🏠 Хмельницький - Болеславець
🚐 М3--ІІІ
🕑
00:20 -
00:30
🏠 Щецин# - Дніпро Авц
🚐 SETRA
🕑
00:25 -
00:30
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Колобжег
🚐 СЕТРА (43) Щодня
🕑
00:40 -
00:45
🏠 Летичів - Бидгощ
🚐 М3-ІІІ -
🕑
00:55 -
01:00
🏠 Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Єленя Гура
🚐 СЕТРА-315
🕑
01:15 -
01:25
🏠 Запоріжжя - Слупськ.
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50
🕑
03:15 -
03:20
🏠 Запоріжжя-Черкаси - Свіноуйсьце
🚐 VAN HOOL С 11 .03 .24
🕑
03:10 -
03:20
🏠 Одеса Привоз - Свиноуйсце
🚐 СЕТРА ДО 11 .03 .24
🕑
03:15 -
03:20
🏠 Умань Ав - Колобжег
🚐 М3--ІІІ
🕑
03:10 -
03:20
🏠 Чернівці - Колобжег
🚐 СЕТРА
🕑
03:10 -
03:20
🏠 Запоріжжя-Черкаси - Богатиня
🚐 СЕТРА
🕑
03:30 -
03:35
🏠 Запоріжжя - Вроцлав
🚐 NEOPLAN -
🕑
03:41 -
03:42
🏠 Тернопіль - Плзень
🚐 НЕОПЛАН
🕑
03:41 -
03:42
🏠 Запоріжжя - Вроцлав
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50 ( )С 02 .04 .24
🕑
03:48 -
03:50
🏠 Херсон - Свіноуйсьце
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50 ( )С 02 .04 .24
🕑
03:48 -
03:50
🏠 Херсон - Гдиня
🚐 EOS(25) С 01 .04 .24
🕑
03:50 -
04:00
🏠 Верховина - Піла
🚐 НЕОПЛАН-49 С 18 .07 .20
🕑
05:40 -
05:50
🏠 Хмельницький - Лешно
🚐 М3-ІІІ
🕑
05:50 -
05:50
🏠 Запоріжжя - Вроцлав
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
06:49 -
06:50
🏠 Ченстохова - Маріуполь
🚐 НЕОПЛАН-50 ( )С 23 .10 .23
🕑
08:45
🏠 Ченстохова - Херсон
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑
08:45
🏠 Ченстохова (PL) - Маріуполь
🏢 Польща
🚐 ВАНХУ 54
🕑
09:00
🏠 Дніпро Авц - Щецин#
🚐 SETRA
🕑
10:30 -
10:35
🏠 Херсон - Ченстохова
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑
10:50
🏠 Херсон Ав - Ченстохова
🚐 МЕРСЕДЕС 50
🕑
10:50
🏠 Харкiв Ас-1 - Свiноуйсьце
🚐 СЕТРА (51) Через д
🕑
11:45 -
11:55
🏠 Харків Ас-1 - Гдиня-Слупськ
🚐 VAN HOOL
🕑
11:45 -
11:55
🏠 Чернівці - Свіноуйсьце
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑
11:45 -
11:55
🏠 Маріуполь - Ченстохова (PL)
🏢 Польща
🚐 ВАНХУ 54
🕑
12:55
🏠 Чернівці 1 - Свіноуйсьце
🚐 НЕОПЛАН-50 С 01 .11 .23
🕑
12:45 -
12:55
🏠 Вроцлав - Запоріжжя
🚐 НЕОПЛАН 316SH
🕑
12:45 -
13:00
🏠 Вроцлав - Кривий Ріг
🚐 НЕОПЛАН-48 С 22 .03 .24
🕑
12:55 -
13:00
🏠 Запоріжжя - Свіноуйсьце
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50
🕑
12:50 -
13:00
🏠 Запоріжжя - Свіноуйсьце
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50
🕑
12:55 -
13:00
🏠 Херсон - Свиноуйсьце
🚐 SETRA 80
🕑
11:45 -
13:00
🏠 Запоріжжя - Вроцлав
🚐 М3--ІІІ
🕑
12:50 -
13:05
🏠 Херсон - Ченстохова (PL)
🏢 Польща
🚐 НЕОПЛАН
🕑
13:45
🏠 Чернівці - Ченстохова
🚐 НЕОПЛАН-48 С 24 .09 .21
🕑
13:45
🏠 Запоріжжя - Вроцлав
🚐 НЕОПЛАН-48 С 22 .03 .24
🕑
13:55 -
14:00
🏠 Харків Ас-1 - Щецин
🚐 BOVA MAGIQ
🕑
13:45 -
14:00
🏠 Богатиня - Черкаси-Запоріжжя
🚐 СЕТРА
🕑
16:35 -
16:45
🏠 Запоріжжя - Вроцлав
🚐 НЕОПЛАН 316SH
🕑
16:45 -
17:00
🏠 Маріуполь - Свіноуйсьце
🚐 НЕОПЛАН-40 Ч3
🕑
16:55 -
17:00
🏠 Єленя Гура - Київ Ас-2(Зал.Вокз)
🚐 СЕТРА-315
🕑
17:25 -
17:35
🏠 Маріуполь - Свіноуйсьце (PL)
🏢 Польща
🚐 МАН 50 Ч3
🕑
18:55 -
19:00
🏠 Гдиня - Херсон
🚐 М3--ІІІ
🕑
19:00 -
19:10
🏠 Свіноуйсьце - Черкаси-Запоріжжя
🚐 VAN HOOL С 12 .03 .24
🕑
20:50 -
21:00
🏠 Чернівці - Ченстохова
🚐 СКАНІЯ_49
🕑
22:30
🏠 Херсон - Гдиня
🚐 М3--ІІІ
🕑
23:20 -
23:30
🏠 Херсон - Гдиня
🚐 МЕРСЕДЕС 50 ( )С 01 .04 .24
🕑
23:25 -
23:30
🏠 Запоріжжя - Вроцлав 1
🚐 М3--ІІІ
🕑
23:41 -
23:42