Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Одеса-Донецьк

Деталі рейсу

Регулярність: щоденно

Номер прямого рейсу: 589

Номер зворотього рейсу: 590

Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km)
Одеса 18:40 19:00 5 📌
Миколаїв 21:15 21:25 146 📌
Новий Буг 22:45 22:50 247 📌
Кривий Ріг 00:20 00:30 328 📌
Дніпропетровськ 03:15 03:30 469 📌
Павлоград 05:10 05:15 550 📌
Красноармійськ 07:05 07:10 667 📌
Донецьк (західний) 08:10 08:20 721 📌
Донецьк (1) 08:40 730 📌
Одеса (привоз) 18:20 0 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Одеса
🕑 18:40 - 19:00
5 км

🏠 2. Миколаїв
🕑 21:15 - 21:25
146 км

🏠 3. Новий Буг
🕑 22:45 - 22:50
247 км

🏠 4. Кривий Ріг
🕑 00:20 - 00:30
328 км

🏠 5. Дніпропетровськ
🕑 03:15 - 03:30
469 км

🏠 6. Павлоград
🕑 05:10 - 05:15
550 км

🏠 7. Красноармійськ
🕑 07:05 - 07:10
667 км

🏠 8. Донецьк (західний)
🕑 08:10 - 08:20
721 км

🏠 9. Донецьк (1)
🕑 08:40
730 км

🏠 10. Одеса (привоз)
🕑 18:20
0 км