Автостанція Анкона - розклад руху автобусів, час відправлення та прибуття на автовокзал, ціна.

Розклад руху автобусів



location_on
6233 автобусних зупинки
work
8681 рейс
call_split
97865 Км маршрутів


Автостанція Анкона

search
Рейс Прибуття Відправлення Автобус Регулярність
Чернівці - Барі 07:00 07:10

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
60%
Барі - Львів 11:30 11:45

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Барі - Херсон 12:10 12:20

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
0%
Барі (Італія) - Херсон 12:10 12:20 СКАНІЯ К 113

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
0%
Чернівці - Пескара 12:20 12:30 ВАНХУЛ

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Херсон - Барі 15:20 15:25 TOYTA

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
89%
Херсон - Барі (Італія) 15:20 15:25 СКАНІЯ К 113

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
0%
Херсон - Барі 15:20 15:25

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
67%
Барі - Чернівці 15:40 16:00

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
60%
Одеса - Барі 20:35 20:50

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
75%
call_splitЧернівці - Барі
swap_callsНЕОПЛАН_49
query_builder 07:00 - 07:10
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitБарі - Львів
swap_callsНЕОПЛАН
query_builder 11:30 - 11:45
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitБарі - Херсон
swap_callsНЕОПЛАН 116
query_builder 12:10 - 12:20
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitБарі (Італія) - Херсон
swap_callsСКАНІЯ К 113
query_builder 12:10 - 12:20
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitЧернівці - Пескара
swap_callsВАНХУЛ
query_builder 12:20 - 12:30
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХерсон - Барі
swap_callsTOYTA
query_builder 15:20 - 15:25
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХерсон - Барі (Італія)
swap_callsСКАНІЯ К 113
query_builder 15:20 - 15:25
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХерсон - Барі
swap_callsВОЛЬВО-50
query_builder 15:20 - 15:25
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitБарі - Чернівці
swap_callsНЕОПЛАН_49
query_builder 15:40 - 16:00
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitОдеса - Барі
swap_callsНЕОПЛАН
query_builder 20:35 - 20:50
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
Увага! У розкладі руху автобусів можуть відбуватись зміни, тому радимо завжди звіряти розклад у касах автовокзалу.