🏠 Маріуполь - Свіноуйсьце (PL)
🏢 Польща
🚐 МАН 50 Ч3
🕑
00:25 -
00:30
🏠 Запоріжжя - Вроцлав
🚐 МАН-50
🕑
02:25 -
02:30
🏠 Херсон - Щецин
🚐 М3-ІІІ
🕑
03:20 -
03:30
🏠 Тернопіль - Плзень
🚐 М3-ІІІ -
🕑
04:55 -
04:56
🏠 Одеса Привоз - Свиноуйсце
🚐 СЕТРА ДО 11 .03 .24
🕑
06:20 -
06:25
🏠 Запоріжжя - Вроцлав
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50 ( )С 02 .04 .24
🕑
06:48 -
06:50
🏠 Ужгород - Радимно
🚐 NEOPLAN N212
🕑
06:50 -
06:55
🏠 Запоріжжя - Познань
🚐 М3--ІІІ
🕑
07:20 -
07:25
🏠 Кам.Подільський - Познань
🚐 НЕОПЛАН-51 -
🕑
07:30 -
07:35
🏠 Кам.Подільський - Познань
🚐 М3-ІІІ
🕑
07:55 -
08:00
🏠 Херсон - Свиноуйсьце
🚐 М3-ІІІ
🕑
07:50 -
08:00
🏠 Познань - Запоріжжя
🚐 МАН-42
🕑
08:00 -
08:10
🏠 Дніпро - Щецин
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50 ( ) С 11 .08 .23
🕑
08:10 -
08:20
🏠 Летичів - Познань
🚐 М3-ІІІ
🕑
08:20 -
08:25
🏠 Познань - Запоріжжя
🚐 MERCEDES 50
🕑
08:50 -
09:00
🏠 Херсон - Познань
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50
🕑
09:20 -
09:30
🏠 Херсон - Познань
🚐 ВАНХУЛ 52
🕑
09:25 -
09:30
🏠 Хмельницький - Лешно
🚐 НЕОПЛАН-50 С 18 .07 .20
🕑
09:30
🏠 Щецин - Херсон
🚐 М3-ІІІ
🕑
09:20 -
09:30
🏠 Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Кельн-Херне
🚐 VAN HOOL С 07 .03 .24
🕑
09:30 -
09:35
🏠 Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Оснабрюк-Бонн
🚐 VAN HOOL С 05 .03 .24
🕑
09:30 -
09:35
🏠 Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Познань-Гданськ#
🚐 VAN HOOL ( - )С 05 .03 .24
🕑
09:30 -
09:35
🏠 Хмельницький - Лешно
🚐 НЕОПЛАН
🕑
10:00
🏠 Верховина - Піла
🚐 НЕОПЛАН-49 С 18 .07 .20
🕑
10:00 -
10:10
🏠 Кам.Подільський - Пила
🚐 НЕОПЛАН
🕑
10:00 -
10:10
🏠 Познань - Кам.Подільський
🚐 НЕОПЛАН-51 -
🕑
10:05 -
10:10
🏠 Остріг - Познань
🚐 М3-ІІІ
🕑
10:10 -
10:15
🏠 Чернівці - Познань
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑
10:10 -
10:15
🏠 Чернівці Ас-4 - Познань
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
10:10 -
10:15
🏠 Познань - Запоріжжя
🚐 MERCEDES 50
🕑
10:50 -
11:00
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Лешно Ав
🚐 МЕРСЕДЕС (49) Через д
🕑
11:30
🏠 Харків Ас-1 - Лешно-Познань
🚐 ВОЛЬВО
🕑
11:30
🏠 Харків Ас-1 - Лешно-Познань
🚐 ВОЛЬВО
🕑
11:30 -
11:30
🏠 Кривий Ріг - Пардубіце#
🚐 VANHOOL 44
🕑
11:35 -
11:35
🏠 Черкаси - Познань
🚐 НЕОПЛАН 42 ( )С 14 .11 .23
🕑
12:00 -
12:10
🏠 Черкаси - Познань
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50 ( )С 13 .11 .23
🕑
12:05 -
12:10
🏠 Черкаси - Познань
🚐 НЕОПЛАН 116
🕑
12:00 -
12:10
🏠 Познань - Остріг
🚐 М3-ІІІ
🕑
12:25 -
12:30
🏠 Умань Ав - Щецин
🚐 М3--ІІІ
🕑
12:30 -
12:40
🏠 Гожув Велькопольськи - Запоріжжя
🚐 М3--ІІІ -
🕑
12:40 -
12:45
🏠 Гожув-Велькопольский - Запоріжжя
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50
🕑
12:40 -
12:45
🏠 Щецин - Херсон
🚐 М3--ІІІ -
🕑
12:55 -
13:00
🏠 Київ 1 - Познань
🚐 ВАНХУЛ
🕑
13:00 -
13:10
🏠 Херсон - Щецін
🚐 SETRA 80
🕑
14:05 -
14:10
🏠 Чернівці 1 - Щецин
🚐 НЕОПЛАН-50 С 17 .01 .24
🕑
14:10 -
14:15
🏠 Щецин - Запоріжжя
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50
🕑
14:05 -
14:15
🏠 Запоріжжя - Щецин
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
14:20 -
14:30
🏠 Запоріжжя - Щецин Ав
🚐 SETRA
🕑
14:20 -
14:30
🏠 Запоріжжя Ас-4(Оріхівське Шоссе) - Щецин
🚐 МАН-49
🕑
14:20 -
14:30
🏠 Скадовськ - Щецин
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50
🕑
14:20 -
14:30
🏠 Харків Ас-1 - Гдиня-Слупськ
🚐 VAN HOOL
🕑
14:20 -
14:30
🏠 Чернівці - Щецин
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑
14:20 -
14:30
🏠 Запоріжжя - Познань
🚐 МАН-42
🕑
14:50 -
15:00
🏠 Запоріжжя - Познань
🚐 МАН-42
🕑
14:55 -
15:00
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Познань Ав
🚐 СЕТРА (54) СрПтВс
🕑
14:50 -
15:00
🏠 Щецин - Херсон
🚐 М3-ІІІ
🕑
15:20 -
15:25
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Познань Ав
🚐 НЕОПЛАН (49) По парн
🕑
16:55 -
17:00
🏠 Запоріжжя - Познань
🚐 М3-ІІІ
🕑
18:30 -
18:35
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Познань Ав
🚐 НЕОПЛАН (47) ВтЧтСб
🕑
18:48 -
18:49
🏠 Маріуполь - Свіноуйсьце (PL)
🏢 Польща
🚐 АЛЬПІНА
🕑
20:10 -
20:15
🏠 Бонн-Оснабрюк - Київ Ас-2(Зал.Вокз)
🚐 VAN HOOL С 09 .03 .24
🕑
20:25 -
20:30
🏠 Гданськ-Познань# - Київ Ас-2(Зал.Вокз)
🚐 VAN HOOL ( - )С 09 .03 .24
🕑
20:25 -
20:30
🏠 Познань - Київ Ас"Київ З/В"
🚐 ВАНХУЛ
🕑
20:25 -
20:30
🏠 Херне-Кельн - Київ Ас-2(Зал.Вокз)
🚐 VAN HOOL С 11 .03 .24
🕑
20:25 -
20:30
🏠 Маріуполь - Свіноуйсьце
🚐 НЕОПЛАН-40 Ч3
🕑
20:45 -
20:50
🏠 Хмельницький - Лешно
🚐 НЕОПЛАН
🕑
21:00