Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Донецьк-Київ

Деталі рейсу

Регулярність: щоденно

Номер прямого рейсу: 607

Номер зворотього рейсу: 608

Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km)
Донецьк (західний) 19:35 19:45 9 📌
Красноармійськ 20:35 20:40 63 📌
Павлоград 22:15 22:20 180 📌
Дніпропетровськ 23:40 23:50 261 📌
Кременчук 02:10 02:15 432 📌
Бориспіль Ап 05:55 06:00 698 📌
Київ 06:30 06:40 729 📌
Київ (вокзальна) 07:00 736 📌
Донецьк 19:15 0 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Донецьк (західний)
🕑 19:35 - 19:45
9 км

🏠 2. Красноармійськ
🕑 20:35 - 20:40
63 км

🏠 3. Павлоград
🕑 22:15 - 22:20
180 км

🏠 4. Дніпропетровськ
🕑 23:40 - 23:50
261 км

🏠 5. Кременчук
🕑 02:10 - 02:15
432 км

🏠 6. Бориспіль Ап
🕑 05:55 - 06:00
698 км

🏠 7. Київ
🕑 06:30 - 06:40
729 км

🏠 8. Київ (вокзальна)
🕑 07:00
736 км

🏠 9. Донецьк
🕑 19:15
0 км