Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Сніжне-Дніпропетровськ

Деталі рейсу

Регулярність: щоденно

Номер прямого рейсу: 59

Номер зворотього рейсу: 60

Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km)
Торез 09:35 09:40 15 📌
Шахтарськ 10:00 10:05 28 📌
Зугрес 10:30 10:35 47 📌
Макіївка 11:05 11:10 72 📌
Донецьк (3) 11:55 12:25 94 📌
Красноармійськ 13:25 13:35 147 📌
Петропавлівка 208 📌
Павлоград 15:40 15:50 264 📌
Новомосковськ 16:45 16:50 314 📌
Дніпропетровськ (1) 17:45 351 📌
Сніжне 09:15 0 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Торез
🕑 09:35 - 09:40
15 км

🏠 2. Шахтарськ
🕑 10:00 - 10:05
28 км

🏠 3. Зугрес
🕑 10:30 - 10:35
47 км

🏠 4. Макіївка
🕑 11:05 - 11:10
72 км

🏠 5. Донецьк (3)
🕑 11:55 - 12:25
94 км

🏠 6. Красноармійськ
🕑 13:25 - 13:35
147 км

🏠 7. Петропавлівка
208 км

🏠 8. Павлоград
🕑 15:40 - 15:50
264 км

🏠 9. Новомосковськ
🕑 16:45 - 16:50
314 км

🏠 10. Дніпропетровськ (1)
🕑 17:45
351 км

🏠 11. Сніжне
🕑 09:15
0 км