Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Бахмут-Кривий Ріг

Деталі рейсу

Регулярність: щоденно

Номер прямого рейсу: 57

Номер зворотього рейсу: 58

Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km)
Слов'янськ 06:50 07:00 48 📌
Краматорськ 07:25 07:35 64 📌
Дружківка 07:55 08:00 79 📌
Костянтинівка 08:25 08:30 100 📌
Покровськ 09:50 10:25 157 📌
Петропавлівка 11:40 11:45 218 📌
Павлоград 13:00 13:05 274 📌
Новомосковськ 14:00 14:05 324 📌
Дніпро (дніпро ц) 15:00 15:15 361 📌
Софіївка 17:20 17:25 465 📌
Кривий Ріг (1) 18:10 502 📌
Бахмут 06:00 0 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Слов'янськ
🕑 06:50 - 07:00
48 км

🏠 2. Краматорськ
🕑 07:25 - 07:35
64 км

🏠 3. Дружківка
🕑 07:55 - 08:00
79 км

🏠 4. Костянтинівка
🕑 08:25 - 08:30
100 км

🏠 5. Покровськ
🕑 09:50 - 10:25
157 км

🏠 6. Петропавлівка
🕑 11:40 - 11:45
218 км

🏠 7. Павлоград
🕑 13:00 - 13:05
274 км

🏠 8. Новомосковськ
🕑 14:00 - 14:05
324 км

🏠 9. Дніпро (дніпро ц)
🕑 15:00 - 15:15
361 км

🏠 10. Софіївка
🕑 17:20 - 17:25
465 км

🏠 11. Кривий Ріг (1)
🕑 18:10
502 км

🏠 12. Бахмут
🕑 06:00
0 км