Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Сніжне-Дніпропретровськ

Деталі рейсу

Регулярність: щоденно

Номер прямого рейсу: 21

Номер зворотього рейсу: 22

Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km)
Торез 08:15 08:20 15 📌
Шахтарськ 08:35 08:40 28 📌
Макіївка 09:35 09:40 72 📌
Донецьк (західний) 10:35 10:55 100 📌
Красноармійськ 11:50 12:00 154 📌
Першотравенськ 13:15 13:20 229 📌
Павлоград 14:00 14:05 271 📌
Новомосковськ 15:05 321 📌
Дніпропетровськ 15:50 358 📌
Сніжне 08:00 0 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Торез
🕑 08:15 - 08:20
15 км

🏠 2. Шахтарськ
🕑 08:35 - 08:40
28 км

🏠 3. Макіївка
🕑 09:35 - 09:40
72 км

🏠 4. Донецьк (західний)
🕑 10:35 - 10:55
100 км

🏠 5. Красноармійськ
🕑 11:50 - 12:00
154 км

🏠 6. Першотравенськ
🕑 13:15 - 13:20
229 км

🏠 7. Павлоград
🕑 14:00 - 14:05
271 км

🏠 8. Новомосковськ
🕑 15:05
321 км

🏠 9. Дніпропетровськ
🕑 15:50
358 км

🏠 10. Сніжне
🕑 08:00
0 км