Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Донецьк-Львів

Деталі рейсу

Регулярність: щоденно

Номер прямого рейсу: 413

Номер зворотього рейсу: 414

Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km)
Красноармійськ 12:30 12:35 54 📌
Павлоград 14:40 14:45 171 📌
Дніпропетровськ 16:20 16:50 252 📌
П'ятихатки 18:45 18:50 360 📌
Кіровоград 21:00 21:10 498 📌
Умань 00:05 00:15 673 📌
Вінниця 834 📌
Хмельницький 969 📌
Тернопіль 07:25 07:45 1076 📌
Львів 09:50 1192 📌
Донецьк (західний) 11:30 0 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Красноармійськ
🕑 12:30 - 12:35
54 км

🏠 2. Павлоград
🕑 14:40 - 14:45
171 км

🏠 3. Дніпропетровськ
🕑 16:20 - 16:50
252 км

🏠 4. П'ятихатки
🕑 18:45 - 18:50
360 км

🏠 5. Кіровоград
🕑 21:00 - 21:10
498 км

🏠 6. Умань
🕑 00:05 - 00:15
673 км

🏠 7. Вінниця
834 км

🏠 8. Хмельницький
969 км

🏠 9. Тернопіль
🕑 07:25 - 07:45
1076 км

🏠 10. Львів
🕑 09:50
1192 км

🏠 11. Донецьк (західний)
🕑 11:30
0 км