🏠 Рахів - Ліберець
🚐 ВОЛЬВО 62
🕑
05:25 -
05:30
🏠 Рахів - Ліберець(Ч/З Словаччину)
🚐 ВОЛЬВО 62 (С 01 .10 .23 )
🕑
05:25 -
05:30
🏠 Дніпро-Київ - Прага Ав'флоренц'
🚐 VAN HOOL 815
🕑
05:50 -
05:55
🏠 Запоріжжя - Прага
🚐 НЕОПЛАН
🕑
05:50 -
05:55
🏠 Херсон - Прага
🚐 ВАНХУЛ 52
🕑
05:45 -
05:55
🏠 Херсон - Прага (Чехія)
🚐 ВАНХУ
🕑
05:50 -
05:55
🏠 Кам.Подільський - Прага
🚐 NEOPLAN N-216
🕑
05:55 -
06:00
🏠 Кам.Подільський - Прага Ав Флоренс
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
05:55 -
06:00
🏠 Одеса - Яблонець(Ч/З Словаччину)
🚐 МЕРСЕДЕС-51
🕑
05:55 -
06:00
🏠 Одеса - Ліберець
🚐 МЕРСЕДЕС-55 ( )С 01 .12 .23
🕑
06:00 -
06:05
🏠 Харків - Карловi Вари
🚐 НЕОПЛАН
🕑
07:30 -
07:35
🏠 Харків-Київ - Карлові Вари
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑
07:30 -
07:35
🏠 Кам.Подільський - Карлови Вари
🚐 МЕРСЕДЕС-47 С 01 .11 .23
🕑
07:35 -
07:40
🏠 Кам.Подільський - Карлові Вари
🚐 НЕОПЛАН Ч2
🕑
07:35 -
07:40
🏠 Одеса-Харків - Свіноуйсьце
🚐 НЕОПЛАН С 01 .04 .24
🕑
08:24 -
08:25
🏠 Делятин - Ліберець
🚐 СЕТРА_2пов.
🕑
08:20 -
08:30
🏠 Рахів - Ліберець
🚐 МЕРСЕДЕС-65
🕑
08:25 -
08:30
🏠 Черкаси Ас-2 - Плзень
🚐 НЕОПЛАН -
🕑
09:20 -
09:25
🏠 Черкаси Ас-2 - Плзень#
🚐 НЕОПЛАН -
🕑
09:20 -
09:25
🏠 Делятин - Ліберець
🚐 СЕТРА_2пов.
🕑
09:20 -
09:30
🏠 Рахів - Ліберець
🚐 МЕРСЕДЕС-51
🕑
09:25 -
09:30
🏠 Прага Ав'флоренц' - Київ-Краматорськ
🚐 НЕОПЛАН
🕑
09:30 -
09:40
🏠 Прага Ав Флоренс - Кам.Подільський
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑
09:50 -
09:55
🏠 Пардубіце - Харків Ас-1
🚐 ЕОС
🕑
10:25 -
10:30
🏠 Запоріжжя - Ліберець
🚐 MERCEDES 47 -
🕑
11:30 -
11:40
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Лiберець
🚐 СЕТРА (43) ВтПт
🕑
11:30 -
11:40
🏠 Кам.Подільський - Плзень
🚐 МЕРСЕДЕС-50 С 12 .03 .24
🕑
11:40 -
11:50
🏠 Плзень - Черкаси Ас-2
🚐 НЕОПЛАН -
🕑
12:00 -
12:05
🏠 Ів.Франківськ - Ліберець(Ч/З Угорщину)
🚐 МАН-50
🕑
12:00 -
12:10
🏠 Львів - Ліберець(Ч/З Словаччину)
🚐 НЕОПЛАН-55
🕑
12:10 -
12:15
🏠 Краматорськ-Київ - Прага Ав'флоренц'
🚐 НЕОПЛАН
🕑
13:00 -
13:05
🏠 Прага - Херсон
🚐 М3--ІІІ
🕑
13:20 -
13:30
🏠 Одеса"Привокзальна" - Прага Ав Флоренс
🚐 МАН-30
🕑
14:00 -
14:05
🏠 Карлові Вари - Київ-Харків
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑
14:20 -
14:25
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Пардубiце
🚐 МЕРСЕДЕС (49) Через д
🕑
14:40 -
14:45
🏠 Кривий Ріг - Пардубіце#
🚐 SETRA
🕑
14:40 -
14:45
🏠 Кривий Ріг Ас-1 - Пардубiце
🚐 СЕТРА (50) Щодня
🕑
14:40 -
14:45
🏠 Харків Ас-1 - Пардубіце
🚐 ЕОС
🕑
14:40 -
14:45
🏠 Запоріжжя - Слупськ.
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50
🕑
15:00 -
15:05
🏠 Кременчук - Хеб#
🚐 СЕТРА 49
🕑
18:25 -
18:35
🏠 Одеса - Ліберець
🚐 СКАНИЯ-59 ( )С 18 .03 .24
🕑
18:30 -
18:35
🏠 Одеса - Маріанські Лазні
🚐 СКАНИЯ-59 ( )С 18 .03 .24
🕑
18:30 -
18:35
🏠 Полтава - Плзень#
🚐 BOVA
🕑
21:50 -
22:00