Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Шахтарськ-Кривий Ріг

Деталі рейсу

Регулярність: щоденно

Номер прямого рейсу: 191

Номер зворотього рейсу: 192

Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km)
Зугрес 06:45 06:50 19 📌
Харцизьк 07:05 07:05 29 📌
Макіївка 07:25 07:30 44 📌
Донецьк (західний) 08:15 08:30 73 📌
Красноармійськ 09:25 09:30 120 📌
Першотравенськ 10:55 11:00 195 📌
Павлоград 11:35 11:40 237 📌
Новомосковськ 12:35 12:40 287 📌
Дніпропетровськ 13:35 13:50 324 📌
Софіївка 16:00 16:05 428 📌
Кривий Ріг (1) 16:50 465 📌
Шахтарськ 06:20 0 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Зугрес
🕑 06:45 - 06:50
19 км

🏠 2. Харцизьк
🕑 07:05 - 07:05
29 км

🏠 3. Макіївка
🕑 07:25 - 07:30
44 км

🏠 4. Донецьк (західний)
🕑 08:15 - 08:30
73 км

🏠 5. Красноармійськ
🕑 09:25 - 09:30
120 км

🏠 6. Першотравенськ
🕑 10:55 - 11:00
195 км

🏠 7. Павлоград
🕑 11:35 - 11:40
237 км

🏠 8. Новомосковськ
🕑 12:35 - 12:40
287 км

🏠 9. Дніпропетровськ
🕑 13:35 - 13:50
324 км

🏠 10. Софіївка
🕑 16:00 - 16:05
428 км

🏠 11. Кривий Ріг (1)
🕑 16:50
465 км

🏠 12. Шахтарськ
🕑 06:20
0 км