Автостанція Аугсбург - розклад руху автобусів, час відправлення та прибуття на автовокзал, ціна.

Розклад руху автобусів



location_on
6233 автобусних зупинки
work
8681 рейс
call_split
97865 Км маршрутів


Автостанція Аугсбург

search
Рейс Прибуття Відправлення Автобус Регулярність
Карлсруе - Львів 08:50 09:00

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
56%
Фрайбург - Херсон 09:55 10:00

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
0%
Карлсруе - Мелітополь 10:20 10:30

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
0%
Пфорцхайм - Херсон 10:50 11:00

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
22%
Херсон - Карлсруе 12:20 12:30

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
25%
Херсон - Карлсруе 13:20 13:30 М3--ІІІ

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
50%
Херсон - Пфорцхайм 13:20 13:30

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
22%
Мелітополь - Карлсруе 13:20 13:30

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
13%
Київ Дачна - Карлсруе 13:40 13:45

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
56%
Херсон - Фрайбург 16:15 16:20 М3-ІІІ

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Херсон - Фрайбург 17:50 17:55

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
33%
call_splitКарлсруе - Львів
swap_callsНЕОПЛАН_49
query_builder 08:50 - 09:00
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitФрайбург - Херсон
swap_callsНЕОПЛАН 116
query_builder 09:55 - 10:00
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitКарлсруе - Мелітополь
swap_callsНЕОПЛАН 316SH
query_builder 10:20 - 10:30
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitПфорцхайм - Херсон
swap_callsНЕОПЛАН_49
query_builder 10:50 - 11:00
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХерсон - Карлсруе
swap_callsМАН-47
query_builder 12:20 - 12:30
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХерсон - Карлсруе
swap_callsМ3--ІІІ
query_builder 13:20 - 13:30
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХерсон - Пфорцхайм
swap_callsНЕОПЛАН
query_builder 13:20 - 13:30
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitМелітополь - Карлсруе
swap_callsНЕОПЛАН 316SH
query_builder 13:20 - 13:30
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitКиїв Дачна - Карлсруе
swap_callsНЕОПЛАН
query_builder 13:40 - 13:45
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХерсон - Фрайбург
swap_callsМ3-ІІІ
query_builder 16:15 - 16:20
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitХерсон - Фрайбург
swap_callsМАН-50
query_builder 17:50 - 17:55
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
Увага! У розкладі руху автобусів можуть відбуватись зміни, тому радимо завжди звіряти розклад у касах автовокзалу.