Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Київ-Донецьк

Деталі рейсу

Регулярність: щоденно

Номер прямого рейсу: 247

Номер зворотього рейсу: 248

Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km)
Київ 20:25 20:40 7 📌
Бориспіль (ак бориспіль) 21:10 21:15 38 📌
Кременчук (кременчук) 00:50 01:00 304 📌
Кам"янське "кам"янське 02:50 02:55 432
Дніпро (дніпро ц) 03:40 04:00 475 📌
Павлоград (павлоград) 05:25 05:30 556 📌
Покровськ (красноармійськ) 07:15 07:20 673 📌
Донецьк (1) 08:25 736 📌
Київ (київ) 19:50 0 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Київ
🕑 20:25 - 20:40
7 км

🏠 2. Бориспіль (ак бориспіль)
🕑 21:10 - 21:15
38 км

🏠 3. Кременчук (кременчук)
🕑 00:50 - 01:00
304 км

🏠 4. Кам"янське "кам"янське
🕑 02:50 - 02:55
432 км

🏠 5. Дніпро (дніпро ц)
🕑 03:40 - 04:00
475 км

🏠 6. Павлоград (павлоград)
🕑 05:25 - 05:30
556 км

🏠 7. Покровськ (красноармійськ)
🕑 07:15 - 07:20
673 км

🏠 8. Донецьк (1)
🕑 08:25
736 км

🏠 9. Київ (київ)
🕑 19:50
0 км