Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Сєвєродонецьк-Дніпро

Деталі рейсу

Регулярність: щоденно

Номер прямого рейсу: 63

Номер зворотього рейсу: 64

Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km)
Лисичанськ 09:18 09:25 13 📌
Бахмут 10:38 10:45 71 📌
Костянтинівка 11:20 11:25 97 📌
Покровськ 12:40 13:10 154 📌
Петропавлівка 14:25 14:35 215 📌
Павлоград 15:35 15:40 271 📌
Новомосковськ 16:35 16:40 321 📌
Дніпро (дніпро ц) 17:30 358 📌
Сєвєродонецьк 08:55 0 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Лисичанськ
🕑 09:18 - 09:25
13 км

🏠 2. Бахмут
🕑 10:38 - 10:45
71 км

🏠 3. Костянтинівка
🕑 11:20 - 11:25
97 км

🏠 4. Покровськ
🕑 12:40 - 13:10
154 км

🏠 5. Петропавлівка
🕑 14:25 - 14:35
215 км

🏠 6. Павлоград
🕑 15:35 - 15:40
271 км

🏠 7. Новомосковськ
🕑 16:35 - 16:40
321 км

🏠 8. Дніпро (дніпро ц)
🕑 17:30
358 км

🏠 9. Сєвєродонецьк
🕑 08:55
0 км