🏠 Кам.Подільський - Карлови Вари
🚐 МЕРСЕДЕС-47 С 01 .11 .23
🕑
00:05 -
00:10
🏠 Кам.Подільський - Карлові Вари
🚐 М3-ІІІ
🕑
00:05 -
00:10
🏠 Харків - Карловi Вари
🚐 НЕОПЛАН
🕑
00:05 -
00:10
🏠 Харків-Київ - Карлові Вари
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑
00:05 -
00:10
🏠 Херсон - Зелена Гура
🚐 М3--ІІІ
🕑
00:35 -
00:40
🏠 Херсон - Зелена-Гура
🚐 НЕОПЛАН-50 ( )С 01 .06 .23
🕑
00:35 -
00:40
🏠 Запоріжжя - Вроцлав
🚐 МАН-50
🕑
00:40 -
00:45
🏠 Запоріжжя - Вроцлав
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50
🕑
01:05 -
01:10
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Вроцлав Ав
🚐 НЕОПЛАН (49) По непа
🕑
02:30 -
02:35
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Щецин Ав
🚐 СЕТРА (45) ВтЧтСб
🕑
02:30 -
02:40
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Вроцлав Ав
🚐 СЕТРА (43) Щодня
🕑
02:40 -
02:50
🏠 Одеса Привоз - Свиноуйсце
🏢 Автовокзал №5
🚐 СЕТРА ДО 11 .03 .24
🕑
02:45 -
02:50
🏠 Теребовля - Єлена Гура
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
02:50 -
02:55
🏠 Запоріжжя - Вроцлав
🚐 NEOPLAN -
🕑
03:05 -
03:10
🏠 Одеса-Харків - Свіноуйсьце
🚐 НЕОПЛАН С 01 .04 .24
🕑
03:09 -
03:10
🏠 Тернопіль - Плзень
🚐 НЕОПЛАН
🕑
03:05 -
03:10
🏠 Запоріжжя - Познань
🚐 М3--ІІІ
🕑
03:10 -
03:15
🏠 Запоріжжя - Вроцлав
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50 ( )С 02 .04 .24
🕑
03:18 -
03:20
🏠 Ужгород - Радимно
🚐 NEOPLAN N212
🕑
03:15 -
03:20
🏠 Херсон - Свіноуйсьце
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50 ( )С 02 .04 .24
🕑
03:18 -
03:20
🏠 Запоріжжя-Черкаси - Свіноуйсьце
🚐 VAN HOOL С 11 .03 .24
🕑
03:20 -
03:30
🏠 Умань Ав - Свиноуйсьце
🚐 М3--ІІІ
🕑
03:20 -
03:30
🏠 Херсон - Прага
🚐 ВАНХУЛ
🕑
03:50 -
04:00
🏠 Кам.Подільський - Щецин
🚐 МАН-50 С 01 .01 .24
🕑
04:10 -
04:15
🏠 Кам.Подільський - Свебодзин
🚐 НЕОПЛАН-50 С 24 .04 .24
🕑
04:35 -
04:40
🏠 Кам.Подільський - Свебодзін
🚐 СЕТРА
🕑
04:35 -
04:40
🏠 Івано-Франківськ - Вроцлав
🚐 НЕОПЛАН
🕑
04:55 -
05:00
🏠 Херсон - Гдиня (PL)
🏢 Польща
🚐 НЕОПЛАН
🕑
05:44 -
05:45
🏠 Остріг - Познань
🚐 М3-ІІІ
🕑
06:05 -
06:10
🏠 Запоріжжя - Вроцлав
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
06:13 -
06:18
🏠 Залізний Порт# - Щецин
🚐 М3--ІІІ
🕑
07:55 -
08:00
🏠 Дніпро Авц - Щецин#
🚐 SETRA
🕑
08:20 -
08:25
🏠 Полтава - Щецин-Свіноуйсьце
🚐 VAN HOOL TX18
🕑
08:20 -
08:30
🏠 Чернівці - Вроцлав
🚐 НЕОПЛАН
🕑
08:25 -
08:30
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Лешно Ав
🚐 МЕРСЕДЕС (49) Через д
🕑
09:00 -
09:05
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Щецин Ав
🚐 СЕТРА (45) ВтЧтСб
🕑
09:00 -
09:10
🏠 Запоріжжя - Вроцлав
🚐 ВАН-ХООЛ-50
🕑
09:10 -
09:15
🏠 Вроцлав - Кривий Ріг
🏢 Автовокзал №5
🚐 НЕОПЛАН-48 С 22 .03 .24
🕑
10:05 -
10:10
🏠 Запоріжжя - Познань
🚐 МАН-42
🕑
10:05 -
10:10
🏠 Запоріжжя - Познань
🚐 MERCEDES 50
🕑
10:00 -
10:10
🏠 Запоріжжя - Щецин Ав
🚐 SETRA
🕑
10:20 -
10:30
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Вроцлав Ав
🚐 НЕОПЛАН (49) По непа
🕑
10:25 -
10:30
🏠 Харкiв Ас-1 - Свiноуйсьце
🚐 СЕТРА (51) Через д
🕑
10:20 -
10:30
🏠 Харків Ас-1 - Гдиня-Слупськ
🚐 VAN HOOL
🕑
10:20 -
10:30
🏠 Чернівці - Свіноуйсьце
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑
10:20 -
10:30
🏠 Вроцлав - Запоріжжя
🚐 НЕОПЛАН 316SH
🕑
10:45 -
10:50
🏠 Суми - Вроцлав
🚐 BOVA С 01 .09 .23
🕑
11:00 -
11:10
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Познань Ав
🚐 НЕОПЛАН (49) СрПтВс
🕑
11:10 -
11:20
🏠 Харків Ас-1 - Свебодзiн
🚐 МЕРСЕДЕС (35) Щодня
🕑
11:50 -
12:00
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Познань Ав
🚐 НЕОПЛАН (49) По парн
🕑
12:45 -
12:50
🏠 Познань - Запоріжжя
🚐 MERCEDES 50
🕑
12:50 -
13:00
🏠 Запоріжжя - Познань
🚐 М3-ІІІ
🕑
14:20 -
14:25
🏠 Полтава - Мюнхен
🚐 BOVA
🕑
15:20 -
15:30
🏠 Полтава - Плзень#
🚐 BOVA
🕑
15:20 -
15:30
🏠 Запоріжжя - Вроцлав
🏢 Автовокзал №5
🚐 М3--ІІІ
🕑
15:40 -
15:45
🏠 Познань - Запоріжжя
🚐 MERCEDES 50
🕑
15:50 -
16:00
🏠 Вроцлав - Чернівці
🚐 НЕОПЛАН-49
🕑
16:10 -
16:20
🏠 Маріуполь - Свіноуйсьце
🚐 НЕОПЛАН-40 Ч3
🕑
16:15 -
16:20
🏠 Полтава Ас-1 - Мюнхен
🚐 НЕОПЛАН (61) Сб
🕑
16:25 -
16:30
🏠 Полтава Ас-1 - Плзень
🚐 НЕОПЛАН (61) Пн
🕑
16:25 -
16:30
🏠 Нікополь - Щецин
🚐 МЕРСЕДЕС-48
🕑
16:30 -
16:35
🏠 Запоріжжя - Вроцлав
🚐 НЕОПЛАН-48 С 22 .03 .24
🕑
16:35 -
16:40
🏠 Харків Ас-1 - Щецин
🚐 BOVA MAGIQ
🕑
16:35 -
16:40
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Познань Ав
🚐 НЕОПЛАН (49) ВтЧтСб
🕑
16:48 -
16:49
🏠 Познань - Остріг
🚐 М3-ІІІ
🕑
16:45 -
16:50
🏠 Чернівці - Вроцлав
🚐 МЕРСЕДЕС-18 С 11 .11 .21
🕑
16:50 -
17:00
🏠 Київ Ав(Центральний) - Франкфурт-На-Майні
🚐 МЕРСЕДЕС СПРИНТЕР С 01 .12 .23
🕑
17:00 -
17:10
🏠 Херсон - Щецин
🚐 М3--ІІІ
🕑
16:50 -
17:10
🏠 Щецин - Кам.Подільський
🚐 МАН-50 С 01 .01 .24
🕑
17:05 -
17:10
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Вроцлав Ав
🚐 СПРИНТЕР (18) Щодня
🕑
18:40 -
18:50
🏠 Запоріжжя - Вроцлав
🚐 НЕОПЛАН 316SH
🕑
18:55 -
19:00
🏠 Харків Ас-1 - Берлін Ас
🚐 НЕОПЛАН
🕑
19:49 -
19:50
🏠 Карлові Вари - Київ-Харків
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑
21:40 -
21:50
🏠 Херсон - Гдиня (PL)
🏢 Польща
🚐 НЕОПЛАН
🕑
21:50 -
22:00
🏠 Свіноуйсьце - Черкаси-Запоріжжя
🚐 VAN HOOL С 12 .03 .24
🕑
22:50 -
23:00
🏠 Запоріжжя - Вроцлав 1
🚐 М3--ІІІ
🕑
23:05 -
23:10
🏠 Кам.Подільський - Прага
🚐 NEOPLAN N-216
🕑
23:18 -
23:20