00
🏠 Трускавець - Луцьк
🚐 БАЗ 'ЕТАЛОН'
🕑 14:50
🏠 Хмельницький - Трускавець
🚐 М3-ІІІ
🕑 15:55
🏠 Дрогобич - Варшава Аеропорт Шопен
🚐 SETRA_49
🕑 16:35 - 16:40
🏠 Ужгород - Радимно
🚐 NEOPLAN N212
🕑 17:00 - 17:05
🏠 Сучава - Східниця
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑 17:15 - 17:20
🏠 Коломия - Трускавець
🚐 БАЗ-26 ( ) С 16 .01 .17
🕑 17:30
🏠 Львів - Краків Аеропорт
🚐 НЕОПЛАН
🕑 18:00 - 18:10
Увага! У розкладі руху автобусів можуть відбуватись зміни, тому радимо завжди звіряти розклад у касах автовокзалу.