Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Коблеве-Донецьк

Деталі рейсу

Регулярність: з 01.09 по 31.05 - до м. Миколаїв з 01.06. по 31.08. до м. Коблеве

Номер прямого рейсу: 539

Номер зворотього рейсу: 540

Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km)
Миколаїв 18:20 18:30 91 📌
Баштанка 19:50 19:55 161 📌
Новий Буг 20:30 20:35 192 📌
Казанка 21:10 21:10 221 📌
Кривий Ріг 22:20 22:30 273 📌
Дніпропетровськ 01:00 01:30 414 📌
Павлоград 03:00 03:05 495 📌
Красноармійськ 05:10 05:15 612 📌
Донецьк (західний) 06:20 06:25 666 📌
Донецьк 06:45 675 📌
Коблеве 16:40 0 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Миколаїв
🕑 18:20 - 18:30
91 км

🏠 2. Баштанка
🕑 19:50 - 19:55
161 км

🏠 3. Новий Буг
🕑 20:30 - 20:35
192 км

🏠 4. Казанка
🕑 21:10 - 21:10
221 км

🏠 5. Кривий Ріг
🕑 22:20 - 22:30
273 км

🏠 6. Дніпропетровськ
🕑 01:00 - 01:30
414 км

🏠 7. Павлоград
🕑 03:00 - 03:05
495 км

🏠 8. Красноармійськ
🕑 05:10 - 05:15
612 км

🏠 9. Донецьк (західний)
🕑 06:20 - 06:25
666 км

🏠 10. Донецьк
🕑 06:45
675 км

🏠 11. Коблеве
🕑 16:40
0 км